Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár Jeseniova ulice Praha - 2
aktualizováno včera 09:42
Ranní poplach

Budovu v Praze si vzal oheň! Jen letos tam hořelo čtyřikrát!

Několik jednotek hasičů zasahovalo v neděli ráno u požáru odpadků ve vybydlené budově v Praze v Jeseniově ulici. Zápach spálenin bylo cítit až v ulicích Jana Želivského a Průběžná a hlavně ve Vinohradské nemocnici. Tam museli hasiči měřit i úroveň škodlivin ve vzduchu. Budova hořela letos již počtvrté.

Svatebčané hostinu bleskově opustili rozbitými dveřmi
aktualizováno 14.10.
bitka v Praze

Romská svatba skončila hromadnou rvačkou v sokolovně

Hromadnou rvačkou skončila v sobotu v noci romská svatba v pražských Řepích. Příjezd velkého počtu policejních hlídek situaci uklidnil, nikoho nebylo třeba zadržet, jediný zraněný odmítl ošetření.

Nehoda v ulici Radotínská
aktualizováno 12.10.
zásah hasičů

Při čelním střetu se zranili dva lidé, jeden zůstal uvězněný v autě

K velmi vážně vypadající nehodě vyjeli záchranáři, hasiči a policisté do pražského Radotína, kde se čelně srazila dvě auta. Jeden z řidičů zůstal zaklíněný ve voze. Oba řidiči byli převezeni do nemocnice.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Německá policie
aktualizováno 02.10.
Extremismus v Německu

Extremisti v Chemnitzu chystali pogrom na cizince, policie zasáhla

Německá policie zatkla členy ultrapravicové buňky. Úřady o nich mluví jako o teroristech. Členové skupiny plánovali útoky na cizince, politiky a novináře. Někteří se účastnili pogromů na přistěhovalce během protestů v Chemnitzu na přelomu srpna a září.

Bouřka
22.09.
Smrt v Plzni

Svědek popsal, jak muže zasáhl blesk: "Práskl do kovové lávky!"

Svědek popsal, jak muže v Plzni zasáhl blesk. Přestože byla tma, jasně viděl, jak udeřil nedaleko kovové lávky. Právě v tom místě měl zrovna stát 60letý muž. Záchranáři už mu nedokázali pomoci.

Místo činu ohraničené páskou - Ilustrační foto
aktualizováno 20.09.
policejní zásah

Střelba v Aberdeenu! Útočník zabil nejméně tři lidi, další zranil

Střelec postřelil několik lidí v okrese Hafrord county v americkém Marylandu. Na místo vyrazilo větší množství policistů. Kancelář šerifa lidem doporučila, aby se lidé vyhnuli oblasti kolem ulic Spesutia a Perryman. Šerif potvrdil tři oběti.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 14.08.
Zásah na úřadě

Na pražskou hygienu si došli policisté, zatýkali kvůli vydírání!

Na pražskou hygienickou stanici v uplynulých dnech zamířili kriminalisté. Zadrželi tu jednoho zaměstnance, který je podezřelý z vydírání. Celkem obvinili dva lidi, jeden z nich skončil ve vazbě.

Požár odpadu v Kutné Hoře - 5
aktualizováno 13.08.
Kutná Hora

Požár napáchal škody přes 10 milionů. Dvanáct hasičů se zranilo

Hasiči dostali po čtyřech hodinách hašení pod kontrolu požár odpadu v Karlově, městské části Kutné Hory. Hořely plasty nebo lepenka, z místa požáru stoupal tmavý dým, který byl vidět z mnohakilometrové dálky. Dvanáct hasičů museli ošetřit záchranáři.

Operace zraněných po náletu v Jemenu
aktualizováno 09.08.
Desítky zraněných

Při náletu umíraly děti do 10 let! Střela zasáhla autobus se školáky

Více než 30 mrtvých a 50 zraněných zůstalo po náletu na autobus v severním Jemenu. Většina obětí jsou děti do deseti let. Podle Červeného kříže za útokem stojí koalice vedená Saudskou Arábií.

2166017
aktualizováno 24.07.
PERFEKTNÍ ZÁSAH

Strážníci dostali čtyři výtržníky! V poutech byli za pár minut! VIDEO

Čtyři muže zadrželi strážníci Městské policie na Jižním městě v Praze. Výtržníci ukradli v obchodě lahev alkoholu, poničili vybavení prodejny a porvali se s ochrankou. Strážníci všechny čtyři agresory ihned zadrželi. Záběry ze zákorky policie zveřejnila.