Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zastřelený Tomáš
včera 22:05
Zemřel při honičce

Spolujezdci z auta smrti promluvili poprvé: O smrti Tomáše netušili!

U soudu na Slovensku znovu stanul řidič auta, ve kterém loni v červnu zemřel 17letý Tomáš. Při honičce ho z pronásledujícího vozu zastřelil policista. O události poprvé promluvili také spolujezdci z auta smrti.

Turista na Karlově mostě
20.02.
VIDEO záchrana sebevraha

VIDEO: Cizinec byl osamělý, kvůli tomu chtěl skočit z Karlova mostu

Mladý cizinec, který u nás studuje, se cítil osamělý a chtěl si sáhnout na život. Ten chtěl ukončit skokem z Karlova mostu. Pohotový kolemjdoucí si všiml, jak se ke skoku odhodlává a přivolal strážníky, kteří byli opodál. Jeden pak muže strhl do bezpečí. Celý incident zaznamenala kamera.

Squatteři zůstali bivakovat na střeše i po mnohahodinovém vyjednávání
aktualizováno 10.02.
akce v Praze

Squatteři obsadili usedlost, před policií se zabarikádovali na střeše

Skupina asi třiceti squatterů obsadila v pátek večer usedlost Šatovka v pražském Šáreckém údolí. Vyjednávání starosty Prahy 6 i policie bylo neúspěšné, desítka squatterů se na noc zabarikádovala na střeše.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Harrachov – manšestr už na osmou

Sportovní Harrachov hlásí v únoru bezvadné lyžařské podmínky, o čemž svědčí i provoz černé sjezdovky na Rýžovišti. Nám se tentokrát v Harrachově nejvíc líbil ranní manšestr na rýžovišťské červené pistě a z pochoutek nás zaujala belgická wafle s karamelem.

Zásah policie v Národním divadle - 1
aktualizováno 03.02.
Planý poplach

Sebevražda v Národním: Žena chtěla skočit z galerie mezi diváky

Zvláštní zásah v Národním divadle mají za sebou pražští policisté. Žena na tísňovou linku nahlásila, že chce její dcera spáchat sebevraždu skokem z nejvyšší galerie při představení. Nakonec se ukázalo, že jde o planý poplach.

Zásah hasičů v Modleticích při úniku neznámé látky
aktualizováno 30.01.
uniklá chemikálie

Poplach v Modleticích: Hasiči likvidovali únik vonné esence

V pondělí večer museli středočeští hasiči zasahovat v Modleticích, kde v areálu firmy Geis unikla neznámá chemická látka. Odborníci z mobilní chemické laboratoře nakonec zjistili, že se jedná o koncentrát vonné esence, která nebyla zdraví škodlivá.

Razie proti mafii
09.01.
Organizaci 'Ndrangheta

Obří razie proti italské mafii! Zatkli 170 lidí, zabavili 50 milionů eur

Při obrovské razii proti mafiánské organizaci 'Ndrangheta zatkla policie 170 lidí a zabavila 50 milionů eur. Na zásahu spolupracovali němečtí a italští policisté. Informovaly o tom prokuratury obou zemí.

Zřícený hotel Kavkaz - 7
aktualizováno 07.01.
opuštěný objekt

V bývalém hotelu Kavkaz spadl strop. Hasiči troskách hledali lidi

V opuštěné budově bývalého hotelu Kavkaz v Mariánských Lázních se zřítil v neděli odpoledne strop v prvním patře. Záchanáři na místo povolali psy vycvičené k vyhledávání osob v sutinách.

Vážná nehoda v Plačicích
aktualizováno 03.01.
galerie náročné vyprošťování

Hasiči museli auto po nehodě u Plačic rozstříhat! Čtyři zranění

Po vážné nehodě u Plačič, při které se zranili čtyři lidé, zůstala v převráceném autě zaklíněná jedna osoba. Na místo proto okamžitě vyrazili hasiči, kteří museli část auta rozstříhat, aby mohli zraněnou osobu z vozu vytáhnout. V nemocnici skončili čtyři lidé.

Požár bytu
aktualizováno 25.12.
Požáry o Vánocích

Hasiči zasahovali u hořících stromků. Lidé končili v nemocnici!

Spojení vánočních stromečků a výzdoby může být v určitých případech velmi nebezpečné. K požárům stromku museli vyjíždět hasiči v Praze a v Českých Budějovicích. Čtyři lidé skončili v nemocnici.

Záchrana života v přímém přenosu z helmy hasiče
aktualizováno 21.12.
video skvělá spolupráce

Záchrana řidiče v přímém přenosu. Drama natočila kamera v helmě

Díky souhře jednotek Integrovaného záchranného systému i pomoci projíždějících řidičů se v pondělí podařilo zachránit život muži, který byl po nehodě v bezvědomí a nedýchal. Celou záchrannou akci zachytila kamera na helmě jednoho z hasičů. Podívejte se, jak jednotky spolupracují a bojují s neúprosným časem na těchto dramatických záběrech.