Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohled z okna
16.10.
rady a tipy co dělat?

Jak se v zimě starat o plastová okna? Ušetříte stovky korun

Seřídit, promazat a zamezit kondenzaci vody. To vše jsou činnosti, které je nutné u plastových oken obzvlášť před zimou udělat, abyste je ochránili a zároveň tak šetřili rodinný rozpočet.

Oko
aktualizováno 15.10.
PŘÍRODNÍ KOUZLA

Tyto potraviny Vám změní barvu očí za dva měsíce! Které to jsou?

Málokdo ví, že barva očí není celý život stejná a dá se dokonce změnit! A dobrou zprávou je to, že i my sami na tom můžeme pracovat. Tento způsob není nijak složitý, pomoci nám mohou běžně dostupné potraviny.

Chřipka
06.10.
užitečné rady

Nechat se očkovat, nebo ne? Tipy, jak co nejlépe zatočit s chřipkou!

S příchodem podzimu začala Česko opět obcházet chřipka a vyhnout se jí, když kolem vás každý kašle, smrká a kýchá, bývá náročné. Je lepší se proti ní očkovat, nebo ne? Následující rady by se vám v boji s touto nemocí mohly hodit.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Kouřící komín
aktualizováno 02.10.
návod, co dělat

Vadí vám kouř z komína souseda? Můžete chtít i náhradu škody!

Obtěžování kouřem z komína je možné řešit kromě stížnosti na obecním úřadě také soudní cestou. Podle právníků je však tato cesta zdlouhavější. Stěžovatel by ale měl v obou případech pořídit důkazy o sousedově jednání. Může se tak dočkat i náhrady škody.

Sběr hub
25.09.
přehled kde prodat houby?

Houbařením se dají lehce vydělat i tisíce korun! NÁVOD, jak na to

Houbaři ze všech koutů republiky zažívají hotové žně, stačí chvilička a mají plné košíky. Co ale dělat s nepřeberným množstvím hříbků, klouzků či lišek? Zkuste je prodat! Přijít si tak můžete na opravdu pěkné peníze, pozor ale na přísná pravidla, ať neplatíte tučné pokuty.

Únava
25.09.
doplňte si energii

Zatočte s podzimní únavou! Víme o metodě, která zabírá u každého

Letní dovolená je dávno pryč, dny se pomalu zkracují a sychravé počasí nám také úsměv na tváři nevykouzlí. Není divu, že na podzim jsme s energií na nule a potřebujeme dobít baterky. Poradíme vám, jak na to.

Praktický mini dům
aktualizováno 18.09.
úžasné bydlení

Mladá máma postavila domek! Má originálně řešenou postel

Americká blogerka se na svém webu věnuje stavbě nábytku a nápadům na vylepšení domácnosti. Rozhodla se své zkušenosti posunout o krok dál a postavila si svůj vlastní domek. I když s tak velkým projektem neměla zkušenosti, postup si nastudovala na internetu. Našla návody, kterých se držela.

Podzim
15.09.
prevence proti chmurám

Jak se připravit na příchod podzimu? Tohle vám pomůže!

Nástup podzimu a babího léta nemusí být pro většinu lidí zrovna příjemný. Následkem kratších dnů a brzké tmy mohou být dokonce deprese nebo poruchy našeho imunitního systému. Na snadě je tedy otázka, jak toto období v pohodě zvládnout bez chmur a potíží?

Zábava
29.08.
kam na výlet co dělat

Prázdniny končí, i tak si ale užijete kopec zábavy! TIPY NA VÝLET

Dožínky, závody traktorů i psů, ale také slavnosti piva nebo večerní safari. To vše si můžete užít poslední prázdninový víkend. Nechte se inspirovat tipy, jak si před začátkem školního roku užít s rodinou co nejvíc zábavy.

Školačka
25.08.
užitečné rady

Jak vybrat správnou aktovku do školy: Pomůže vám toto desatero!

Děti při výběru školní aktovky nebo batohu vybírají hlavně na základě vzhledu, je důležité myslet ale i na funknčost a správnou velikost brašny. Aby si vaše ratolest zbytečně neničila oporu těla, Státní zdravotní ústav přináší několik cenných rad, jak zajistit co nejlepší výběr.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme