Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podzim
aktualizováno 13.10.
Měsíční předpověď

Babího léta si ještě užijeme! Experti řekli, kdy se ochladí

I příští týden vydrží slunečné počasí většinou bez deště, teploty dosáhnou až 24 stupňů. Další týdny budou průměrné teploty klesat, pršet moc nebude. Vypývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu.

Podzim
06.10.
Měsíční předpověď

Schovejte kabáty, babí léto se vrátí! Čeká nás teplý podzim

Následující měsíc zimní bundy a kulichy ještě nejspíš zůstanou hluboko ve skříni - podle meteorologů bude pokračovat nadprůměrně teplý podzim. Ochlazení by mělo dorazit až od konce října. Deštníky potřebovat také nebudeme, čeká nás totiž spíše suché počasí. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Ochlazení
aktualizováno 22.09.
Měsíční předpověď

Teploty klesnou k 10 °C, ráno bude mrznout! Oteplí se ještě?

Po tropických týdnech čeká Česko ještě větší ochlazení. Na začátku příštího týdne spadnou teploty i pod deset stupňů. V jeho druhé polovině stoupnou asi na dvojnásobek, oteplení ale bude jen krátké. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí.

Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Letní teploty
08.09.
Měsíční předpověď

Příští týden si užijeme poslední letošní tropy, pak přijde ochlazení

Po babím létu nás čeká i teplý podzim. Podle meteorologů bude zbytek září a začátek října nadprůměrně až průměrně teplý. Příští týden by dokonce měla být opět horka.

Podzim
aktualizováno 04.09.
Začátek podzimu

Meteorologové vydali předpověď na září! Čeká nás babí léto?

Nadcházející týden bude teplý a deštivý. Mírně teplotně nadprůměrný bude celý nadcházející měsíc, postupně se ochladí na běžnou hodnotu. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Počasí - babí léto
aktualizováno 19.08.
počasí měsíční předpověď

Po nejvyšších teplotách v historii přijde ochlazení! Jak bude v září?

Uplynulý měsíc se podle meteorologů zapíše do novodobé historie jako období s vůbec nejvyššími teplotami. V každém ze čtyř týdnů po sobě byly naměřené nadprůměrné hodnoty a podle expertů horko ještě bude. Teploty by už ale neměly překročit tropickou třicítku. První výraznější ochlazení přijde na konci příštího týdne.

Horko - 1
11.08.
Měsíční předpověď

Čeká nás parný konec léta! Experti řekli, kdy se konečně ochladí

Ani v následujících týdnech se výrazně neochladí. Znovu nás čekají třicítky, teplý bude i začátek září. Také sucho bude pokračovat, v příštích dvou týdnech zaprší jen zřídka. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Horko - 1
aktualizováno 01.08.
Měsíční předpověď

POČASÍ V SRPNU: Tropy budou Česko drtit dál! Kdy se ochladí?

Pokud plánujete dovolenou až v srpnu, nemusíte za teplem jezdit daleko. I v Česku očekávají meteorologové tropy. Mírně se ochladí v druhé polovině měsíce, teploty ale dlouhodobě neklesnou pod 25 stupňů.

Slunečné počasí
aktualizováno 22.07.
Měsíční předpověď

Čekají nás tropické týdny bez deště! Mírně se ochladí až v srpnu

Následující čtyři týdny budou teplotně nadprůměrné. V příštím týdnu budou panovat tropické teploty, letní by měl být i začátek srpna. V jeho polovině se mírně ochladí, teploty ale neklesnou pod 20 stupňů.

Letní teploty
07.07.
Jak bude?

Konečně příjemné počasí! ČHMÚ vydal předpověď na měsíc

Následující měsíc bude teplotně průměrný. Noční teploty se budou pohybovat kolem 13 stupňů, přes den ukáže teploměr asi o deset stupňů více. Častěji by také mělo pršet, především na konci července. Vyplývá to z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu.