Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapci z jeskyně uctili památku zesnulého potápěče
aktualizováno včera 21:29
Položil za ně život

Děti z jeskyně o smrti potápěče netušily! Plakaly a takhle ho uctily

Chlapci, kteří byli uvězněni v jeskyni v Thajsku, se pomalu vrací k běžnému životu. Zatím stále zůstávají v nemocnici, podle lékařů jsou ale v naprostém pořádku. Rozesmutnila je ale zpráva o smrti záchranáře, který jim nesl kyslík. O jeho oběti vůbec netušili.

Záchrana chlapců z jeskyně
aktualizováno 13.07.
Slova útěchy

Při jejich záchraně přišla o muže. Teď poslala dětem emotivní vzkaz!

Manželka bývalého potápěče thajského námořnictva, který položil za záchranu 12 dětí a jejich trenéra život, promluvila. Popsala, jak jí statečný partner chybí, a poslala vzkaz zachráněným chlapcům.

Richard Harris - 1
aktualizováno 11.07.
Záchrana v Thajsku

Lékař zůstal s chlapci v jeskyni, po záchraně ho postihla tragédie!

Australský lékař Richard Harris hrál v záchraně thajských chlapců zásadní roli. Právě on rozhodl o tom, že ven z jeskyně nejdříve půjdou nejslabší děti. Podle záchranářů jim tím zachránil život. Z úspěšné akce se ale neradoval dlouho.

Prásk.tv píše:

Záchranka - 1
čtěte o tématu záchranář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Sanitka. Ilustrační foto
03.01.
hyenismus v plzni

Narkomani okradli záchranáře, který oživoval jejich kamaráda

Nechutným způsobem se odvděčili za záchranu života kamaráda obyvatelé squatu v Plzni. Když záchranáři bojovali o jeho život, některý z narkomanů zaměstnanému záchranáři vytáhl z kapsy telefon a ukradl ho.

Manželka poslala zesnulému záchranáři dojemný dopis
19.09.
Smutný osud

Manželčin dojemný list záchranáři: "Odešel jsi do nebe..."

Už za pár hodin se celé Slovensko rozloučí s leteckými záchranáři, kteří zahynuli 8. září poté, co se zřítil vrtulník, kterým právě převáželi pacienta. Manželka jednoho z mrtvých všechny dojala srdcervoucím dopisem.

Posádka zříceného vrtulníku na Slovensku
aktualizováno 08.09.
Tragédie na Slovensku

Záchrana muže je stála život. Tohle je posádka zříceného vrtulníku

Posádku vrtulníku, který se v noci zřítil na Slovensku, tvořili zkušení záchranáři. Mezi oběťmi neštěstí jsou pilot, lékařka, záchranář a pacient. Jejich těla našly pátrací týmy asi v půl druhé ráno.

Záchranáři bojují o život českých skialpinistů
aktualizováno 07.02.
Zachraňoval Čechy v lavině

Místní záchranář vytahoval mrtvé: "Byl to typický lavinový den!"

Záchranář Norbert Pichlsberger ze stanice záchranné služby v tyrolském Tuxu byl mezi prvními, kteří zasahovali v údolí Wattener Lizum, kde v sobotu lavina zasáhla dvě skupiny českých turistů. Bohužel i přes rychlý zásah rakouských záchranářů a kvalitní vybavení českých výprav se pěti českým skialpinistům už nedalo pomoci.

Teroristický útok na koncertní sál Bataclan - přes 100 mrtvých - 1
aktualizováno 21.11.
pařížský masakr

Po útoku oživoval raněného. Pak si všiml, že má na těle bombu

Neuvěřitelné štěstí měl během teroristických útoků na pařížské kavárny šestačtyřicetiletý David. Ten začal ihned po neštěstí ošetřovat zraněné. Mezi nimi i sebevražedného atentátníka.

David Tomeš
aktualizováno 23.04.
znáte ho?

Na severu Čech řádí falešný záchranář! Byl odsouzený za zneužívání dětí

Na severu Čech "řádí" falešný záchranář. Upozornili na něj sami dobrovolní hasiči a záchranáři. Ti dokonce odhalili, že byl muž odsouzený za pohlavní zneužívání. Přesto pořádá akce pro děti. Navíc ho vyšetřuje policie kvůli podezření z podvodů.