Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Klára Long Slámová k případu Jiřího kajínka
Aktualizováno 24.5. 2017 13:22
Rozčilená Slámová

Kajínkova advokátka poslala drsný vzkaz! Tohle ji vytočilo

Z Jiřího Kajínka se přes noc stala celebrita. Lidé ho zastavují na ulici, fotí se s ním a gratulují k propuštění z vězení. Někteří z nich se také snaží získat kontakt na omilostněného zločince přes jeho advokátku. Ta teď právě takovým lidem poslala drsný vzkaz.

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 7
Aktualizováno 21.4. 2017 07:02
spolek šalamoun hájí

Kauza KRAMNÝ: Těchto pět věcí nesedí, tvrdí kritici rozsudku!

Petr Kramný se už zřejmě z vězení na svobodu jen tak nepodívá. Nejvyšší soud zamítl jeho dovolání, jednu z posledních možností, jak zvrátit trest 28 let vězení. Někteří lidé ale v jeho nevinu stále věří - například Spolek Šalamoun. Na Facebooku jeho člen zveřejnil seznam bodů, kde údajně Nejvyšší soud hrubě selhal.

kauza kramný

Kramného soudci se mstí jeho advokátce, tvrdí spolek Šalamoun

Spolek Šalamoun protestuje proti chování soudu, který poslal Petra Kramného do vězení na 28 let. Nelíbí se mu, že si soudce v rozsudku údajně "vyřizuje účty" s Kramného obhájkyní Janou Rejžkovou. Navíc jí podle spolku osočuje mylně a lživě.

Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Klára Long Slámová a Jana Rejžková
Aktualizováno 1.6. 2016 14:43
proces s kramným

Rejžková se hádala se Slámovou kvůli oblečení. Zasáhla až stráž!

V úterý projednával Vrchní soud v Olomouci odvolání Petra Kramného, který byl na začátku roku odsouzen k 28 letům vězení. A líčení se neobešlo bez emocí, zvláště ve chvíli, kdy se obhájkyně Kramného a zmocněnkyně pozůstalých začaly hádat kvůli módě.

jen září

Slámová se pochlubila miminkem: To je naše štěstí! Jak se jmenuje?

Advokátka Klára Long Slámová se pochlubila miminkem. "Tohle je naše štěstí, Elizabeth," napsala na sociální síti v pátek odpoledne.

Kauza Kramný

Hádky kvůli Kramnému! Disident útočí na těhotnou advokátku

Kauza kolem Petra Kramného vyvolává neustále emoce. Politický aktivista John Bok podal jménem spolku Šalamoun stížnost Advokátní komoře na zmocněnkyni rodiny Moniky Kramné Kláru Long Slámovou. Vadí mu, že prý v Kramného případě známá advokátka nectila presumpci neviny. Ta nařčení odmítá.

Soud s Petrem Kramným - přítelkyně Šárka
Aktualizováno 18.7. 2015 08:36
Smrt dvou Češek v Egyptě

Spala jsi s vrahem, řekl Kramný milence! Slámová: Je to doznání

U soudu zatím vše hovoří proti Petru Kramnému. Znalecké posudky, výpovědi většiny znalců. Příliš mu nepomohl ani soudní výslech znalce, který měl svědčit v jeho prospěch. Podle advokátky pozůstalých ze strany Moniky Kramné se však Kramný k vraždě nepřímo přiznal své milence Šárce!

Kauza Egypt
Aktualizováno 13.5. 2015 21:31
kauza kramný

Žádná otrava to nebyla, zmýlil jsem se, přiznal egyptský patolog

Další rána pro Petra Kramného! Egyptský patolog mění závěry své pitevní zprávy! O žádnou otravu nešlo, ale Monika a Klárka dostaly zásah elektrickým proudem!

Dopis z Egypta o původu fotografií
Aktualizováno 9.5. 2015 21:26
exkluzivně vyjádření advokáta

CELÝ DOPIS: Advokát popsal detaily o fotkách těl Moniky a Kláry

Čtyřicet šokujících fotografií těl Moniky a Kláry Kramných má být z oficiální pitvy v Egyptě a jsou prý součástí spisu. Tvrdí to advokát, který je do redakce TN.cz poslal. A později napsal i vysvětlující dopis, který přinášíme v nezkráceném znění.

Advokátka Rejžková o fotkách
Aktualizováno 29.4. 2015 11:26
kauza kramný

Advokátka Kramného o fotkách z Egypta: Zatajili je před policií!

Redakce TN.cz v úterý upozornila na existenci fotek těl Moniky Kramné a její dcery Klárky. Nyní se k těmto fotografiím vyjádřila také advokátka Petra Kramného Jana Rejžková.