Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Debata prezidentských kandidátů
aktualizováno 11.01.
ZÁZNAM Prezidentské volby

Debata TN.cz: Tohle kandidáti na Hrad vzkázali svým voličům!

Osmička kandidátů na prezidentský úřad se utkala v debatě na webu TN.cz. Pozvání přijali všichni kandidáti kromě stávajícího prezidenta Miloše Zemana. Řeč přišla na migraci a problémy Česka, ale i na manželky zájemců o Hrad.

Předvolební debata
aktualizováno 18.10.
Volby 2017

Debata TN.cz: Tohle slibují favorité voleb českým občanům

Web TN.cz si na středu přichystal další předvolební debatu. Tentokrát se v ní střetli zástupci osmi nejsilnějších stran. Debatovi o bezpečnosti a migraci, ekonomice, sociálních jistotách nebo o budoucnosti České republiky a Evropské unie.

Letní interview s Andrejem Babišem
13.08.
letní interview

Letní interview: Andrej Babiš o skandálech i budoucnosti ANO

Dalším hostem pořadu Letní interview byl předseda hnutí ANO Andrej Babiš. V rozhovoru s Michaelou Šmídovou odhalil zákulisí politiky, své soukromí, ale také se tvrdě pustil do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska.

Prásk.tv píše:

Michaela Šmídová - 3
čtěte o tématu Michaela Šmídová na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Vojtěch Filip
aktualizováno 07.08.
host michaely šmídové

Letní interview: Komunista Filip o muzice i koupání bez plavek

Dalším hostem pořadu Letní interview byl předseda KSČM Vojtěch Filip. S moderátorkou Michaelou Šmídovou mluvil nejen o tom, jaké budou jeho další počiny v politice, ale okomentoval také své působení v rockové kapele.

Miroslav Kalousek
aktualizováno 31.07.
letní interview

Kalousek: O čem se bavím s politiky? Jsme chlapi, je to jasné

V Letním interview s českými vrcholnými politiky jste tentokrát mohli vidět šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska. Moderátorka Michaela Šmídová si postupně každou neděli zve lídry šesti nejsilnějších politických stran. Kalousek například prozradil, o čem se baví v soukromí s kolegy ze sněmovny.

Petr Fiala
aktualizováno 24.07.
letní interview

Otevřená zpověď šéfa ODS Fialy: O alkoholu doma i ve škole

K Letnímu interview tentokrát přijal pozvání předseda a lídr Občanské demokratické strany Petr Fiala. Moderátorka Michaela Šmídová se ho ptala nejen na politické názory, ale i na soukromí, a možná Vás překvapí, co se o něm dozvíte.

Pavel Bělobrádek
aktualizováno 20.07.
rozhovor s pavlem bělobrádkem

Otevřená zpověď šéfa lidovců: Býval při těle, prozradil, jak zhubl!

Televize Nova si pro své diváky připravila na léto celkem šest rozhovorů s lídry hlavních parlamentních stran. Prvním, koho moderátorka Michaela Šmídová vyzpovídala, byl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
aktualizováno 08.12.
vaše téma

Ovčáček: "Video s Forejtem je špína! Připomíná metody StB"

Ve Vašem tématu na TN.cz dnes odpovídal na dotazy Michaely Šmídové mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Hovořil o kauze hradního protokoláře Jindřicha Forejta nebo o zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Vaše téma - s Janem Hamáčkem
aktualizováno 10.11.
VAŠE TÉMA

Hamáček: Trumpův přístup k NATO nás vystrašil. Snad se změní

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byl předseda poslanecké sněmovny Jan Hamáček. Řeč přišla především na americké volby a Donalda Trumpa. S moderátorkou Michaelou Šmídovou hovořili o dopadu zvolení nového prezidenta pro ČR.

Vaše téma - s Bohuslavem Sobotkou
aktualizováno 10.10.
Rozhovor s premiérem Vaše téma

Sobotka o volbách: "Babiš z krajů pobočku své firmy neudělá!"

Hostem speciálu pořadu Vaše téma byl předseda vlády Bohuslav Sobotka. Hodnotil výsledky uplynulých krajských voleb, ve kterých ČSSD skončila až za hnutím ANO a vyhrála jen ve dvou krajích. Sobotka naznačil, jak se ČSSD musí změnit, aby zůstala významnou politickou stranou.