Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tlouštík se snaží vystoupit z BMW
28.12.
Tlouštík a BMW

Zábavné VIDEO: Ke své postavě si vybral naprosto nevhodné auto

O tom, že sporťák není autem pro každého se přesvědčil jeden starší silně obézní muž. Z nízkého vozu se nemohl dostat. Vystupování mu trvalo téměř minutu. Pobavil při tom nejen své kamarády, ale také celý internet.

John David Glaude - hubnutí - 2
12.11.
foto uvnitř Ze 163 kg na 91

Z tlouštíka je krasavec! Zhubl 72 kilo, pod tričkem mu ale visí kůže

Zhubl neuvěřitelných 72 kilogramů! Tuto odtučňovací kúru by mu mohl každý závidět. Jenže. On ukázal i temnou stránku extrémního hubnutí. A to je všude visící přebytečná kůže. Na odvážné fotky se můžete podívat v galerii v článku.

Obézní chlapec
aktualizováno 30.09.
obří dítě

To je cvalík! Neuvěříte, kolik tenhle drobeček ve 3 letech váží!

Narodil se jako dítě s normální váhou. Teď jsou mu tři roky a už váží jako dospělý člověk! Každý měsíc přibírá téměř tři kila!

Prásk.tv píše:

Robel Kiros Habte
čtěte o tématu tlouštík na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Muž zhubnul
29.04.
síla přátelství a internetu

Z tlouštíka se stal krasavec! Shodil 165 kilo! Jak to dokázal?

Léčil se z depresí jídlem a pitím alkoholu. Váha mu vystoupla na 283 kilo. Teď je z něj pohledný muž! Jak se mu podařilo zhubnout?