Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

útok radikálů

Radikálové zaútočili na turistické středisko v Mali! Nejméně 2 mrtví

Ozbrojenci dnes zaútočili na turistické letovisko u maliské metropole Bamaka a zabili nejméně dva lidi. Podle agentury AFP jde o místo navštěvované západními turisty. Útok ještě neskončil. Podle vládních zdrojů, které citovala agentura AFP, útočníci také zajali asi dvacet osob, ale podařilo se je už osvobodit.

Deprimovaný muž na mostě - Ilustrační foto
Aktualizováno 12.6. 2017 15:54
demonstrativní sebevražda

Mladík přistihl snoubenku s jiným, řekl jí, že skočí z mostu pod vlak

Smutný okamžik v životě se rozhodl mladík z Opavy vyřešit velice netradičně. Svou snoubenku totiž přistihl při nevěře a tak jí řekl, že skočí z mostu pod vlak. Policisté mladého muže skutečně na mostě nalezli, ten jim ale vysvětlil, že je tomu trochu jinak, než se na první pohled zdá. Výhružkou chtěl svou přítelkyni totiž pouze vystrašit.

Podezřelá obálka na finančáku v Liberci
Aktualizováno 9.6. 2017 13:02
hasičské manévry

Poplach v Liberci: Na úřad přišla podezřelá páchnoucí obálka

Podezřelá obálka způsobila v centru Liberce velké policejní a hasičské manévry. Jedna z úřednic objevila silně zapáchající obálku s podezřelým obsahem. Hasiči proto na místo přistavili dekontaminační kontejner. Co se v obálce nachází, zatím není jasné.

Prásk.tv píše:

Žena nechala dítě v autě - 1
čtěte o tématu zásah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Unikátní zásah se podařil dvěma policistům z Mimoně
Aktualizováno 7.6. 2017 22:18
dojemný příběh

Terezce (12) se zastavilo srdce. Život jí zachránili dva policisté

Unikátní zásah se podařil dvěma policistům z Mimoně - Janu Kohoutkovi a Václavu Serdelovi. Pomocí přenosného defibrilátoru zachránili život vůbec nejmladšímu člověku v Česku - dvanáctileté dívce.

Motocyklista v bouřce
Aktualizováno 30.5. 2017 17:37
nebezpečná bouřka

Do motorkáře za jízdy udeřil blesk! Mladík skončil v nemocnici

Mladík (18) si v úterý vyjel na motorce, při jízdě ho ale zasáhl blesk. Incident se stal jen kousek od kosických rybníků nedaleko Chlumce nad Cidlinou, muž skončil na traumacentru v nemocnici.

V malešické spalovně se zranil dělník - 13
Aktualizováno 26.5. 2017 17:56
Malešická spalovna

Dělník se zřítil mezi odpadky, hasiče k němu spouštěl jeřáb

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v noci na pátek ve spalovně v pražských Malešicích. Krátce po půlnoci se mezi odpadky zřítil dělník. Zachraňovat jej museli hasiči z lezecké skupiny. Muže si převzala do péče záchranka.

Liberečtí hasiči v akci

Strom se pomstil dřevorubci! Přimáčkl ho a nechtěl pustit

Liberečtí hasiči mají za sebou náročný zásah. Pomáhali dřevorubci, kterému se vymklo z rukou kácení stromu.

Útěk podezřelého z policejní eskorty
Aktualizováno 10.5. 2017 20:48
Smrt v Praze

Muž se snažil utéct z policejního auta, zemřel. Policisty teď soudí

Pražský městský soud začal projednávat případ muže, který zemřel během převozu po policejním výslechu. Před soudem stanuli dva policisté. Oba jsou obžalováni ze zneužití pravomoci úřední osoby - jeden navíc i z ublížení na zdraví.

Ubodaný policista
Aktualizováno 25.4. 2017 21:16
tragický zásah

Mladík (18) ubodal policistu. Hrozí mu až výjimečný trest

Jihočeští kriminalisté ukončili vyšetřování vraždy policisty. Ten zemřel loni v prosinci poté, co ho v domě ve Velicích na Českobudějovicku napadl osmnáctiletý mladík. Zraněný byl i druhý policista. Státní zástupce už má materiál k vypracování obžaloby.

noční zásahy

Požár ve squattu: Pražští hasiči měli v noci plné ruce práce

Pražští hasiči měli v noci na pondělí plno práce, hodinu a půl po půlnoci vyjížděli k požáru v Jeséniově ulici v bývalé budově rádia, která funguje jako squatt. Většina lidí stihla naštěstí odejít z budovy včas, zraněna byla jedna osoba. Po třetí hodině pak začalo v Radotíně hořet auto, ve kterém jeho majitel spal.