Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena hrozila, že se zastřelí jateční pistolí
Aktualizováno 19.7. 2017 21:54
drama na Trutnovsku

Žena se chtěla zabít jateční pistolí, přemlouvali ji 32 hodin! VIDEO

Neskutečných 32 hodin vyjednávali v nedávné době policisté na Trutnovsku s mladou ženou, která vyhrožovala, že si sáhne na život. Chtěla se zabít jateční pistolí, policiii se ale nakonec podařilo ženu včas zadržet. Umístili ji zpět do psychiatrické léčebny, odkud dříve utekla.

V Chorvatsku zuří lesní požáry
Aktualizováno 17.7. 2017 16:28
zuřící živel

Ministerstvo varuje před cestami do Chorvatska! Sem nejezděte

Mezi chorvatskými městy Split, Omiš a Šestanovac zuří ohromné lesní požáry, oblíbené turistické místo je v rámci vrcholící sezóny plné lidí na dovolené. Do boje se zuřícím živlem se zapojily desítky hasičů, kvůli suchu a silnému větru se ale plameny stále nedaří dostat pod kontrolu. České ministerstvo zahraničí před cestami do těchto lokalit varuje.

Chudíř
Aktualizováno 12.7. 2017 16:03
policejní zásah

Zahradu starosty Chudíře obsadila policie: Přišli kvůli mé mámě!

Policie ve středu zasahovala na pozemku rodiny starosty Chudíře Michala Vitmajera kvůli pěstování podezřelých rostlin. Podle všeho šlo o marihuanu. Policie zatím nikoho nezadržela, maminka starosty ale byla u výslechu a tak nelze vyloučit, že květiny pěstovala ona.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Podezdřelý z vraždy: Jiří Rigó
Aktualizováno 6.7. 2017 22:48
vražda v sokolově

Policisté čekali na podezřelého z vraždy marně, pátrání pokračuje!

Policejní zásah na pražském hlavním nádraží skončil neslavně. Kriminalisté, kteří čekali na příjezd podezřelého z vraždy mentálně postižené ženy v Sokolově, se ho nedočkali. Buď do Prahy nepřijel, nebo se před nimi dokonale skryl. Informaci o cestě podezřelého do hlavního města dal policii jeho vlastní otec.

Hromy a blesky
Aktualizováno 28.6. 2017 18:31
boj o život

Do ženy na pražském Střížkově udeřil blesk! Zastavilo se jí srdce

Jako zázrakem se podařilo zachránit ženu, do které při bouřkách v Praze udeřil blesk. Ženě ze Střížkova se zastavilo srdce, záchranářům se podařilo obnovit její životní funkce.

útok radikálů

Radikálové zaútočili na turistické středisko v Mali! Nejméně 2 mrtví

Ozbrojenci dnes zaútočili na turistické letovisko u maliské metropole Bamaka a zabili nejméně dva lidi. Podle agentury AFP jde o místo navštěvované západními turisty. Útok ještě neskončil. Podle vládních zdrojů, které citovala agentura AFP, útočníci také zajali asi dvacet osob, ale podařilo se je už osvobodit.

Deprimovaný muž na mostě - Ilustrační foto
Aktualizováno 12.6. 2017 15:54
demonstrativní sebevražda

Mladík přistihl snoubenku s jiným, řekl jí, že skočí z mostu pod vlak

Smutný okamžik v životě se rozhodl mladík z Opavy vyřešit velice netradičně. Svou snoubenku totiž přistihl při nevěře a tak jí řekl, že skočí z mostu pod vlak. Policisté mladého muže skutečně na mostě nalezli, ten jim ale vysvětlil, že je tomu trochu jinak, než se na první pohled zdá. Výhružkou chtěl svou přítelkyni totiž pouze vystrašit.

Podezřelá obálka na finančáku v Liberci
Aktualizováno 9.6. 2017 13:02
hasičské manévry

Poplach v Liberci: Na úřad přišla podezřelá páchnoucí obálka

Podezřelá obálka způsobila v centru Liberce velké policejní a hasičské manévry. Jedna z úřednic objevila silně zapáchající obálku s podezřelým obsahem. Hasiči proto na místo přistavili dekontaminační kontejner. Co se v obálce nachází, zatím není jasné.

Unikátní zásah se podařil dvěma policistům z Mimoně
Aktualizováno 7.6. 2017 22:18
dojemný příběh

Terezce (12) se zastavilo srdce. Život jí zachránili dva policisté

Unikátní zásah se podařil dvěma policistům z Mimoně - Janu Kohoutkovi a Václavu Serdelovi. Pomocí přenosného defibrilátoru zachránili život vůbec nejmladšímu člověku v Česku - dvanáctileté dívce.

Motocyklista v bouřce
Aktualizováno 30.5. 2017 17:37
nebezpečná bouřka

Do motorkáře za jízdy udeřil blesk! Mladík skončil v nemocnici

Mladík (18) si v úterý vyjel na motorce, při jízdě ho ale zasáhl blesk. Incident se stal jen kousek od kosických rybníků nedaleko Chlumce nad Cidlinou, muž skončil na traumacentru v nemocnici.