Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilnění
aktualizováno dnes 12:49
Brutální napadení

Pokus o znásilnění u lesoparku! Podezřelého chytili hned

Brutální napadení mladé ženy se sexuálním podtextem prošetřují policisté v Jihlavě. Mělo se odehrát nedaleko jednoho z tamních sídlišť. Pachatele - mladšího muže - policisté na místě chytili. Navíc nejde v této lokalitě o první podobný případ za poslední dobu.

Dopadení podezřelého z krádeže
aktualizováno 31.07.
Zadržení na ulici

VIDEO z drsného zásahu: Zloděj rozbil oběti brýle, takhle ho složili

Pražští kriminalisté dopadli pětadvacetiletého muže, který je podezřelý z pokusu o krádež mobilu slabozrakého mladíka. Poškozený se začal se zlodějem přetahovat a honit, jenže ten mu pak zničil brýle. Teď si na mladíka došlápla policie a drsným způsobem ho zadržela.

Zloděj, který okrádal zdravotníky a pacienty nemocnic
25.07.
Už ho mají

Nemocniční fantom dopaden! Pacienty i personál okradl o tisíce

Policii se podařilo po více než dvou měsících dopadnout zloděje, který okrádal zdravotníky a pacienty nemocnic na Moravě. Bral peníze i platební karty. Zloděj prokazatelně udeřil ve třech nemocnicích, není však vyloučeno, že toho má na svědomí mnohem víc.

Prásk.tv píše:

Krádež za jízdy
čtěte o tématu dopadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Policie pátrá po podezřelém
aktualizováno 25.07.
Odsouzeníhodné jednání

Policisté dopadli muže, který měl okrást epileptičku. Je v podmínce

Pražští policisté dopadli mladíka, který podle nich nedávno okradl ženu, která právě měla epileptický záchvat. Vzal jí kabelku s penězi i platebními kartami. Není to jeho první konflikt se zákonem.

Loupež v sázkové kanceláři
17.07.
Loupež v sázkové kanceláři

Policisté hledali lupiče. Takhle zmuchlali podezřelého. VIDEO

Pražští kriminalisté dopadli muže, který podle vyšetřovatelů na začátku června přepadl se zbraní sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Muž se ke všemu přiznal. Navíc neloupil poprvé.

Pátrání - Jan Č.
aktualizováno 09.07.
skrýval se týden

Útočil jako šílený, ženu měl chtít zabít! Muže chytili 100 km daleko

Policii se podařilo dopadnout muže z Chýně u Prahy, který se zřejmě pokusil zavraždit svou manželku. Unikal skoro týden a k jeho vypátrání pomohli i diváci Televize Nova.

Přepadení na plaveckém stadionu
aktualizováno 11.06.
loupež v praze

Za přepadení bazénu hrozí trojici 10 let! Obvinili hlídače z nádraží

Policie dopadla trojici mužů, kterou podezírá z přepadení bazénu v pražském Podolí. Maskovaní lupiči tam svázali nočního hlídače a pokoušeli se ukrást trezory s tržbou. Podle kriminalistů jsou pachateli pracovníci bezpečnostní agentury, kteří hlídají mimo jiné i hlavní nádraží. Právě tam také trojici dopadla zásahová jednotka.

Lupič
aktualizováno 06.06.
krádež šperků

Spadla klec! Zloději strhávali ženám šperky, už je má policie

Policie v Ostravě dopadla partu osmi zlodějů, kteří podle nich v městské hromadné dopravě strhávali seniorkám z krku zlaté řetízky. Mezi zadrženými je i nezletilý chlapec (17). Zloděje zachytily bezpečnostní kamery, které jsou už ve většině tramvají.

Pokus o únos dítěte
aktualizováno 31.05.
O únos nešlo

Policie naháněla ženy podezřelé z únosu dítěte. Hlásili ho prarodiče

Pražští policisté dopadli dvě ženy, které byly podezřelé z pokusu o únos malého dítěte. Případ poté předali státní policii, která zjistila, že o únos nešlo. Jedna ze zadržených žen byla totiž matkou chlapce, kterého chtěli do péče dostat její rodiče.

Znásilnění
aktualizováno 18.04.
krádeže a znásilnění

Sexuální peklo, strach o život: Za útoky na ženy mu hrozí 10 let!

Přepadl a okradl několik žen, hrozil jim zabitím a v některých případech se dokonce uchýlil k zvrhlým sexuálním praktikám - takové mají být zločiny muže z Liberecka, kterého kriminalisté zadrželi a obvinili. Nyní mu za loupež, vydírání a znásilnění hrozí až deset let za mřížemi.