Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zima v Česku
aktualizováno 05.01.
Měsíční předpověď

Meteorologové řekli, jak bude v lednu. Čekají nás velké výkyvy

V příštích týdnech do začátku února se budou střídat mrazy a oteplení. Zatímco noční teploty se budou zřejmě držet většinou pod nulou, přes den mohou teploty vystoupat nad nulu.

Oteplení
aktualizováno 22.12.
Velká předpověď

Měsíční výhled počasí: Nejtepleji bude na Vánoce, pak se ochladí

Denní teploty se v posledním týdnu roku i v prvním příštího udrží nad nulou. Mírně se ochladí až ve druhém a třetím lednovém týdnu. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Ochlazení - 2
aktualizováno 08.12.
měsíční výhled

Budou bílé Vánoce? Předpověď slibuje sněžení a ochlazení

Počasí v nadcházejících čtyřech týdnech se zřejmě nebude vymykat z průměru. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat v průměru kolem dvou stupňů Celsia a v noci kolem minus dvou až minus čtyř stupňů. Na konci sledovaného období se mohou vzhledem k nejistotě předpovědi od těchto hodnot odchylovat, uvedl dnes Český hydrometeorologický ústav v měsíčním výhledu počasí.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Zima - 1
aktualizováno 24.11.
Měsíční předpověď

Do Česka vtrhne zima, bude sněžit i mrznout! Jak bude před Vánoci?

Následující měsíc bude teplotně průměrný. Postupně by měly teploty klesat, po většinu období nepřesáhnou pět stupňů. V příštím týdnu by mělo sněžit i v nížinách.

Zima - 2
10.11.
Měsíční předpověď

Teplý podzim je u konce, přijde ochlazení a ranní mrazíky!

Nadprůměrně teplý podzim z posledních dvou týdnů končí, začne se ochlazovat. V příštím týdnu meteorologové očekávají přes den maximální teploty kolem devíti stupňů Celsia. Po polovině listopadu už v noci může mrznout. Srážek bude stále málo.

Podzim
aktualizováno 03.11.
Měsíční předpověď

Teplý podzim bude pokračovat! Odborníci řekli, kdy se ochladí

Teplotně nadprůměrné počasí vydrží v Česku i následující dva týdny, teploty ale budou postupně klesat. V druhé půlce listopadu se teploty v noci už budou pohybovat kolem nuly a denní nepřekročí deset stupňů Celsia.

Chladno - 2
aktualizováno 27.10.
Předpověď počasí

Měsíční výhled: Budou příjemné teploty, pak pořádně přituhne!

Nadcházející měsíc bude jako celek teplotně nadprůměrný, i když se ke konci období významně ochladí. Pršet moc nebude, i když mohou přijít ojedinělé přeháňky. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Ochlazení
20.10.
Měsíční předpověď

Výhled počasí: Babí léto končí, přijde prudké ochlazení a déšť!

Teplé a slunečné počasí, které v uplynulých dnech zlomilo řadu letitých teplotních rekordů, se velmi rychle chýlí ke konci. Už příští týden se výrazně ochladí a po několika suchých měsících také přibude srážek.

Podzim
aktualizováno 13.10.
Měsíční předpověď

Babího léta si ještě užijeme! Experti řekli, kdy se ochladí

I příští týden vydrží slunečné počasí většinou bez deště, teploty dosáhnou až 24 stupňů. Další týdny budou průměrné teploty klesat, pršet moc nebude. Vypývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu.

Podzim
06.10.
Měsíční předpověď

Schovejte kabáty, babí léto se vrátí! Čeká nás teplý podzim

Následující měsíc zimní bundy a kulichy ještě nejspíš zůstanou hluboko ve skříni - podle meteorologů bude pokračovat nadprůměrně teplý podzim. Ochlazení by mělo dorazit až od konce října. Deštníky potřebovat také nebudeme, čeká nás totiž spíše suché počasí. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).