Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nejdelší most přes moře mezi Čínou a Hongkongem
23.10.
Spojení s Hongkongem

V Číně otevřeli nejdelší most přes moře! Při stavbě umírali lidé

Čínský prezident Si Ťin-pching otevřel nejdelší most přes moře, který spojuje Hongkong, Macao a město Ču-chaj. Most měří 55 kilometrů, součástí jsou i sedmikilometrový tunel a dva umělé ostrovy. Pro běžnou dopravu začne most fungovat ve středu.

Nejdelší most přes moře mezi Čínou a Hongkongem
aktualizováno 22.10.
Spojí Čínu a Hongkong

V Asii otevřou nejdelší most přes moře! Vydrží zemětřesení i tajfun

V Asii se už za dva dny otevře nejdelší most na světě vedoucí přes moře. Spojí Čínu a Hongkong. Jeho výstavba trvala devět let a v přepočtu vyšla na 450 miliard korun. Most by měl vydržet silné zemětřesení i tajfun.

Tajfun v Číně
16.09.
Tajfun Mangkhut

Tajfun Mangkhut si vyžádal desítky obětí. Lidé na ulici létali vzduchem

V neděli dorazil tajfun Mangkhut do Číny, který na Filipínách připravil o život desítky lidí. Úřady proto v jihočínské provincii Kuang-Tung, v Hongkongu a Macau vyhlásily nejvyšší stupeň nebezpečí. V Honkongu se život přímo zastavil.

Prásk.tv píše:

Z nebe padaly peníze
čtěte o tématu Hongkong na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

2104089
13.02.
VIDEO šokující záběry

To je monstrum! Obrovský divočák se hrabal v kontejneru u školky!

Rodiče z Hongkongu šokovalo divoké prase s mláďaty poblíž školky. Obří divočák stál na zadních nohách a prohraboval se v kontejneru.

Kokain
aktualizováno 23.01.
tři kila kokainu

Českého důchodce v Hongkongu odsoudili na 27 let! Pašoval drogy

Na 27 let poslal soud v Hongkongu do vězení téměř 70letého Čecha. Policie ho před více než rokem zadržela na letišti se třemi kilogramy kokainu. Muž viínu od začátku popírá.

Nádherné bydlení z bývalého skladu
16.01.
úžasná přestavba

Mladý pár si zakoupil starý sklad. Proměnil ho k nepoznání!

Ve vysněné bydlení se proměnil starý sklad, který mladý pár zakoupil v jižní části Hongkongu. Na pomoc si přizval zkušené architekty. Měli jediné přání – zachovat co nejvíce z původního vzhledu skladu.

Drogy - ilustrační foto
aktualizováno 17.08.
Dostal přísný trest

Český důchodce (63) vezl drogy do Hongkongu, stráví 27 let v cele!

Sedmadvacet let by měl ve vězení strávit třiašedesátiletý Čech, který pašoval do Hongkongu zásilku drog z Brazílie. Země má jedny z nejpřísnějších protidrogových zákonů a muži hrozilo i doživotí. Proti trestu se zřejmě neodvolá, aby urychlil vydání do České republiky.

Jak se žije v nejlidnatějším státě - 3
17.08.
TISÍCE BYTŮ V HONKONGU

Ložnice, kuchyně i záchod na jednom metru. Jak se tu bydlí?

Světová populace dosahuje 7,5 miliardy obyvatel, není se tedy čemu divit, že na některých místech naší planety, začíná být nouze o každý kousek prostoru. V některých státech začíná být situace zcela zoufalá a tak se jejich obyvatelé musí spokojit s jakýmkoli kouskem prostoru.

Pohřebnictví - Koření
aktualizováno 28.05.
Koření

TIP NA LEVNÝ POHŘEB: Zelená rakev a šaty z papíru

Možná se budete divit, ale i poslední rozloučení podléhá módě a proto se každý rok konají veletrhy, které představují nejžhavější trendy pohřebnictví. V posledních letech je hitem takzvaný zelený "eko" pohřeb a veletrh v Hongkongu to jasně potvrdil.

Protest - 3
03.08.
zbláznili se?

ÚTOK ŇADRY: Dívku poslali do vězení, policistu napadla prsy!

Ng Lai Ying (30 let) byla odsouzena na tři měsíce a 15 dní vězení za to, že údajně úmyslně strčila do příslušníka policie svým poprsím. Stovky mužů a žen přišli v neděli do ulic Hongkongu vyjádřit proti tomuto rozsudku nesouhlas.