Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Babí léto
12.09.
měsíční výhled

Meteorologové řekli, jaký měsíc nás čeká! Přijde ještě babí léto?

Dočkáme se ještě oteplení, nebo už dalo léto definitivní sbohem? Meteorologové vydali předpověď na následující čtyři týdny. Jenže příliš dobře to nevypadá, čeká nás chladné a deštivé období.

Počasí
aktualizováno 26.08.
Měsíční výhled počasí

Výhled počasí: Příští čtyři týdny budou teplejší, občas zaprší

Podle měsíčního výhledu počasí, který na svých stránkách zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), léto evidentně ještě neskládá zbraně. Následující týdny totiž budou ještě příjemně teplé a srážky je nepokazí příliš často.

Bouřky, ochlazení
aktualizováno 19.08.
počasí na měsíc

Tropy na konci prázdnin nečekejte, zaprší a ochladí se! PŘEDPOVĚĎ

Ani na konci prázdnin meteorologové neočekávají, že by teploty měly významněji růst, spíš naopak. Předpovídají ochlazení a déšť. Do školy se tak děti zřejmě budou vracet s deštníky.

Obchodní sdělení

Banka garantuje výhodnější půjčku!

Sberbank CZ snížila RPSN FÉR půjčky na 4,99 % a garantuje výhodnější sazbu celou dobu splácení.

Horko
aktualizováno 29.07.
měsíční předpověď

Tropické léto vydrží až do půlky srpna, už v úterý bude až 37 °C!

Příští týden čekají Česko tropické teploty, které mohou v úterý na jihovýchodě republiky místy vyšplhat až ke 37 stupňům Celsia. I další tři týdny budou spíše teplejší, než bývá v tomto období běžné. Výjimkou bude týden od 14. do 20. srpna, kdy meteorologové čekají přes den průměrné maximální teploty jen kolem 23 stupňů. Srážky by do konce srpna neměly vybočit z průměrných hodnot, uvedl v aktuálním výhledu počasí Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - ochlazení
22.07.
Výhled ČHMÚ

Měsíční předpověď: Ochladí se na 20 stupňů a bude víc pršet!

Další týdny budou chladné, teploty klesnou ke 20 stupňům. Mělo by také více pršet. Počítá s tím měsíční výhled počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - ochlazení
15.07.
Jak bude?

Předpověď: Příští týden se vrátí tropy, začátek srpna ale proprší!

Příští týden se vrátí do Česka tropická vedra a vystřídají tak současné chladnější počasí. Mírné ochlazení lze čekat koncem července, přičemž průměrné denní teploty mezi 23 až 25 stupni Celsia by se měly udržet až do poloviny srpna.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 08.07.
měsíční předpověď

POČASÍ: V neděli tropy a až 33 °C. Pak uleví vyschlé zemi déšť

Po teplejším období posledních dnů očekávají meteorologové pro zbytek července a začátek srpna teploty pohybující se kolem dlouhodobého průměru. Příští týden bude přes den kolem 25 stupňů Celsia, počasí ale poznamená déšť. Vyplývá to z výhledu počasí pro následující čtyři týdny, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - léto - 2
aktualizováno 30.06.
jak bude v červenci?

Česko potrápily silné deště! Jaký bude začátek léta? PŘEDPOVĚĎ

Zatímco na Moravě si užívají letního počasí i v těchto dnech, v Čechách to na opalování moc není. Proprší celý červenec, nebo se počasí na začátku prázdnin umoudří?

Horko
24.06.
POČASÍ

Pořádně horký konec června: V týdnu bude až 35 °C! PŘEDPOVĚĎ

Zbytek června bude nadprůměrně horký a deštivý. Příští týden teploty vystoupají až na 35 stupňů.

Počasí - oteplení
aktualizováno 17.06.
měsíční předpověď

Konec června bude teplejší než obvykle. Pršet by mělo více

Konec června bude podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) teplejší než je obvyklé, začátek července by měl být podle měsíčního výhledů teplotně průměrný. S vysokými teplotami přijde také větší množství srážek, více pršet by mělo hlavně začátkem července.