Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mladík si fotil selfie se ženou sraženou vlakem
aktualizováno 05.06.
pobouření

Opravdu pitomé selfie! Mladík se fotil s ženou sraženou vlakem

Pobouření a vztek vyvolal v Itálii mladík, který si na nádraží fotil selfie. V záběru svého fotoaparátu měl ženu, kterou předtím srazil vlak.

Vlak
07.05.
mohl vykolejit

Muž zaházel koleje kamením. Naštvalo ho, že ho vyhodili z vlaku

Neštěstím mohlo skončit chování mladého muže na Kroměřížsku. Ten ze vzteku nanosil na koleje několik velkých kamenů, do kterých vrazil vlak. Naštvalo ho, že ho předtím strojvedoucí z vlaku vyhodil.

Spor seniora a motorkáře na kalifornské dálnici
25.06.
Vztek při řízení

VIDEO: Motorkář kopl do auta a rozjel tak řetězovou nehodu

Že se při řízení vyplatí držet nervy a temperament na uzdě, dokazuje video pořízené na kalifornské dálnici. Jeho hlavními "hrdiny" jsou vzteklý motorkář a ještě vzteklejší řidič stříbrného sedanu.

Prásk.tv píše:

Dítě, vztek
čtěte o tématu vztek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Nice - památník atentátníka - 5
aktualizováno 19.07.
Útok v Nice

Smetí a zášť: Na místě útočníkovy smrti vznikl zvláštní památník

Na místě, kde při útoku v Nice zemřel terorista Mohamed Lahouaiej Bouhlel, vzniklo zvláštní pietní místo. Na rozdíl od jiných zde ale lidé nepokládají květiny a svíčky. Místo na promenádě, kde policisté útočníka zastřelili, zaplavily odpadky, kameny, nedopalky a plivance.

Matka tyranka se pomstila na synovi
aktualizováno 15.04.
krutá pomsta

Otřesné VIDEO: Manžel požádal o rozvod! Táňa se pomstila synovi

Policisté vyšetřují otřesný případ násilí na teprve dvouletém chlapci, kterého matka surově bila jen proto, aby se pomstila svému manželovi. Ten totiž udělal osudovou chybu - požádal o rozvod.

Zahozený chlapec
aktualizováno 28.01.
VIDEO Násilí v Rusku

Ženě nepřišly dávky na syna, vztek si vybila na něm! Pak ho zahodila

Pouliční kamery v Rusku zachytily opravdu hororový okamžik. Žena si chtěla vybrat peníze, ale zjistila, že jí ještě nepřišel přídavek na dítě. Šestiletý chlapec měl tu smůlu, že byl v tu chvíli s ní. Rozhodla se totiž vybít svůj vztek na něm. Dítě nejdříve zkopala, potom vyhodila na silnici a odešla, aniž by se ohlédla!

Psí oči
30.08.
dobří herci

Platí na vás "psí oči"? Nenechte se napálit, psi lítost jen předstírají

Stačí, aby na vás čtyřnohý miláček nasadil smutné oči, a odpustíte mu všechno na světě. Vždyť to zvíře se za svoje zlobení skutečně stydí. Nebo ne?

1698061
24.10.
Nervy na pochodu

Muže chytil rapl kvůli rychlejšímu autu, při "odvetě" si zlomil nohu

Pětadvacetiletý mladík neusnesl fakt, že jen stěží předjel silnější vůz, a tak se majiteli rychlejšího auta pomstil. O kus dál si na něj počkal a prokopnul mu dveře.