Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podezřelý z přepadení prodejny na pražském Žižkově
aktualizováno 04.01.
zadržen policií

Lupič vešel do obchodu se zbraní v ruce, prodavačku znásilnil

Klasický pracovní den se pro ženu v prodejně s oblečením změnil v peklo. Dovnitř vešel muž s pistolí, nejdřív po ženě chtěl peníze, potom ji měl znásilnit. Do obchodu vstoupil během přepadení majitel, kterého žena nenápadně upozornila na loupež, neváhal proto a zavolal policii. Policisté se s lupičem nepárali, do obchodu vletěli ozbrojeni samopaly.

Zhroucení domu v Novém Sedle
aktualizováno 04.01.
Nové Sedlo

Zřícenou budovu prohledával pes! V sutinách mohli uvíznout lidé

Na Karlovarsku se v pátek dopoledne zhroutila část budovy. Na místo zamířili i kynologové se speciálně vycvičeným psem. Hasiči měli obavy, že ve zřícenině mohli uvíznout lidé.

Dechová zkouška - ilustrační foto
31.12.
náročný zásah

Nepoučitelný cizinec! Během tří dnů kradl, řídil pod vlivem i boural

Tohle se jen tak nevidí. Jen během tří dnů mladík z ciziny řídil několikrát opilý, havaroval a také kradl. Párkrát skončil na policejní služebně, jednou musel také na záchytku. Pro mladíka si nakonec přijeli rodiče, kteří pobývali v Maďarsku.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Požár rodinného domu v Šubířově
aktualizováno 31.12.
zásah hasičů

Z kotelny se ozývaly výbuchy, rodinný dům pohltily plameny

Plameny od pondělního rána devastovaly rodinný dům a přístavby v Šubířově na Prostějovsku. Z kotelny se ozvývaly mohutné exploze. Hasiči kvůli rozsahu požáru vyhlásili druhý stupeň požárního poplachu.

Policisté vyvedli pachatele z banky ven
aktualizováno 29.12.
Drama v Příbrami

Policie obvinila únosce z Příbrami, v bance hodiny držel devět lidí!

V sobotu odpoledne kriminalisté obvinili muže, který v pátek držel několik hodin rukojmí v příbramské pobočce UniCredit Bank. Portálu TN.cz to potvrdil mluvčí středočeské policie Pavel Tuxa.

Zásah URNA v příbramské bance
aktualizováno 28.12.
Zásah v Příbrami

První záběry: Takhle vyváděli muže, který držel rukojmí v bance

Několik hodin trvalo drama v bance na příbramském Náměstí TGM. Osmadvacetiletý muž tu držel osm rukojmí. U sebe měl funkční pistoli. Do budovy nakonec vnikla zásahová jednotka. Vše se naštěstí obešlo bez zranění. Muž se snažil upoutat pozornost. Hrozí mu až 12 let za mřížemi.

Zátah na drogového dealera
aktualizováno 22.12.
Noční hlídka

Policejní hlídka měla s obrem co dělat. Chlap jak hora kladl odpor

Policie si při běžné hlídce v Praze všimli podezřelého muže. Jelikož se jednalo o místo, kde dochází k častým trestným činnostem, policisté ho zkontrolovali. U muže našli čtyřicet gramů drog. Jednalo se o cizince, který měřil přes dva metry a nad policisty vyčníval.

Autobus v příkopu na Opavsku vyprošťovali hasiči - 12
aktualizováno 04.12.
galerie náročné vyprošťování

Lidé zůstali po nehodě uvězněni v autobusu, čtyři zranění

Celé úterní dopoledne zasahovali hasiči u nehody autobusu, který skončil v příkopu. Cestující, kteří ve vozidle zůstali uvězněni, museli hasiči dostat ven oknem. Celkem se zranili čtyři lidé, nikdo by ale neměl být v ohrožení života.

Požár rodinného domu ve Valchově
aktualizováno 03.12.
náročný zásah

Hasiči z hořícího domu vynesli muže a dítě, oba museli oživovat!

Velmi vyhrocený zásah při požáru rodinného domu mají za sebou jihomoravští hasiči. Ti museli kromě ohně bojovat také o život dítěte a muže, nakonec skončili v péči záchranářů celkem čtyři lidé. Zatím není jasné, proč začalo v domě hořet.

Požár ve Verneřovicích
aktualizováno 29.11.
Výjezd hasičů

Prokletý komín. Saze v něm vzplály dvakrát za jediný den

Dvakrát během jednoho dne vyjížděli hasiči do rodinného domu ve Verneřovicích na Královéhradecku, kde hořely saze v komíně. Po prvním zásahu zakázali majiteli topit. O pár hodin později tam ale museli znovu, protože od teplého komína chytila dřevěná konstrukce.