Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

výpadek systému

British Airways selhal počítačový systém, lidé trčí hodiny v letadlech

Letecká společnost British Airways (BA) se v sobotu dostala do pořádných problémů, lety po celém světě nabírají zpoždění kvůli výpadku počítačových systémů. Výpadek narušil také spojení mezi Prahou a Londýnem. Společnost dělá vše pro to, aby byl problém co nejdříve odstraněn, informuje BA na sociálních sítích.

Poprask před věznicí

Jsem také oběť justice, tvrdí muž. Kajínkovi přivezl tisícovku!

Čekání na propuštění Jiřího Kajínka pokračuje. Před věznici v Rýnovicích se v pondělí o pozdvižení postaral muž, který tam dorazil s cedulí, podle které je Kajínek oběť justiční mafie. Stejně jako prý on sám.

Bivakující novináři před věznicí - 2
Aktualizováno 21.5. 2017 21:36
Milost

Čekání na Kajínka: Policisté před věznicí řeší parkování!

Čtvrtý den čekání na Kajínka. Tak by se dalo shrnout dění u věznice v Rýnovicích na Jablonecku. Téměř nonstop tam čeká na propuštění nejznámějšího českého vězně okolo dvaceti novinářů.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu čekání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

Kajínek a novináři
Aktualizováno 21.5. 2017 10:01
Kemp novinářů

Grilování i Hříšný tanec: Novináři už čtvrtým dnem čekají na Kajínka!

Už čtvrtým dnem napíná Miloš Zeman dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka a jeho příznivce. Slíbenou milost sice kancléř Mynář už zřejmě přivezl prezidentovi do Lán, ale do věznice Rýnovice podepsaná ještě nedorazila. Na milost ovšem nečeká jen Kajínek.

Jiří Kajínek - limuzína
Aktualizováno 19.5. 2017 22:10
anketa Kdy ho pustí?

Manévry kvůli Kajínkovi: Před věznici přijela i luxusní limuzína!

Jiří Kajínek má dostat milost od prezidenta republiky Miloše Zemana, který to avizoval už před svou cestou do Číny. Zatímco Kajínek čeká ve věznici na vytoužené propouštěcí dokumenty, před věznicí zase čekají davy novinářů na Kajínka. Kolem poledne před branou zaparkovala i luxusní limuzína.

Očekávané propuštění Jiřího Kajínka
Aktualizováno 18.5. 2017 22:31
Milost pro Kajínka

Poslední hodiny za mřížemi: Před věznicí na Kajínka čekají novináři

Před věznicí, kde si Jiří Kajínek odpykává doživotní trest, je od čtvrtečního rána rušno. Desítky novinářů a fotografů už hodiny čekají, až se Kajínek objeví. Prezident Zeman totiž uvedl, že milost pro dvojnásobného vraha podepíše po návratu z Číny. Z té přijel v noci.

Miloš Zeman na návštěvě Číny
Aktualizováno 17.5. 2017 21:28
VIDEO Společné focení v Číně

Prezidenti čekali na fotku se Zemanem. Musel přijet na vozíku

Prezident Zeman zdržel před společným focením v Číně desítky státníků včetně Vladimira Putina nebo Si Ťin Pchinga. Několik minut museli počkat, než Zemana na pódium dopraví golfové vozítko. Už dříve

opravdová láska

Muž celé dny vysedával u dveří! Krásný příběh dojímá statisíce lidí

Obrovským hitem internetu se stala fotografie muže zírajícího skrz dveře do pokoje manželky. Ačkoli se na první pohled snímek nezdá být ničím zvláštním, doprovází ho dojemný příběh, který hřeje u srdce statisíce lidí.

Vlak plný dětí se v Německu srazil s osobním autem
Aktualizováno 16.3. 2017 12:01
nehoda vlaku

Vlak plný dětí havaroval. Rodiče na nádraží čekali marně

Chvíle naprosté hrůzy si zažili ve středu rodiče 25 malých dětí z mateřské školky v Jiřetíně pod Jedlovou, které se vracely vlakem ze školního výletu. Když vlak nepřijel ve stanovenou dobu, začal se šířit strach. Dlouhou dobu nikdo nic nevěděl, nakonec se ukázalo, že se vlak v Německu srazil s osobním autem. Děti nakonec v pořádku dorazily až po více něž třech dlouhých hodinách.

smrtící astma

Otřesné chvíle: Chlapec (3) strávil dva dny vedle své mrtvé matky

Otřesný případ, při kterém malý chlapeček (3) strávil dva dny vedle své mrtvé matky a přežil jen o sýru a vodě, vyvolal velké ohlasy. Rodina proto rozjela kampaň, která se snaží upozornit na problematiku astmatu, kvůli kterému přišla mladá maminka o život.