Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejní hlídky podezřelé auto dostihly na Pražském okruhu.
12.09.
zásah v Praze

Policisté chytli řidiče s kradenými značkami, navíc jel zfetovaný

Policejní hlídky dostihly v pondělí večer na Pražském okruhu auto s kradenými registračními značkami. Řidič byl navíc podle prvních testů pod vlivem drog.

Dítě na silnici
09.08.
duchapřítomná reakce

Dítě běhalo po frekventované silnici, zachránila ho řidička

Dítě, které uteklo svým rodičům, ohrožovalo dlouhé minuty své zdraví i provoz na frekventované silniční tepně. Běhalo mezi auty na silnici první třídy spojující Brno s Černou horou. Nakonec se ho podařilo zadržet bez jakékoliv újmy na zdraví, a to především díky duchapřítomné reakci jedné z okolo projíždějících řidiček.

Blesk udeřil do technika
aktualizováno 04.08.
otřesný pohled

Video hrůzy: Muže na letišti zasáhl blesk! Má popáleniny 3. stupně

Popáleniny třetího stupně má po úderu bleskem technik z letiště na Floridě. Bolestivé rány mu nyní pokrývají celé tělo, je zázrak, že zásah přežil. Děsivý okamžik natočila kamera.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Technoparty na Nymbursku
aktualizováno 30.07.
komentář policie v koutě

(Ne)zásah na technu: Policie měla svázané ruce a lidé se zlobí!

Technoparty u Poděbrad skončila bez konfliktu, ale (ne)reakce policie vyvolala mezi lidmi mnoho otázek a reakcí. Lidé se ptají, jestli je normální, že policie proti lidem, kteří okupují soukromé pozemky, prostě nezakročí a jen čeká.

Přepadení v ulici Opletalova v Praze - 2
aktualizováno 25.07.
přepadení obchodu

Žena v centru Prahy zastřelila lupiče. Byla to nutná sebeobrana

Policie pokračuje ve vyšetřování včerejšího incidentu v pražské Opletalově ulici. Při přepadení obchodu se zbraněmi byli vážně zraněni dva muži - jeden později v nemocnici zemřel. Žena, která útočníka postřelila, jednala podle policie v nutné sebeobraně.

Blesk
24.07.
Co dělat při bouřce

Už druhý zasažený bleskem! Co dělat, aby se to nestalo i vám?

Patnáctiletý chlapec z Třince, kterého během sobotní bouřky zasáhl blesk, je stále ve vážném stavu v nemocnici. Letos to není první takový případ, tragicky skončil i ten z června, kdy žena zasažená bleskem v Praze v nemocnici po pár dnech zemřela. Další bouřky přitom hrozí už v noci.

Přepadení v ulici Opletalova v Praze - 2
aktualizováno 25.07.
galerie + video uzavřená oblast

Při přepadení obchodu v Praze se střílelo! Útočník zemřel, 1 zraněný

Přepadení obchodu se zbraněmi v centru Prahy se změnilo v přestřelku. Pachatel v pondělí dopoledne přišel do obchodu v Opletalově ulici a napadl prodavače nožem, obsluha se neváhala bránit a odpověděla střelbou. Lupič v nemocnici zemřel, prodavač je zraněn.

Žena hrozila, že se zastřelí jateční pistolí
aktualizováno 19.07.
drama na Trutnovsku

Žena se chtěla zabít jateční pistolí, přemlouvali ji 32 hodin! VIDEO

Neskutečných 32 hodin vyjednávali v nedávné době policisté na Trutnovsku s mladou ženou, která vyhrožovala, že si sáhne na život. Chtěla se zabít jateční pistolí, policiii se ale nakonec podařilo ženu včas zadržet. Umístili ji zpět do psychiatrické léčebny, odkud dříve utekla.

V Chorvatsku zuří lesní požáry
aktualizováno 17.07.
zuřící živel

Ministerstvo varuje před cestami do Chorvatska! Sem nejezděte

Mezi chorvatskými městy Split, Omiš a Šestanovac zuří ohromné lesní požáry, oblíbené turistické místo je v rámci vrcholící sezóny plné lidí na dovolené. Do boje se zuřícím živlem se zapojily desítky hasičů, kvůli suchu a silnému větru se ale plameny stále nedaří dostat pod kontrolu. České ministerstvo zahraničí před cestami do těchto lokalit varuje.

Chudíř
aktualizováno 12.07.
policejní zásah

Zahradu starosty Chudíře obsadila policie: Přišli kvůli mé mámě!

Policie ve středu zasahovala na pozemku rodiny starosty Chudíře Michala Vitmajera kvůli pěstování podezřelých rostlin. Podle všeho šlo o marihuanu. Policie zatím nikoho nezadržela, maminka starosty ale byla u výslechu a tak nelze vyloučit, že květiny pěstovala ona.