Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dětský tábor
Aktualizováno 22.4. 2017 22:04
tipy po krajích prázdniny pro děti

Kam na letní tábor: Pestrá nabídka pro děti, tohle teď frčí! SEZNAM

Prázdniny se kvapem blíží a kapacity letních táborů pro děti se rychle plní. Nechte se inspirovat a vyberte pro svou ratolest ten nejlepší tábor plný zážitků, přinášíme velký přehled po krajích.

uprchlická krize

Kemp u Dunkerku ničí buldozery, pohřešují se stovky migrantů

Francouzi vyslali těžkou techniku, která postupně likviduje uprchlický kemp u Dunkerku, který zničil nedávný požár. Podle portálu Dailymail se pohřešuje zhruba 600 lidí, kteří se z kempu evakuovali. Panují obavy, že se tak další stovky lidí budou pokoušet dostat do Británie, řidiči už zaznamenali první pokusy.

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Stříbro pro kemp Caravan

Prázdninový inspektor zavítal do kempu na Císařskou louku v Praze.

Prásk.tv píše:

Iveta Vítová - 1
čtěte o tématu kemp na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

GALERIE DOVOLENÁ V PŘÍRODĚ

Luxus ve stanu? Zkuste moderní způsob kempování pro náročné

Dovolená pod stanem má velké kouzlo. Návrat k přírodě, jen karimatka a spacák, je oblíbenou variantou pro mnoho cestovatelů. Pokud se nechcete vzdát pohodlí, ideální variantou by mohl být takzvaný glamping, tedy přepychové kempování. Moderní stany jsou vybaveny lépe než některé hotely!

moře nebo rybník?

NEJLEPŠÍ KEMPY 2015: Vyberte si dovolenou v Česku! Anketa poradí

Už několik let vzrůstá zájem Čechů trávit dovolenou doma v tuzemsku. Nejprve kvůli slabé koruně, teď třeba kvůli bezpečnosti. Kam ale vyrazit? Pokud hodláte kempovat, podívejte se na žebříček nejlepších českých kempů roku 2015 z rozsáhlé ankety mezi našinci...

galerie město migrantů

V Jordánsku je 600 tisíc uprchlíků: Takhle vypadají tábory! VIDEO

V Jordánsku jako by se vysypal pytel s uprchlíky. Král Abdalláh je přesvědčený, že jeho země už dosáhla "bodu varu" a prosí proto Západ o pomoc. Jordánsko v současné době hostí více než 600 tisíc z celkového počtu 4,6 milionu registrovaných syrských uprchlíků.

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Návštěva kempu Pod lesem

České Švýcarsko má sice nádhernou přírodu, ale s kempy už to tak slavné není. Tedy alespoň s tím, který navštívil náš prázdninový inspektor.

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Vydali jsme se do kempu Lučina

Autokemp Lučina poblíž Tvarožné Lhoty na jižní Moravě. To je místo, kam se tentokrát na vaše doporučení vydal prázdninový inspektor televize Nova.

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Co říká na kemp Smraďavka?

Provozovatele kempu se nám nepodařilo sehnat, nicméně za špínu prý beztak může majitel, tedy obec. My si teď zkusíme zajít na obec a ukážeme jim naši krásnou už ne bílou rukavičku.

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Co objevil ve Ždáni?

Prázdninový inspektor byl v dalším kempu u Prahy. Co ve Žďáni na Slapech objevil?