Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok v německém Münsteru - 1
aktualizováno 07.04.
Hrůza v Münsteru

Útočil psychicky narušený Němec, tvrdí média. Policie zatím mlčí

Do lidí na zahrádce před restaurací měl podle informací německých médií najet 49letý Němec s psychickými problémy. Nic prý nenasvědčuje teroristickému útoku. Informace médií zatím nebyly oficiálně potvrzeny.

Hotel Dukla
aktualizováno 23.03.
měli spory

Muže z Vyškova po hádce ubodali. Vrah se policii přiznal sám

Vrah muže, kterého našli ve čtvrtek ráno ve Vyškově v areálu hotelu Dukla se sám přišel udat na policii. Muži se údajně znali a měli mezi sebou spory.

Krádež v Praze
14.03.
Video Nepřepadl i vás?

Hrubián okrádá v centru Prahy ženy. Policie hledá další oběti

Pražští policisté vyšetřují případ nejméně dvou oloupení žen v hlavním městě. Scénář byl podobný. K poškozené přistoupil muž, z krku jí strhnul řetízek a s ním utekl. Policistům se nedaří zjistit totožnost pachatele. Zároveň žádají další ženy, pokud byly okradeny stejným způsobem, aby se přihlásily.

Prásk.tv píše:

Portrét zloděje - 1
čtěte o tématu pachatel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Vytahování automobilu z lomu Vápenka u Lahoště - 6
15.01.
galerie posun v případu

Policie vylovila z lomu páté auto! Konečně odhalili jeho tajemství

Tepličtí kriminalisté se v pondělí už podruhé vrátili k lomu Vápenka, ze kterého na konci roku vytáhli čtyři kradená auta. Sportovní potápěč totiž o víkendu našel pod hladinou další vůz. Zlodějem aut má být jedenáctkrát trestaný mladík, skončil ve vazbě.

Útok v Liberci
aktualizováno 10.01.
Velký zvrat

Tvrdil, že je oběť, policisté ho ale obvinili z vraždy prodavačky!

Policie už zná vraha, který v Liberci ubodal prodavačku. Vyšetřování potvrdilo, že ženu zabil stejný člověk, který na místo přivolal policisty. Během vyšetřování se vydával za oběť a hrdinu.

Útok v Liberci
aktualizováno 06.01.
první vražda

Zavražděnou oplakávaly desítky lidí. Policie má podezřelého

Policii se podařilo dopadnout muže podezřelého z vraždy ženy ve Vratislavicích nad Nisou a z těžkého ublížení na zdraví dalšímu muži. Zatím nebyl obviněn. Svědci uváděli, že měl na místě komplice, to zatím policie nepotvrdila ani nevyvrátila.

Štěně malamuta utloukl jeho majitel
aktualizováno 02.01.
týrání zvířat

Štěně mělo skončit v útulku, místo toho se dočkalo strašlivé smrti

Policisté z Chebska prošetřují otřesný případ umláceného psa. Týrání, které musí potvrdit pitva Státního veterinárního ústavu v Praze, se měl zřejmě dopustit jeho majitel. Ten o štěně podle informací televize Nova nestál a tak se ho měl zbavit.

Útočník z Manhattanu Akayed Ullah
12.12.
Ispiroval se ISIS

Útočník z Manhattanu chtěl zabíjet kvůli Vánocům. Nálož selhala

Newyorští policisté vyšetřují pondělní pokus o teroristický útok ve stanici metra na Manhattanu. Podle amerických médií už vyslechli podezřelého Bangladéšana, který byl údajně pod vlivem radikálního islámu. Místo si prý nevybral náhodně.

Nehoda po pronásledování
aktualizováno 30.09.
pachatel uniká

Policejní hlídka při pronásledování nabourala dvě zaparkovaná auta

Pronásledování podezřelého skončilo pro policisty v pátek nehodou, při které narazil policejní vůz do dalších dvou aut. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Po pachateli policisté stále pátrají, jeho auto už našli.

Letadlo ohrožoval laser
aktualizováno 03.08.
Ohrožení cestující

Letadla na Ruzyni oslepoval v noci laser! Útočníky hledá policie

Na pražském Letišti Václava Havla v noci na čtvrtek neznámý pachatel nebezpečně oslňoval laserem piloty dvou letadel. Případ vyšetřuje policie.