Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - ochlazení
aktualizováno 21.04.
jak bude?

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Ochladí se, teploty spadnou až k 15 °C

Pokud si v posledních dnech užíváte plnými doušky teplého, v podstatě letního počasí, máme pro vás špatnou zprávu. Meteorologové totiž předpokládají, že se v následujících čtyřech týdnech postupně ochladí. A to poměrně výrazně.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 07.04.
Měsíční předpověď

Čeká nás extrémně teplý týden! Sluníčka si ale neužijeme dlouho

Nadcházející dva týdny budou nezvykle teplé. V příštím týdnu se má ještě více oteplit, v polovině dubna pak přijde mírné ochlazení. K 15 až 17 stupňům teploty znovu vystoupají na začátku května. Srážek bude spíše méně.

Jaro - ilustrační
aktualizováno 01.04.
počasí v dubnu

Těšte se na teploty i 20 °C, čeká nás velké oteplení! PŘEDPOVĚĎ

Studené počasí posledních dní končí, s příchodem nového týdne přijde do Česka výrazné oteplení. Už v úterý by se měla rtuť teploměru vyšplhat i na 20 °C, na Velikonoce se ale ještě mohou ojediněle objevovat i sněhové přeháňky.

Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Ochlazení
aktualizováno 24.03.
Teplo nás nečeká

POČASÍ: Příští dva týdny budou studené, i pak se oteplí jen málo

Pokud se už nemůžete dočkat teplých jarních dnů, máme pro vás špatnou zprávu - musíte ještě vydržet. Podle měsíčního výhledu, který uvěřejnil ČHMÚ, nás totiž čekají podprůměrné či průměrné teploty.

Oteplení
aktualizováno 17.03.
Měsíční předpověď

Jaro se hned tak nevrátí, tvrdí experti! Řekli, kdy se znovu oteplí

Následující čtyři týdny budou chladnější, než je obvyklé. Zimní počasí, které se do Česka o víkendu vrátilo, se bude zpět na jarní měnit jen pozvolna. Oteplí se až se začátkem dubna. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Počasí na velikonoce
aktualizováno 10.03.
měsíční výhled

Teplo, nebo zima? Meteorologové prozradili, jak bude na Velikonoce!

Do Česka vtrhlo jaro a podle meteorologů hned tak neodejde. Příjemné teploty nad deset stupňů Celsia si budeme užívat prakticky celý měsíc a jinak tomu nebude ani na Velikonoce. Už v neděli se má rtuť teploměru vyšplhat i na 16 °C.

Oteplení
aktualizováno 03.03.
měsíční výhled

Mrazy končí! Konečně se dočkáme jara a teplot i 15 °C. PŘEDPOVĚĎ

Mrazivým dnům, které celý týden sužovaly Česko, je konec. Podle meteorologů se v následujících týdnech dočkáme příjemných teplot okolo šesti, postupně okolo deseti stupňů Celsia. Odpoledne se navíc rtuť teploměru může vyšplhat až na 15 °C!

Mráz
aktualizováno 24.02.
Měsíční předpověď

Čekají nás mrazivé týdny! Meteorologové řekli, kdy se oteplí

Následující čtyři týdny se budou teploty držet pod průměrem. Zima ještě neřekla poslední slovo, čekají nás nejmrazivější dny. V polovině března by se sice mělo oteplit, zároveň se ale vrátí sněžení. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí.

Počasí - zima_4
17.02.
měsíční předpověď

Zima se ještě zdaleka nevzdává! Dočkáme se tuhých mrazů i sněhu

Nadcházející čtyři týdny budou teplotně i srážkově průměrné až slabě podprůměrné. Maximální denní teploty postupně porostou, příští týden bude průměr ještě kolem nuly. Druhá polovina předpovídaného období bude teplejší. Nejvíce srážek očekávají meteorologové v posledním týdnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který ji dnes zveřejnil na webu.

Ochlazení
aktualizováno 10.02.
předpověď

Výhled počasí na měsíc: Teploty zatím průměrné, v březnu se oteplí

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) uveřejnil na svém webu výhled počasí na následující čtyři týdny. Ty mají být teplotně průměrně s teplotami kolem nuly. Lehce se oteplí až v březnu.