Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie ve Velké Británii
16.05.
Obchod s lidmi

Britská policie zatkla čtyři Čechy! Měli si zotročit dvanáct krajanů

Britská policie zadržela čtyři Čechy, kteří měli obchodovat s lidmi. Viní je z převaděčství a moderního otrokářství. Při razii osvobodili dvanáct lidí, které podezřelí vykořisťovali, i oni byli z Česka.

Rozkrok
aktualizováno 16.05.
Odstranili ho bruskou

Pražské hasiče volali na sál. Muži uvízl penis v kovovém kroužku!

Pražští hasiči se na twitteru pochlubili velice kuriózním zásahem. Lékaři je volali do vinohradské nemocnice k muži, kterému se na penisu zasekl kovový kroužek. Hasiči ho museli rozříznout bruskou.

Těžkooděnci
15.05.
Pořádný přešlap

Policisté šli pro rváče, co zbili číšníka. Jenže se šeredně spletli!

Je to tři týdny, co do hotelu Astoria v Praze napochodovali po zuby ozbrojení policejní těžkooděnci. Přišli si sem pro skupinu cizinců, kteří v restauraci v centru města brutálně zmlátili číšníka. Jenže se spletli a "vyšlápli" si na skupinu nicnetušících turistů.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

2141050
15.05.

Střepiny 13. 5. 2018

Sofistikovaná hasičská technika a dramatický zásah v pražské Hostivaři. České potoky a říčky bez života. Kterým rybám zvoní hrana a kdo za to může? A jubilant Mickey Mouse! Co stojí za popularitou kresleného myšáka a kolik ve svých devadesáti letech vydělává?

Požár v Hostivaři
aktualizováno 09.05.
galerie Nejvyšší stupeň poplachu

Obří požár v Hostivaři hasili i druhý den! Do vzduchu unikly jedy

Obří požár zasáhl haly a sklady v blízkosti filmových ateliérů v ulici U Továren v Praze-Hostivaři. Černý dým byl vidět z ohromné dálky. Hořet začala i střecha, která se následně propadla dovnitř. Objekt byl zasažen v plném rozsahu. Hasičům k hašení nestačila voda, budovou navíc otřásl výbuch. Požár se podařilo lokalizovat až po dvanácti hodinách. Lidem bylo doporučeno nevětrat. U požáru zasahovalo bezmála 200 hasičů.

Peníze
20.04.
liberecká kauza

Zásah v dopravním podniku i kvůli úplatkům! Řeší se 6 trestných činů

Policie kauzu libereckého dopravního podniku, kde ve čtvrtek zasahovala, prošetřuje pro šest trestných činů včetně poškození finančních zájmů Evropské unie. Policie v případu obvinila devět lidí, z toho tři jsou stále zadržení. ČTK to sdělil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 5
20.04.
Výměna manželek

Roman obvinil štáb: "Nalévali mě alkoholem!" Režisér řekl, jak to je

Středeční Výměna manželek šokovala především strkanicí mezi Janou a náhradním manželem Romanem. Proti agresorovi musel dokonce zasáhnout režisér, kterého pak Roman obvinil, že vše zinscenoval. Teď filmař popsal svou verzi.

Autobusy - ilustrační foto - 2
aktualizováno 19.04.
Byla i v BusLine

Policie zasahovala v dopravním podniku, obvinila hned devět lidí!

V Dopravním podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou (DPMLJ) a v dopravní společnosti BusLine zasahovala dnes policie. Není jasné, zda vyšetřování souvisí s nedávným zásahem v krajském úřadu v Liberci, v ČSAD Liberec a poradenské firmě Nexia, policie ale obvinila devět lidí. Jaký trest jim hrozí, není jasné.

Střelba v pražském Radotíně - 1
aktualizováno 13.04.
Střelba v Praze?

Zásah v Podolí: "Z okna tu střílí chlap!" volali vystrašení lidé

Pražští policisté zasahovali v Levé ulici v Podolí. Na tísňovou linku volali kolemjdoucí, že neznámý muž začal střílet z okna. Policistům se ale nepodařilo údajného střelce najít.

Prezident asociace Krav Maga skončil v poutech
aktualizováno 12.04.
VIDEO hádka kvůli přestupku

Učitel bojových sportů nadával strážníkům. Složili ho na zem

Na zemi a v poutech skončil ve středu odpoledne prezident české organizace Krav maga Michal Otipka. Vrchního instruktora sebeobrany zpacifikovali dva pražští strážníci, kterým měl nadávat poté, co na něj zatroubili, když jim v ulici nedal přednost. Otipka se však brání, prý to byla pouze záminka a následný zákrok byl neadekvátní.