Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramný, Klára Long Slámová
aktualizováno 25.08.
Klára Long Slámová

Problém pro Kramného: Známé advokátce musí zaplatit 700 tisíc!

Petr Kramný má velký problém. Do věznice mu přišlo usnesení soudu, podle kterého má zaplatit známé advokátce Kláře Long Slámové 700 tisíc korun. Slámová byla u soudu zmocněnkyní rodiny Moniky Kramné. Když Kramný přeposlal usnesení své advokátce, tak jej pošta ztratila, takže se proti němu nemůže odvolat.

Slámová hovoří o případu Petra Kramného
21.06.
kauza Kramný

Nové důkazy pro Kramného? Je to nesmysl, rozčilují se protistrany

Spolek Šalamoun, který dlouhodobě bojuje za osvobození Petra Kramného, vyrazil do dosud nejtvrdšího útoku. Podle něj vzorky tkáně nedokazují smrt obětí elektrickým proudem. Státní zástupce i právnička pozůstalých to odmítají.

Klára Long Slámová, porody
aktualizováno 12.06.
domácí porody

Vzkaz od Slámové pro biomatky: Tohle si za rámeček nedají

Domácí porody jsou tématem, které stále rozděluje společnost. Jedny matky argumentují tím, že rodit v nemocnicích je stres a ten přispívá ke komplikacím. Jiné zase oponují, že rodit doma je příliš velké riziko. Teď se k tématu vyjádřila i uznávaná advokátka Klára Long Slámová.

Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Klára Long Slámová k případu Jiřího kajínka
aktualizováno 24.05.
Rozčilená Slámová

Kajínkova advokátka poslala drsný vzkaz! Tohle ji vytočilo

Z Jiřího Kajínka se přes noc stala celebrita. Lidé ho zastavují na ulici, fotí se s ním a gratulují k propuštění z vězení. Někteří z nich se také snaží získat kontakt na omilostněného zločince přes jeho advokátku. Ta teď právě takovým lidem poslala drsný vzkaz.

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 7
aktualizováno 21.04.
spolek šalamoun hájí

Kauza KRAMNÝ: Těchto pět věcí nesedí, tvrdí kritici rozsudku!

Petr Kramný se už zřejmě z vězení na svobodu jen tak nepodívá. Nejvyšší soud zamítl jeho dovolání, jednu z posledních možností, jak zvrátit trest 28 let vězení. Někteří lidé ale v jeho nevinu stále věří - například Spolek Šalamoun. Na Facebooku jeho člen zveřejnil seznam bodů, kde údajně Nejvyšší soud hrubě selhal.

Jana Rejžková, Klára Long Slámová
03.10.
kauza kramný

Kramného soudci se mstí jeho advokátce, tvrdí spolek Šalamoun

Spolek Šalamoun protestuje proti chování soudu, který poslal Petra Kramného do vězení na 28 let. Nelíbí se mu, že si soudce v rozsudku údajně "vyřizuje účty" s Kramného obhájkyní Janou Rejžkovou. Navíc jí podle spolku osočuje mylně a lživě.

Klára Long Slámová a Jana Rejžková
aktualizováno 01.06.
proces s kramným

Rejžková se hádala se Slámovou kvůli oblečení. Zasáhla až stráž!

V úterý projednával Vrchní soud v Olomouci odvolání Petra Kramného, který byl na začátku roku odsouzen k 28 letům vězení. A líčení se neobešlo bez emocí, zvláště ve chvíli, kdy se obhájkyně Kramného a zmocněnkyně pozůstalých začaly hádat kvůli módě.

Advokátka Klára Long Slámová s miminkem
13.11.
jen září

Slámová se pochlubila miminkem: To je naše štěstí! Jak se jmenuje?

Advokátka Klára Long Slámová se pochlubila miminkem. "Tohle je naše štěstí, Elizabeth," napsala na sociální síti v pátek odpoledne.

Soud s Petrem Kramným - John Bok, Klára Long Slámová
03.10.
Kauza Kramný

Hádky kvůli Kramnému! Disident útočí na těhotnou advokátku

Kauza kolem Petra Kramného vyvolává neustále emoce. Politický aktivista John Bok podal jménem spolku Šalamoun stížnost Advokátní komoře na zmocněnkyni rodiny Moniky Kramné Kláru Long Slámovou. Vadí mu, že prý v Kramného případě známá advokátka nectila presumpci neviny. Ta nařčení odmítá.

Soud s Petrem Kramným - přítelkyně Šárka
aktualizováno 18.07.
Smrt dvou Češek v Egyptě

Spala jsi s vrahem, řekl Kramný milence! Slámová: Je to doznání

U soudu zatím vše hovoří proti Petru Kramnému. Znalecké posudky, výpovědi většiny znalců. Příliš mu nepomohl ani soudní výslech znalce, který měl svědčit v jeho prospěch. Podle advokátky pozůstalých ze strany Moniky Kramné se však Kramný k vraždě nepřímo přiznal své milence Šárce!