Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

tisíce lidí

Vaše válka, vaši mrtví, zní od demonstrantů proti summitu G7

Zhruba 2000 odpůrců globalizace dnes demonstrovalo nedaleko místa konání summitu sedmi nejvyspělejších zemí světa (G7), který se konal v sicilském městě Taormina. Podle agentury AFP se velká část protestu obešla bez incidentů. V závěru ale skupinka několika desítek maskovaných účastníků vyvolala konflikt s policií.

setkání s Putinem

Zrušte zbývající sankce a víza, vyzval Erdogan Rusko

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan před odletem do Soči na schůzku se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem vyzval Rusko, aby v zájmu definitivní normalizace vzájemných vztahů bezodkladně zrušilo zbývající obchodní sankce proti Turecku. Potvrdil také, že s Putinem bude jednat o situaci v Sýrii.

Buhuslav Sobotka, Andrej Babiš
Aktualizováno 2.5. 2017 07:54
Spor v koalici

Babiš: Jsem dobrý, nerezignuji! Sobotka: Chovejte se jako chlap!

Spor ve vládní koalici se promítl i do prvomájových oslav. Premiér Sobotka na shromáždění ve Vyškově řekl novinářům, že k možnému odvolání ministra financí se vyjádří nejspíš v úterý. Babiš k rezignaci nevidí důvod, zopakoval na setkání s občany v Praze.

Prásk.tv píše:

Konec světa
čtěte o tématu konflikt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Americký prezident Donald Trump
Aktualizováno 28.4. 2017 08:24
rostoucí napětí

Hrozí velká válka s KLDR, připustil Donald Trump v rozhovoru

Prezident Spojených států Donald Trump ve čtvrtek připustil, že existuje reálná šance na velký konflikt se Severní Koreou. V rozhovoru pro agenturu Reuters uvedl, že preferuje diplomatické řešení vyhrocené situace.

smrtelný pád

Žena v Pardubicích nepřežila pobyt v hotelu, shodili ji z 6. patra

Policie usilovně hledá svědky sobotní hádky, která skončila smrtí 45leté ženy ze Slovenska. Žena vypadla z šestého patra hotelu Harmony v Pardubicích, policie z její smrti podezírá stejně starého cizince z Rumunska.

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-Sena - 4
Aktualizováno 16.4. 2017 13:13
Neúspěšný pokus

KLDR testovala raketu, kterou se chlubila na oslavě. Hned vybuchla

Severní Korea testovala další raketu, odpálila ji z východního pobřeží. Pokus ale nevyšel, střela měla vybuchnout ihned po startu. Oznámila to jihokorejská a americká armáda.

Robinsonův ostrov

"Hloupějšího člověka neznám," pustí se Nika do Petry! UKÁZKA

Mezi Petrou a Nikou to na Robinsonově ostrově už dlouho vře. Konflikt vyvrcholí na kmenové radě, kde Nika na adresu playmate vychrlí řadu urážek. S pochopením se ale zrovna nesetká. Stane se kvůli tomu další vyřazenou?

Kontrola kvůli EET
Aktualizováno 7.4. 2017 14:02
kontrolorka v problémech

První konflikt kvůli EET! Takhle to na místě vypadalo

Zaměstnankyně finanční správy si zažila horké chvíle, když se dostala při čtvrteční kontrole elektronické evidence tržeb v pohostinství ve Zdibech do ostré hádky s místními štamgasty a obsluhou. Padaly nevybíravé nadávky. Údajně došlo i na vyhrožování. To ale obsluha se smíchem popírá.

Útok v Damašku
Aktualizováno 15.3. 2017 16:28
tragédie v Damašku

"Všude bylo hodně krve!": Atentát na justiční palác nepřežilo 31 lidí

Životy nejméně 31 lidí si ve středu vyžádal útok sebevražedného atentátníka na justiční palác v Damašku. Další sebevražedný atentátník se pak zabil v jedné z tamních rastaurací. Kolik lidí zemřelo, není jasné. Právě na středu 15. 3. připadá smutné 6. výročí zahájení syrského konfliktu.

Erdogan
Aktualizováno 12.3. 2017 21:02
chce neomezenou moc

Hrozba! Turecký prezident Erdogan vyhrožuje Nizozemsku

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan dnes prohlásil, že Nizozemsko zaplatí za "nestoudné zacházení" s tureckou ministryní, kterou Nizozemci vyhostili ze země. Situace vyústila podle agentury AP v bezprecedentní diplomatickou roztržku mezi oběma státy.