Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Had
aktualizováno 06.08.
Případů přibývá

Zmije na Bruntálsku uštkly tři děti! Rodiče vyzvali kluky, aby ji chytli

Na Bruntálsku uštkly zmije už tři děti, v jednom případě měla otrava těžký průběh. Naposledy pokousal had 12letého chlapce, kterého příbuzný pobídl, aby ho zkusil chytit. Všechny děti se podařilo zachránit.

Smrtelná nehoda motorkáře u Bruntálu
01.07.
Smrtelná nehoda

Motorkář (27) dostal smyk, narazil do svodidel a zemřel

Teprve sedmadvacetiletý motorkář zemřel v sobotu pozdě odpoledne na silnici mezi Bruntálem a Václavovem. Nejspíš příliš sešlápl plyn, dostal smyk a narazil do svodidel.

Nehoda motorkáře
22.04.
Půl hodiny po sobě

Záchranáře zaměstnaly dvě nehody motorkářů. Jeden zemřel

Jen půl hodiny a čtyřkilometrová vzdálenost od sebe v sobotu odpoledne oddělovala dvě vážné nehody motorkářů u Rýmařova na Bruntálsku. Jeden z nich se zřítil z mostu do potoka, druhý narazil do domu.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Nešťastný konec pátrání po starostovi
aktualizováno 16.04.
měl se oběsit

Tragický konec pátrání: Hledaného starostu našli mrtvého!

Policejní pátrání po zmizelém Pavlu Ž. (66) má smutný konec. Starostu obce Rapotín objevili policisté mrtvého v neděli večer nedaleko Rýmařova. Podle informací TN.cz našli kriminalisté hledaného muže oběšeného.

Soud s prodejcem drog
06.04.
Hrozilo mu 18 let

Mladík získával drogu z náplastí. Jeden jeho klient zemřel

Před Krajským soudem v Ostravě stanul šestadvacetiletý muž, který podle obžaloby lidem na Bruntálsku poskytoval drogu získanou z fentanylových náplastí. Jeden jeho klient ale po aplikaci zemřel. Mladíkovi hrozilo 18 let vězení, nakonec ale dostal zatím nepravomocný trest na 18 měsíců.

Požár bývalé textilky v Krnově - 7
09.02.
Vyšetřování požáru

Policie: Vzácnou textilku v Krnově nejspíš podpálila dvojice dětí!

Policie podezírá dva nezletilé, že loni v prosinci způsobili požár v bývalé textilce Karnola v Krnově na Bruntálsku. Textilka byla národní kulturní památkou.

Matka porodila doma, mrtvý plod objevili při domovní prohlídce policisté
aktualizováno 30.01.
Horor na Bruntálsku

V domě týrané ženy našli ve sklenici na záchodě lidský plod!

Policisté na Bruntálsku od víkendu vyšetřují děsivý případ domácího násilí. Při domovní prohlídce totiž objevili mrtvolku několikaměsíčního lidského plodu. Nyní zjišžují, jestli za potrat nemůže právě brutální týrání.

Pes se zaklínil do nárazníku
24.01.
Až po pěti kilometrech

Auto srazilo psa, zaklínil se do nárazníku! Řidič si ničeho nevšiml

Opravdu kuriózní nehodu vyšetřovali policisté na Bruntálsku. Řidič srazil malého psa, v domnění, že šlo o kus ledu, ale pokračoval v jízdě. Až po pěti kilometrech zjistil, že pejsek zůstal zaklíněný v nárazníku...

Most přes Opavu
16.11.
Tahanice o vodní dílo

Vodní válka: Obec blokuje stavbu přehrady na Bruntálsku!

Povodí Odry bude muset v souvislosti se stavbou nádrže v Nových Heřminovech na Bruntálsku vyvlastnit pozemky o rozloze tisíců metrů čtverečních. Kdy s tím začne, se zatím neví.

Nehoda u Moravského Berounu - 1
aktualizováno 08.09.
dopravní nehody

Ráno na silnicích bylo tragické: Zdemolovaná auta a dva mrtví lidé

Páteční ráno bylo na moravských silnicích tragické. Jeden muž zemřel při dopravní nehodě u Moravského Berounu, náraz do stromu zase nepřežila žena na Bruntálsku. Dopravu v centru Brna zkomplikovala srážka dvou aut a tramvaje.