Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letní teploty
07.07.
Jak bude?

Konečně příjemné počasí! ČHMÚ vydal předpověď na měsíc

Následující měsíc bude teplotně průměrný. Noční teploty se budou pohybovat kolem 13 stupňů, přes den ukáže teploměr asi o deset stupňů více. Častěji by také mělo pršet, především na konci července. Vyplývá to z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu.

Počasí léto
aktualizováno 30.06.
výhled na měsíc

Měsíční předpověď: Horko na konci července vystřídá déšť

V následujících týdnech nás podle Českého hydrometeorologického ústavu čeká teplotně průměrné počasí, až ve čtvrtém týdnu tohoto měsíce se očekává teplotní propad, meteorologové také předpokládají, že by na konci měsíce mělo více pršet.

Žena s deštníkem
aktualizováno 23.06.
Měsíční předpověď

Výhled na měsíc: Na letní pařáky si opět počkáme, potrápí nás déšť

Na tropické letní teploty budeme muset ještě chvíli zapomenout. Podle měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) nás totiž na začátku prázdnin čekají spíš teplotně průměrné dny a častější srážky.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Horko a bouřky
16.06.
Měsíční předpověď

Výhled počasí: Teplo vydrží, potrápí nás ale přeháňky a bouřky

Následující čtyři týdny budou podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) teplotně víceméně průměrné pro tuto část roku. Varují ovšem před lokálními přeháňkami a bouřkami.

Tropy a Bouřky
aktualizováno 02.06.
měsíční výhled

Skončí už bouřky a dorazí tropy? Předpověď na červen hovoří jasně

Červen bude nadprůměrně teplý, kromě tropických teplot ale dorazí i déšť. Pršet má hlavně v následujícím týdnu, kdy může spadnout i okolo 21 milimetrů srážek. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav.

Slunečné počasí
aktualizováno 26.05.
měsíční výhled

Tropické třicítky na konci května, vedro a sucho bude i v červnu

Vysoké teploty z právě končicího týdne budou pokračovat i v následujících dnech. Na konci května může být místy i kolem 30 stupňů Celsia. Začátkem června ale začnou teploty pozvolna klesat. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi počasí, kterou dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 13.05.
měsíční předpověď

POČASÍ: Konec letních dnů? Po neděli už vedra příliš nečekejte!

Po nadprůměrném konci dubna a začátku května se počasí opět vrátí k normálu. Meteorologové očekávají, že v následujících třech týdnech se teploty přes den budou pohybovat kolem 20 °C a výrazněji oteplit by se mělo až v červnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Horké počasí - 2
aktualizováno 05.05.
Měsíční předpověď

Předpověď na měsíc: Teploty se udrží vysoko, deště bude málo

Pokud vám vyhovuje aktuálně panující teplé počasí, máme pro vás dobré zprávy. Podle měsíčního výhledu počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), budou totiž následující čtyři týdny teplé s malým objemem srážek.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 28.04.
Měsíční předpověď

Meteorologové řekli, jak bude v květnu! Tepla si dlouho neužijeme

Květen bude nadprůměrně teplý, přestože teploty mírně klesnou. Nejteplejší bude nadcházející týden, přes dvacítku se vyšplhají znovu až na konci května. Z hlediska srážek bude období průměrné. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 21.04.
jak bude?

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Ochladí se, teploty spadnou až k 15 °C

Pokud si v posledních dnech užíváte plnými doušky teplého, v podstatě letního počasí, máme pro vás špatnou zprávu. Meteorologové totiž předpokládají, že se v následujících čtyřech týdnech postupně ochladí. A to poměrně výrazně.