Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek
aktualizováno 13.10.
Volby 2017

Koho chtějí lidé za premiéra? Ukázal to EXKLUZIVNÍ PRŮZKUM

Koho bychom chtěli za nového premiéra? Téměř třetina lidi odpověděla, že neví. Vyplývá to z exkluzivním průzkumu pro TV Nova, ve kterém jsme zjišťovali, jaká panuje nálada v Česku před volbami. Mezi rozhodnutými voliči vítězí s náskokem Andrej Babiš.

Nakupování v obchodě
aktualizováno 12.04.
Údaje ČSÚ

Potraviny jsou nejdražší v historii! Vydělávají obchody, tvrdí výrobci

Ceny potravin, které se v Česku prodávají, jsou teď nejvyšší v historii. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. Čeští dodavatelé z toho ale nic nemají. Stěžují si, že nadnárodní řetězce si na tuzemských výrobcích účtují vysoké marže oproti potravinám, které dovážejí. S touto informací přišly Hospodářské noviny.

Nakupování
13.12.
ochrana spotřebitelů

A bude jasno! Na obalech potravin musí být nově 7 výživových údajů

Dobrá zpráva pro všechny zákazníky! Od 13. prosince platí povinnost, podle které výrobci musí na obalech výrobků informovat o výživových hodnotách potravin. Lidé se tak budou moci rozhodovat na základě energetické hodnoty, množství tuků, soli nebo cukru. Doposud bylo uvádění těchto údajů dobrovolné.

Prásk.tv píše:

Facebook
čtěte o tématu údaje na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Facebook
24.08.
Velký bratr

Facebook nás špehuje, i když jsme offline! Ví o nás všechno!

Řada lidí si asi neuvědomuje, že tím, že na Facebook píší detaily ze svého soukromého a pracovního života, dávají sociální síti obrovské množství informací. Co všechno Facebook sleduje, teď sám prozradil!

Vězení - ilustrační foto
24.04.
podivný byznys

Další svědectví: Vězni v call centru získávali citlivé údaje! Adresy i rodná čísla

Poté, co televize Nova upozornila na call centrum přímo ve Vinařické věznici, se na redakci obrací stále víc rozčílených diváků. Přestože jednatelka firmy ujišťuje, že se vězni nemohou dostat k počítačům a nic si zapisovat, ozval se nám další člověk, který tvrdí opak.