Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volby - numerologie
09.09.
volby 2017

Politické strany mají čísla do voleb! Tohle o nich řekla numeroložka

Volební čísla jednotlivých stran a hnutí jsou rozdána. Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová prozradila, co jednotlivá čísla v letošních volbách znamenají. Každé číslo má své výhody a nevýhody a je pouze na jednotlivých stranách, jak si s číselnou magií poradí.

Úplněk
aktualizováno 06.09.
měsíční magie

Kukuřičný úplněk přichází! Přináší s sebou období plné změn

Dnes v 09:02 ráno dosáhl zářijový úplněk své plné síly. Podle farmářského almanachu se nazývá kukuřičný, ječmenový nebo také sklizňový, přestože tento název mu letos nepřísluší. Kromě sklizní plodů skutečných ovšem budeme sklízet i to, co jsme si zaseli v našem životě. Čeká nás období plné změn!

Zatmění slunce
21.08.
co nás čeká?

VELKÝ HOROSKOP: Zatmění Slunce ovlivní osudy nás všech!

Na tenhle okamžik čekali Američané dlouhých 99 let. Dnes konečně nad 14 státy USA nastane úplně zatmění Slunce. A zatímco lidé se těší na parádní podívanou, astrologové upozorňují na nezvyklou energii, která nás bude ovlivňovat ještě na začátku nového měsíce.

Prásk.tv píše:

Kouzelnický trik
čtěte o tématu magie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dokonalá relaxace mysli i těla v Poděbradech? Užijte si luxusu v komorním hotelu Golfi***superior

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Zatmění měsíce nad Prahou
aktualizováno 07.08.
neobvyklý úkaz

Úchvatné VIDEO: Zatmění Měsíce provázené silnou magickou mocí!

V pondělí večer jste mohli na obloze sledovat neobvyklý nebeský úkaz. Došlo totiž k částečnému zatmění Měsíce. Podle astrologů má tento jev nezvykle velkou magickou moc!

Stonehenge
21.06.
začíná léto

Nejmagičtější den v roce je tu! Co vás o slunovratu čeká a nemine?

Jeden z nejmagičtějších dnů v roce je konečně tady. Na dnešek připadá letní slunovrat a s ním i příchod léta. Den bude dnes nejdelší z celého roku, tak si ho pořádně užijte.

Exploze na letišti v Bruselu
26.05.
Magické číslo

Teror spojuje číslo 22. Víme, kdy přijde další útok, říkají lovci záhad

Lovci záhad jsou přesvědčeni, že velké teroristické útoky spojuje číslo 22. Myslí si také, že vědí, kdy v Evropě znovu udeří teroristé. Na pozoru by se podle nich lidé měli mít 22. července. Bezpečnostní složky skutečně prověřují, zda má 22. den v měsíci pro teroristy zvláštní význam.

Magické čarodějnice
28.04.
co nás čeká

Pálení čarodějnic bude nabité sexuální energií! Co říká magie?

Jedna z nejmagičtějších chvílí roku se blíží. Už v neděli nastane tzv. Filipojakubská noc, lidově známá jako pálení čarodějnic. Během ní mají prý zlé síly větší moc než obvykle. Doprovázena je ale i silnou sexuální energií, takže se máme na co těšit.

Růžový úplněk
aktualizováno 11.04.
mocný měsíc

Noc ozářil magický růžový úplněk. Co přináší a na co si dát pozor?

V pondělí v noci na obloze panoval mocný růžový úplněk. Pokud jste ale čekali, že se na oblohu vyhoupne růžově zbarvený Měsíc, byli jste nejspíš zklamaní. Svůj název dostal podle něčeho úplně jiného.

Úplněk
12.01.
magická moc

Čeká nás mocný Vlčí úplněk! Probudí v nás zapomenuté pudy

I když se tomu možná mnozí lidé brání, je nepopiratelné, že Měsíc má na naši psychiku významný vliv. A když je v úplňku, platí to dvojnásob! Co s sebou přinese Vlčí úplněk?

Superměsíc
aktualizováno 13.12.
co vás čeká?

Superúplněk plný magie je tady! HOROSKOP prozradí, co vás čeká

Už zítra noční oblohu rozzáří magický měsíc, před kterým bijí astrologové na poplach. Bude už třetím takzvaným superúplňkem v řadě, takže je třeba být na pozoru před zrádným a bláznivým chováním. Co se na vás chystá?

Obchodní sdělení

Bohemia Apple