Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Auto srazilo v Plzni na přechodu dvě děti - 6
aktualizováno včera 16:41
zranění chodci

Během jediného odpoledne auta na Vsetínsku srazila 3 lidi, i děti

Hned ke dvěma velmi podobným nehodám vyjížděli za jediný den dopravní policisté na Vsetínsku. V obou případech byli oběťmi lidé na přechodu pro chodce, v jednom z nich dokonce dvě děti ve věku 15 a 16 let.

Česká pošta
aktualizováno včera 13:25
zpověď nespokojeného zákazníka

Dva dny čekám balík a ten nikde. Pošta tvrdí, že mě nezastihla

Stále více lidí si stěžuje na doručovací služby České pošty. Na své balíky čekají mnohdy marně a poté se musí spokojit s SMS, která říká, že zásilku nebylo možno doručit a mají se pro ni zastavit na pobočce. Jenomže se jedná i o zásilky seniorům nebo lidem, kteří na ně skutečně doma čekají. SMS o tom, že se adresáta nepodařilo zastihnout je tím pádem nepravdivá, protože doručovatelé se u jejich domu často ani neobjevili.

Smrtelná nehoda u Uherského Ostrohu - 6
19.11.
Uherský Ostroh

Mladý řidič (†21) narazil do stromu, z jeho auta zbyl jen vrak

Vážná nehoda uzavřela v neděli po půlnoci silnici z Uherského Ostrohu na Moravský Písek. Mladý řidič Volkswagenu Golf narazil zřejmě ve velmi vysoké rychlosti do stromu. Záchranáři mohli už jen konstatovat smrt. Z vozu totiž moc nezbylo.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Pátrání - Helena Krejčí
16.11.
Policejní pátrání

Helena (49) odjela do práce a zmizela! Může být ve Vizovicích

Policisté ze Zlínska pátrají po devětačtyřicetileté Heleně Krejčí. Žena odjela ve středu na odpolední směnu do krajského města, do práce už ale nedorazila a neví se, kde je.

Nehoda - cyklista
aktualizováno 16.11.
nezákonný postup?

Žena spadla z kola, policie ji za to přišla pokutovat do nemocnice!

Žena (72) ze Zlínska si po pádu z kola zlomila kotník, podle policistů ale její trest nebyl dostatečný. Udělili ji navíc pokutu za to, že se plně nevěnovala řízení - vyrazili kvůli tomu až do nemocnice. Na případ upozornil úřad veřejné ochránkyně práv, která považuje postup policie za nezákonný.

Vlak smetl popelářské auto
aktualizováno 13.11.
nehoda na zlínsku

Popeláře smetl na přejezdu vlak plný lidí. Tři se při nehodě zranili

Tři lidé skončili po srážce vlaku s popelářským autem na Zlínsku v nemocnici. Auto pravděpodobně odbočovalo přes koleje k firmám, které se nacházejí v blízkosti trati.

Prase - ilustrační foto
aktualizováno 08.11.
Opatření na Zlínsku

Africký mor děsí dál! Chovatelé musejí porazit domácí prasata

Veterináři ve středu vydali nová mimořádná opatření v souvislosti s africkým morem prasat na Zlínsku. Chtějí tak zabránit šíření choroby, hlavně do chovů domácích prasat. Ve vysoce rizikové oblasti nákazy proto musejí chovatelé do 1. prosince porazit veškerá domácí prasata.

Pod mladým mužem se propadl most a zemřel
aktualizováno 03.11.
tragická událost

Tělo mladíka (29) plavalo v řece. Propadl se zchátralým mostem

Tělo mladého muže našli ve čtvrtek lidé pod mostem v korytu řeky Dřevnice ve Zlíně. Podle policie nejspíš propadl do vody zchátralým železničním mostem, který spojoval části průmyslové a obchodní zóny. Místo je sice označené zákazem vstupu, ale lidé tam riskují poměrně často.

Vandal ničí zaparkovaná auta
31.10.
ničí auta

Vandal vzal zákon do svých rukou. Trestá řidiče za špatné parkování

Ve Zlíně už několik týdnů řádí vandal, který trestá řidiče za špatné parkování. Auta, která stojí tam, kde nemají, postříká barvou, vyryje čáry do laku nebo jim propíchá pneumatiky. Škoda způsobená samozvaným strážcem pořádku už přesahuje sto tisíc korun.

Semafor
20.10.
nebezpečný vtip

Gauner ve Zlíně otočil semafor. Řidiči v křižovatce riskovali život

Zlínští policisté pátrají po člověku, který na rušné silnici pootočil semafor tak, že řidiči přijíždějící do křižovatky neviděli, jestli do ní vůbec mohou vjet. Ohrozil tím plynulost dopravy i životy lidí. Kvůli řádění vandala se signalizační zařízení na třídě Tomáše Bati neopravovalo poprvé.