Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Honička v Uherském Brodu
Aktualizováno Včera 18:56
video nebezpečný řidič

Ujížděl v kradeném autě! Řidiče nezastavila ani kulka a upadlé kolo

Ani střelba z policejní pistole nezastavila řidiče osobního auta, který chtěl v okolí Uherského Brodu ujet policejní hlídce. Jak se později ukázalo, 31letý řidič byl pod vlivem drog.

Požár firmy Metalšrot
Aktualizováno 26.4. 2017 22:11
velký požár

Černý dým zahalil Tlumačov na Zlínsku. Hoří fabrika na šrot

Velký požár zachvátil halu společnosti Metalšrot v Tlumačově u Zlína. Není to první podobná událost, ve firmě vypukl velký požár i loni v prosinci, když hořely uskladněné autovraky.

Policie - Ilustrační foto
Aktualizováno 25.4. 2017 11:31
lidská práva

Hloupý žert? Opilí muži hajlovali na veřejnosti, teď jim hrozí vězení

Zda šlo jen o hloupý žert, se mohou zlínští policisté jen dohadovat. Dva opilí muži ve Zlíně na Jižních svazích několikrát opakovali známý pozdrav se zdviženou pravicí. Při projevech sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka je zaznamenala policejní kamera, nyní jim hrozí až tři roky vězení.

Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Ubodání
Aktualizováno 22.4. 2017 22:36
Detaily vraždy na Zlínsku

Ubodal partnerku a utekl za přáteli. Krev z rukou umyl v hospodě

Muž, který měl ve čtvrtek ze žárlivosti ubodat svou partnerku a matku svých dětí, byl obviněn z vraždy a převezen do vazební věznice. Muž hned po brutálním činu utekl a na Zlínsku ho pak hledali policisté se samopaly. Nakonec ho dopadli nedaleko místa činu.

Ubodání
Aktualizováno 21.4. 2017 21:38
Vražda u Kroměříže

Antonín (39) měl ubodat partnerku. Policisté ho našli v hospodě!

V obci Bezměrov u Kroměříže se stala velká tragédie. Devětatřicetiletý muž je podezřelý, že ve čtvrtek odpoledne ubodal svou o devět let mladší partnerku. Ženu údajně zabil v místním penzionu, kde pracovala. Pak utekl do blízkého Kojetína.

černý den na zlínsku

Auto na přejezdu smetl vlak. Odlétlo na schody supermarketu!

Během čtvrtka se hned dvakrát srazilo auto s vlakem na železniční trati na Zlínsku. První nehoda před polednem zablokovala provoz v průmyslové zóně na okraji Vizovic. Druhá se stala pozdě večer u frekventované křižovatky ve Zlíně - Prštném. Auta v obou případech řídili mladí muži, kteří skončili v nemocnici.

Autobusová zastávka
Aktualizováno 20.4. 2017 21:08
Super nápad

Město na Moravě z pokut od řidičů zaplatí MHD zdarma pro všechny

Řidiči, kteří jezdí po Valašském Meziříčí rychle, zaplatí lidem městskou hromadnou dopravu, a ta bude zdarma. Takový je plán tamní radnice. Peníze, které jí budou chybět, chce vybrat na pokutách. Slibuje si od toho zlepšení smogové i dopravní situace ve městě.

Řidičce začalo ve Zlíně hořet auto za jízdy
Aktualizováno 13.4. 2017 14:11
galerie rychlý zásah

Hasiči byli u hořícího auta za dvě minuty, plameny ale byly rychlejší

Brzy ráno začalo řidičce ve Zlíně hořet za jízdy auto. Hasiči dorazili k požáru jen během dvou krátkých minut, šíření ničivých plamenů bylo ale mnohem rychlejší. Než se podařilo dostat oheň pod kontrolu, velká část vozu byla zničená. Žena stihla z vozu včas vystoupit.

Jiří Čunek
Aktualizováno 11.4. 2017 21:04

Jiří Čunek končí jako starosta Vsetína. Nechal si jiné židle

Lidovec Jiří Čunek dnes rezignoval na post starosty Vsetína a odešel také ze zastupitelstva města. Odchod z čela radnice slíbil poté, co byl loni v listopadu zvolen hejtmanem Zlínského kraje.

Opilec
Aktualizováno 6.4. 2017 13:33
měli přes pět promile

Ve Zlíně čapli opilce rekordmany! Jiné lidi by tolik alkoholu zabilo

V jeden jediný den řešili strážníci ve Zlíně dva opilce rekordmany. Oběma v krvi kolovalo více než 5 promile, což je pro jiné smrtelná dávka alkoholu. Oba skončili na záchytce.