Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Boeing MH370
09.09.
Záhada pokračuje

Leží vrak MH370 v kambodžské džungli? Satelity se neshodnou!

Je to jen pár dní, co technologický expert Ian Wilson oznámil, že v kambodžské džungli objevil vrak letadla MH370, které je nezvěstné už čtyři roky. Odvolával se na satelitní snímky Google Maps.

Záchanné práce u zříceného mostu v Janově - 3
20.08.
Zastavili práce

Trosky mostu v Janově podivně vržou! Experti se bojí, že se zřítí

Úřady v Janově odepřely evakuovaným občanům přístup do bytů v okolí zříceného mostu. Trosky, které na jedné straně zůstaly zůstaly, vydávají "podivné vrzání". Hasiči teď prověřují příčinu zvuků, vyloučili, že by šlo o vítr.

Pohřeb v Janově
aktualizováno 18.08.
pád mostu v itálii

Tragédie v Janově: Obětí je už 43! Našli i těla rodičů a jejich holčičku

Na 43 v sobotu vzrostl počet obětí po pádu mostu v italském Janově. V noci vyprostili záchranáři ze sutin tři mrtvá těla, přes den pak tělo poslední pohřešované osoby. Janovská nemocnice San Martino v podvečer informovala o smrti rumunského řidiče kamionu, který podlehl vážným poraněním lebky a hrudníku.

Prásk.tv píše:

Omran Daqneesh
čtěte o tématu trosky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Zemětřesení na Lomboku 2
07.08.
živelná pohroma

Při zemětřesení v Indonésii se zranil Čech, tvrdí místní úřady

Při zemětřesení na indonéském ostrově Lombok údajně utrpělo zranění sedm cizinců, mezi nimiž měl být údajně i jeden Čech. S odvoláním na indonéské imigrační úřady to v úterý uvedla agentura AFP.

Nález části Boeingu MH370
04.08.
Let MH370

Proč se zmizelé letadlo nenašlo? Vyšetřovatelé sdělili pravý důvod

Vyšetřovatelé zveřejnili závěrečnou zprávu týkající se zmizení letu MH370. Přesnou příčinu zřícení malajského letadla do moře neurčili, zato prozradili, proč se nikdy nenašly jeho trosky.

Vrtulník se v Kalifornii zřítil do obytné zóny
aktualizováno 31.01.
Neštěstí v Kalifornii

Vrtulník se zřítil přímo na dům! Tři mrtví, trosky poškodily i okolí

Nejméně tři lidé přišli o život při nehodě vrtulníku v Kalifornii, další dva lidé se zranili. Letoun se čtyřmi pasažéry se zřítil na dům v Newport Beach asi 70 kilometrů jihovýchodně od Los Angeles.

Výbuch v Antverpách
aktualizováno 16.01.
video poplach v antverpách

Výbuch v Belgii zranil 14 lidí! Z trosek budovy vytáhli dva mrtvé

Centrem druhého největšího belgického města Antverpy otřásl v noci na úterý mohutný výbuch. Zřítila se při něm jedna z tamních budov. Úřady hlásí dva mrtvé a až dvacet zraněných. Podle policie nic nenasvadčuje tomu, že by šlo o teroristický útok.

Zřícený hotel Kavkaz - 7
aktualizováno 07.01.
opuštěný objekt

V bývalém hotelu Kavkaz spadl strop. Hasiči troskách hledali lidi

V opuštěné budově bývalého hotelu Kavkaz v Mariánských Lázních se zřítil v neděli odpoledne strop v prvním patře. Záchanáři na místo povolali psy vycvičené k vyhledávání osob v sutinách.

Duchové
29.12.
duchové dětí

VIDEO: Lovci duchů zachytili sténající hlas na dětském hřbitově

Lovci duchů z Cambridge zkoumali trosky kostela, který byl postaven na dětském pohřebišti. Kamera zachytila zvláštní světlo a hlas, který na ně křičel. Kromě toho lovci tvrdí, že na ně někdo hodil kámen.

S odklízením trosek lávky v Troji pomáhají hasiči s tanky
aktualizováno 14.12.
Spadlý most

Hasiči dokončili vytahování zbytků lávky! Použili tanky i jeřáby

Trosky zřícené lávky v Troji začala odstraňovat těžká technika v 17:00. K Vltavě dorazili i hasiči s vyprošťovacími tanky i dalšími stroji. Při pádu pěší lávky se zranili čtyři lidé, podle předběžných výsledků vyšetřování mohla za zřícení konstrukční vada.