Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Fronty před McDonald
09.10.
video skandovali kvůli jídlu

Poprask kvůli omáčce: Lidé na ni čekali hodiny, krotila je policie!

Hotové šílenství vypuklo o víkendu v ulicích Los Angeles poté, co nejznámější řetězec rychlého občerstvení McDonald´s oznámil návrat běžně neprodávané sečuánské omáčky. Lidé si ji mohli koupit v rámci limitované edice k animovanému seriálu, měli na to ale jediný den.

Čekání na letišti - Ilustrační
aktualizováno 30.08.
problém s letem

Děsivá cesta z dovolené: Cestující čekali hodiny bez jídla a pití!

Hodiny čekání téměř bez jídla a pití museli přežít klienti cestovní kanceláře Azur Reizen, kteří se vraceli z dovolené v Turecku. Problém nastal s tureckou leteckou společností Tail-wind, která nedodala letadlo. Cestující následně letěli bulharkou společností a místo v Praze přistáli v Burgasu.

Čekání na letišti - Ilustrační
19.08.
porucha letadla

Úmorné čekání: Lidé strávili na letišti neuvěřitelných 15 hodin!

Čeští turisté si nedobrovolně prodloužili pobyt v Itálii. Z Kalábrie z letiště v Lamecia Terme měli odlétat včera odpoledne, jenže kvůli závadě na letadle společnosti Travel Servis se jim to povedlo až dnes nad ránem.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu čekání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Windows 10
aktualizováno 15.08.
automatická aktulizace

Lidé zuří! Aktualizace Windows zablokuje počítač až na hodiny

Uživatelé opět zuří, protože společnost Microsoft vydala další aktualizaci systému Windows, která některé z nich výrazně potrápila a zaměstnala jejich počítače i na několik hodin. Díky tomu nemohli lidé pracovat, jiní s automatickou aktualizací přišli o některá data, aplikace a nastavení. A naštvaní uživatelé se samozřejmě ozvali.

Technoparty na Nymbursku
aktualizováno 30.07.
komentář policie v koutě

(Ne)zásah na technu: Policie měla svázané ruce a lidé se zlobí!

Technoparty u Poděbrad skončila bez konfliktu, ale (ne)reakce policie vyvolala mezi lidmi mnoho otázek a reakcí. Lidé se ptají, jestli je normální, že policie proti lidem, kteří okupují soukromé pozemky, prostě nezakročí a jen čeká.

Podezdřelý z vraždy: Jiří Rigó
aktualizováno 06.07.
vražda v sokolově

Policisté čekali na podezřelého z vraždy marně, pátrání pokračuje!

Policejní zásah na pražském hlavním nádraží skončil neslavně. Kriminalisté, kteří čekali na příjezd podezřelého z vraždy mentálně postižené ženy v Sokolově, se ho nedočkali. Buď do Prahy nepřijel, nebo se před nimi dokonale skryl. Informaci o cestě podezřelého do hlavního města dal policii jeho vlastní otec.

Letadlo British Airways
27.05.
výpadek systému

British Airways selhal počítačový systém, lidé trčí hodiny v letadlech

Letecká společnost British Airways (BA) se v sobotu dostala do pořádných problémů, lety po celém světě nabírají zpoždění kvůli výpadku počítačových systémů. Výpadek narušil také spojení mezi Prahou a Londýnem. Společnost dělá vše pro to, aby byl problém co nejdříve odstraněn, informuje BA na sociálních sítích.

Tisícovka pro Kájínka
22.05.
Poprask před věznicí

Jsem také oběť justice, tvrdí muž. Kajínkovi přivezl tisícovku!

Čekání na propuštění Jiřího Kajínka pokračuje. Před věznici v Rýnovicích se v pondělí o pozdvižení postaral muž, který tam dorazil s cedulí, podle které je Kajínek oběť justiční mafie. Stejně jako prý on sám.

Bivakující novináři před věznicí - 2
aktualizováno 21.05.
Milost

Čekání na Kajínka: Policisté před věznicí řeší parkování!

Čtvrtý den čekání na Kajínka. Tak by se dalo shrnout dění u věznice v Rýnovicích na Jablonecku. Téměř nonstop tam čeká na propuštění nejznámějšího českého vězně okolo dvaceti novinářů.

Kajínek a novináři
aktualizováno 21.05.
Kemp novinářů

Grilování i Hříšný tanec: Novináři už čtvrtým dnem čekají na Kajínka!

Už čtvrtým dnem napíná Miloš Zeman dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka a jeho příznivce. Slíbenou milost sice kancléř Mynář už zřejmě přivezl prezidentovi do Lán, ale do věznice Rýnovice podepsaná ještě nedorazila. Na milost ovšem nečeká jen Kajínek.