Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ubodaný policista
Aktualizováno 25.4. 2017 21:16
tragický zásah

Mladík (18) ubodal policistu. Hrozí mu až výjimečný trest

Jihočeští kriminalisté ukončili vyšetřování vraždy policisty. Ten zemřel loni v prosinci poté, co ho v domě ve Velicích na Českobudějovicku napadl osmnáctiletý mladík. Zraněný byl i druhý policista. Státní zástupce už má materiál k vypracování obžaloby.

noční zásahy

Požár ve squattu: Pražští hasiči měli v noci plné ruce práce

Pražští hasiči měli v noci na pondělí plno práce, hodinu a půl po půlnoci vyjížděli k požáru v Jeséniově ulici v bývalé budově rádia, která funguje jako squatt. Většina lidí stihla naštěstí odejít z budovy včas, zraněna byla jedna osoba. Po třetí hodině pak začalo v Radotíně hořet auto, ve kterém jeho majitel spal.

ztratil se po zásahu

Zmizelého policejního ovčáka Dara srazilo auto, našel ho jiný pes!

Služební pes městské policie v Turnově, který na začáku týdne zmizel po zásahu a zraněný, se našel. Ve středu večer ho vyčmuchal jiný pes. Dar je nyní v péči veterinářů.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Hledá se pes městské policie
Aktualizováno 5.4. 2017 06:41
ztratil se

Viděli jste ho? Po zásahu zmizel pes městské policie, je zraněný!

Městská policie v Turnově pátrá po svém čtyřnohém členovi týmu, který zmizel po jednom z nočních zásahů. Pes je zraněný, o jeho ztrátě informovalo na svých stránkách vedení města.

Budova Kongresu v Praguayi hoří
Aktualizováno 1.4. 2017 23:11
galerie násilí v ulicích

Budova parlamentu v plamenech: Do ulic Paraguaye vyšly stovky lidí

Stovky lidí se o páteční noci vrhly na budovu parlamentu v Paraguayi, ulicemi se šířil strach a násilí. Lidé protestující proti změně zákona, který by umožnil prezidentovi další zvolení, rozmlátili okna a ploty a budovu zapálili. Policie odpověděla vodními děly a gumovými projektily. Na obou stranách jsou desítky zraněných lidí, uvádí BBC.

Česká premiéra

Policisté poprvé použili zvukové dělo, chuligáni radši utekli!

Při potyčkách fanoušků Baníku a Opavy zasahovali těžkooděnci, členové jízdní policie, ale také specialisté s akustickou zbraní. Zvukové dělo používali američtí vojáci například v Iráku. V České republice měla zbraň premiéru. Zvuk, který vydává, je tak nesnesitelný pro ucho, že lidé raději utíkají.

Erdoganův palác - 3
Aktualizováno 13.3. 2017 20:23
vyhoštění ministryně

Nizozemský velvyslanec v Turecku je "na koberečku", napětí roste!

Turecké ministerstvo zahraničí si v pondělí kvůli diplomatické roztržce s Nizozemskem předvolalo nizozemského velvyslance. Do Haagu zároveň zaslalo dvě protestní nóty, informoval server listu Hürriyet. V jedné z nich si stěžuje na zacházení s tureckou ministryní, kterou nizozemské úřady v sobotu vyhostily ze země. Ve druhé nótě protestuje Ankara proti zásahu nizozemské policie proti lidem demonstrujícím v Rotterdamu na podporu tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Požár speciálního lesnického stroje - 1
Aktualizováno 3.3. 2017 16:07
galerie lesní požár

Kvůli těžbě dřeva hořely dva lesy, oheň zničil speciální stroj

V pátek odpoledne zaměstnal hasiče z Radotína a Modřan požár speciálního lesního stroje, oheň se rozšířil i na okolní porost, na pomoc jim proto vyrazily také jednotky Středočeského kraje. Hasiči museli likvidovat požár v dýchací technice. Středočeští hasiči museli bojovat s lesním požárem i ve čtvrtek.

Policejní razie - Ilustrační foto
Aktualizováno 28.2. 2017 21:13
Radikální spolek

Obří zátah na islamisty v Berlíně: Policie prohledává byty i cely!

V Berlíně probíhá rozsáhlá razie proti radikálním islamistům. Policisté prohledávají 24 míst spojených s mešitou, kam chodil i Tunisan Anis Amri. Ten v prosinci najel na vánočních trzích kamionem do davu, zabil 12 lidí.

zásah záchranářů

Po prudké srážce ztratili lyžaři vědomí. Jednoho odvezl vrtulník

Pondělní lyžování skončilo špatně pro dva lyžaře ve Špindlerově Mlýně. V areálu Svatý Petr se ve velké rychlosti srazili muž a žena. Náraz byl tak razantní, že oba ihned upadli do bezvědomí, muže museli záchranáři oživovat.