Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mel Gibson prodává dům - 8
29.07.
Luxus kam se podíváte

Bydlete jako hvězda! Mel Gibson prodává své luxusní sídlo. FOTO

Představitel Maxe Rockatanského ze série Šílený Max, bojovníka za nezávislost skotska Williama Wallace nebo detektiva Martina Riggse ze série Smrtonosná zbraň Mel Gibson prodává svůj kalifornský palác. Luxusní dům v Malibu se objevil v nabídce jedné realitky. Cena je ovšem astronomická.

Nejvíc sexy muži světa za 30 let
20.11.
vítězové titulu

Jak šel čas: Tohle jsou nejvíc sexy muži od roku 1985! GALERIE

Časopis People už od roku 1985 vyhlašuje nejvíc sexy muže světa. Podívejte se na všechny vítěze, kteří titul za tu dobu získali. Jen v roce 1994 nevyhrál nikdo.

Skye a Mel Gibson
aktualizováno 21.07.
Hvězda z Patriota

Filmovou dceru (21) Mela Gibsona nalezli mrtvou v posteli!

Hollywoodskou hvězdičku Skye McCole Bartusiakovou našli o víkendu mrtvou v jejím domově v Houstonu, informaci potvrdila agentuře Associated Press její matka Helen Bartusiaková.

Prásk.tv píše:

Leonardo DiCaprio
čtěte o tématu Mel Gibson na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Marcela Škábová a Mel Gibson
aktualizováno 07.07.
karlovy vary

Gibson stále ví, po čem ženy touží! Co na jeho pohled říká krásná reportérka?

Jestli si někdo myslí, že Mela Gibsona v Karlových Varech nejvíce zaujala kolonáda a nebo to, že dostal cenu za celoživotní dílo, tak se plete. Hollywoodské hvězdě se nejvíce líbilo ve společnosti naší reportérky.

Mel Gibson
aktualizováno 04.07.
Hvězda dorazila

Mel Gibson je v Karlových Varech! Převzal Křišťálový glóbus

Americký herec a režisér Mel Gibson přijel dnes do Karlových Varů. Po poledni přistál na karlovarském letišti a ubytoval se v Grandhotelu Pupp.