Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Janov
01.12.
reportáž Krutý osud paneláků

Bez vody, elektřiny i tepla! Takhle se žije na šíleném sídlišti Janov

Přesně před 10 lety se v severočeském Litvínově konala krvavá demonstrace neonacistů, kteří se snažili dostat na litvínovské sídliště Janov. Na tom z velké části žije romské či ruské a ukrajinské obyvatelstvo, často v domech bez elektřiny či vody. Ani po 10 letech se zde situace nezlepšila, spíš naopak.

Trosky domu po silné explozi v Saint Paul
aktualizováno 24.11.
exploze v Minnesotě

Trosky domu se po výbuchu rozlétly na všechny strany! VIDEO

Ulicemi hlavního města Minnesoty otřásl v pátek mohutný výbuch, který rozmetal rodinný domek. Během silné exploze, kterou zabrala bezpečnostní kamera, se zranila jedna osoba. Hasiči ji dostali z trosek, zraněná žena byla následně okamžitě převezena do nemocnice.

Nejmladší oběť pádu letadla v Indonésii
31.10.
Pátrání pokračuje

Nejmladší oběť letecké katastrofy? Holčičce bylo teprve 15 měsíců

Záchranáři vytahují postupně z moře trosky letadla, které se v pondělí zřítilo 13 minut po startu u ostrova Jáva v Indonésii. Na palubě bylo 189 lidí, nehodu pravděpodobně nikdo nepřežil. Záchranáři také našli v moři první těla cestujících. Mezi oběťmi by měla být teprve patnáctiměsíční holčička, která v letadle cestovala se svými rodiči. Holčička by tak byla nejmladší obětí letecké katastrofy.

Prásk.tv píše:

Omran Daqneesh
čtěte o tématu trosky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Boeing MH370
09.09.
Záhada pokračuje

Leží vrak MH370 v kambodžské džungli? Satelity se neshodnou!

Je to jen pár dní, co technologický expert Ian Wilson oznámil, že v kambodžské džungli objevil vrak letadla MH370, které je nezvěstné už čtyři roky. Odvolával se na satelitní snímky Google Maps.

Záchanné práce u zříceného mostu v Janově - 3
20.08.
Zastavili práce

Trosky mostu v Janově podivně vržou! Experti se bojí, že se zřítí

Úřady v Janově odepřely evakuovaným občanům přístup do bytů v okolí zříceného mostu. Trosky, které na jedné straně zůstaly zůstaly, vydávají "podivné vrzání". Hasiči teď prověřují příčinu zvuků, vyloučili, že by šlo o vítr.

Pohřeb v Janově
aktualizováno 18.08.
pád mostu v itálii

Tragédie v Janově: Obětí je už 43! Našli i těla rodičů a jejich holčičku

Na 43 v sobotu vzrostl počet obětí po pádu mostu v italském Janově. V noci vyprostili záchranáři ze sutin tři mrtvá těla, přes den pak tělo poslední pohřešované osoby. Janovská nemocnice San Martino v podvečer informovala o smrti rumunského řidiče kamionu, který podlehl vážným poraněním lebky a hrudníku.

Zemětřesení na Lomboku 2
07.08.
živelná pohroma

Při zemětřesení v Indonésii se zranil Čech, tvrdí místní úřady

Při zemětřesení na indonéském ostrově Lombok údajně utrpělo zranění sedm cizinců, mezi nimiž měl být údajně i jeden Čech. S odvoláním na indonéské imigrační úřady to v úterý uvedla agentura AFP.

Nález části Boeingu MH370
04.08.
Let MH370

Proč se zmizelé letadlo nenašlo? Vyšetřovatelé sdělili pravý důvod

Vyšetřovatelé zveřejnili závěrečnou zprávu týkající se zmizení letu MH370. Přesnou příčinu zřícení malajského letadla do moře neurčili, zato prozradili, proč se nikdy nenašly jeho trosky.

Vrtulník se v Kalifornii zřítil do obytné zóny
aktualizováno 31.01.
Neštěstí v Kalifornii

Vrtulník se zřítil přímo na dům! Tři mrtví, trosky poškodily i okolí

Nejméně tři lidé přišli o život při nehodě vrtulníku v Kalifornii, další dva lidé se zranili. Letoun se čtyřmi pasažéry se zřítil na dům v Newport Beach asi 70 kilometrů jihovýchodně od Los Angeles.

Výbuch v Antverpách
aktualizováno 16.01.
video poplach v antverpách

Výbuch v Belgii zranil 14 lidí! Z trosek budovy vytáhli dva mrtvé

Centrem druhého největšího belgického města Antverpy otřásl v noci na úterý mohutný výbuch. Zřítila se při něm jedna z tamních budov. Úřady hlásí dva mrtvé a až dvacet zraněných. Podle policie nic nenasvadčuje tomu, že by šlo o teroristický útok.