Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ještěrky obklíčily auto zlodějů
aktualizováno 08.12.
Kuriózní případ

Neunikli! Zloděje v Ostravě zablokovaly vysokozdvižné vozíky

Opravdu kuriózním způsobem se podařilo v Ostravě zadržet trojici údajných zlodějů, kteří se u prodejny stavebního materiálu pokusili vykrást zaparkovanou dodávku. Nenechavcům totiž únik překazily vysokozdvižné vozíky!

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

Brněnští kriminalisté zadrželi osm osob podezřelých z výroby a distribuce pervitinu
aktualizováno 25.10.
organizovaná skupina

Policie dopadla výrobce pervitinu. Zabavila zboží téměř za milion

Brněnští kriminalisté z tzv. Toxi týmu odhalili osmičlennou skupinu lidí, která se na Jižní Moravě a v sousedních krajích věnovala výrobě a distribuci pervitinu. Šest osob čeká na soud ve vazbě, dvě osoby jsou stíhány na svobodě. Mohou jít za mříže až na deset let.

Prásk.tv píše:

Krádež za jízdy
čtěte o tématu dopadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Policie v Baton Rouge
07.10.
Zatkli tři muže

"Bude to další 11. září," plánovali teroristé z ISIS útoky v New Yorku!

Americká policie po více než roce informovala, že zmařila několik teroristických útoků. Džihádisté z Islámského státu chtěli zaútočit v New Yorku na koncertech, ve stanicích metra i slavném náměstí Times Square.

Potraviny obsahující živočišné složky - Jogurt
aktualizováno 07.10.
Otrávené potraviny

Další travič v Německu! Jedovatou látku našli v jogurtech, muže zatkli

Německá policie zadržela dalšího muže, který měl v obchodech otrávit některé potraviny. Tentokrát šlo o jogurty, v jednom z nich opravdu analýza prokázala "zdraví škodlivou látku". Výkupné, jako travič minulý týden, ale 42letý muž nepožadoval.

Vyděrač v německých obchodech chce 10 milionů
aktualizováno 30.09.
Travič v Německu

Policie dopadla muže, který otrávil dětskou výživu! Chtěl výkupné

Německá policie v pátek dopadla muže, který měl otrávit dětskou výživu. Obchodní řetězce pak vydíral a požadoval 10 milionů eur. Policisté o zadržení podezřelého ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko informovali v sobotu.

Yahyah Farroukh
aktualizováno 18.09.
bombové útoky v metru

Z útoku v londýnském metru je podezřelý mladík ze Sýrie

Britská policie zatkla dva mladíky podezřelé ze spojitosti s pátečním bombovým útokem v londýnském metru. Podezřelými jsou osmnáctiletý mladík iráckého původu a jednadvacetiletý Yahyah Farroukh ze Sýrie.

Poštovní lupiči se dlouho ukrývali na Zlínsku, teď je dopadli
aktualizováno 30.08.
rozsáhlé pátrání

Poštovní lupiči se dlouho ukrývali na Zlínsku, teď je dopadli!

Tři nebezpečné muže, po kterých v červnu na Zlínsku 3 dny pátraly desítky policistů, zatkla slovenská policie. Muži mají mít na svědomí několik ozbrojených loupeží v okolí Trenčína. Pachatelé mohou v případě usvědčení a odsouzení strávit zbytek života za mřížemi.

Zadržení českého uprchlíka
aktualizováno 26.08.
Cenný úlovek

Odsouzený podvodník se skrýval 20 let! Už sedí v českém vězení

Policisté ze speciální útvaru dopadli jednoho z nejdéle unikajících českých uprchlíků. Dnes 42letý muž byl v roce 1996 odsouzen na 5 let za podvody. Do vězení ale nenastoupil a více než 20 let se ukrýval ve Spojených státech. Teď už sedí v ruzyňské věznici.

Pošta - 3
17.08.
Přepadl dvě pošty

Lupič vnikl na poště za přepážku otvorem na balíky, hrozí mu 10 let

Až 10 let hrozí jednačtyřicetiletému muži, který v květnu a v červenci přepadl na jižní Moravě dvě pošty. Za přepážku vnikl vždy tak, že se protáhl otvorem na balíky, zaměstnancům pak hrozil zbraní a vynutil si vydání hotovosti. Řešil tak své finanční problémy.