Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Poplach na Zlínsku - 3
Aktualizováno 20.6. 2017 20:24
galerie uprchli ze Slovenska

Pátrání po lupičích na Zlínsku: Padly i výstřely, policie má stopu!

Asi 160 policistů ze tří krajů do nočních hodin pátralo u Rokytnice na Zlínsku po lupičích ze Slovenska, kteří měli přepadnout poštu a odnést si 17 500 eur (458 150 korun). Zloději utekli do lesa, předtím padlo i několik varovných výstřelů. V průběhu akce se policistům podařilo zajistit důležité stopy.

velká loupež

Zloděj přepadl muže se zbraní v ruce. Ukradl mu hodně peněz!

Neznámý muž včera v podvečer přepadl a spoutal muže v Uherském Hradišti. Svou oběť ohrožoval zbraní. Následně mu ukradl velký obnos peněz.

Řidička srazila motorkáře
Aktualizováno 9.6. 2017 17:42
vážná nehoda

Řidička srazila motorkáře. Skončil v poli, motorka v plamenech

U Pozlovic na Zlínsku se večer stala vážná nehoda. Řidička osobního auta tam srazila motorkáře, který skončil s těžkým zraněním v nemocnici.

Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Motorkář skončil v rybníku
Aktualizováno 3.6. 2017 18:06
Dvě přistání vrtulníku

Motorkář jel příliš rychle a zemřel, poblíž zkolaboval cyklista

V sobotu v půl desáté ráno vyjížděli policisté, hasiči i zdravotníci k vážné nehodě motocyklu mezi Pustevnami a Prostřední Bečvou na Vsetínsku. Karambol si vyžádal jeden život, později navíc poblíž zkolaboval ještě cyklista.

Žena telefonovala na chodníku, mladík ji brutálně zmlátil
Aktualizováno 1.6. 2017 13:36
nečekaný útok

Žena telefonovala na chodníku, mladík ji brutálně zmlátil a zkopal!

Zlínští policisté vyšetřují případ brutálního napadení ženy. Měl na ni zaútočit 21letý mladík a to zcela bezdůvodně, když na ulici telefonovala. Ženě pomohli kolemjdoucí.

Pátrání - Petr H., Tereza B.
Aktualizováno 31.5. 2017 14:03
Co se stalo?

Terezu (22) a Petra (27) už našli, muži ale hrozí 10 let vězení!

Policisté od minulého týdne pátrali po sedmadvacetiletém Petrovi H. a o pět let mladší Tereze B. Partnerský pár z Vizovicka zmizel beze stopy. Že se nejednalo o neplánovaný výlet, dokazuje to, že muži nyní hrozí až desetileté vězení.

Skončila ve vazbě

Šílená Olina ze Zlína zas řádila. Na sociálce vyhrožovala vražděním

Notorická výtržnice, která svým vulgárním chováním urážela a terorizovala obyvatele Zlína, skončila ve vazbě. A to poté, co nadávala a vyhrožovala smrtí pracovnicím sociálního úřadu. Přitom už začátkem měsíce byla obviněna z výtržnictví, za což by mohla jít až na tři roky za mříže.

Kluzák uvízl na zdi sila
Aktualizováno 27.5. 2017 17:55
galerie záchrana ve výšce

Kluzák s pilotem havaroval a rozbitý zůstal viset na zdi sila

Těžká zranění utrpěl pilot kluzáku, který se zřítil k zemi v Doubravě na Zlínsku. Letoun narazil do zdi silážní jámy a pilot zůstal zaklíněný uvnitř. Zachránit ho museli hasiči s výškovou technikou.

Pátrání - Petr H., Tereza B.
Aktualizováno 31.5. 2017 13:46
Kde jsou?

Tereza a Petr náhle zmizeli. Chtěla se s ním rozejít, tvrdí příbuzní

Vizovičtí policisté intenzivně pátrají po sedmadvacetiletém Petru Hradilíkovi a dvaadvacetileté Tereze Blanarovičové. Jde o partnerský pár, který zmizel beze stopy tento týden.

Opilá žena - ilustrační foto
Aktualizováno 26.5. 2017 13:04
5 piv a 5 panáků

Opilá matka házela v obchodě věcmi! Vyděsila i šestiletou dceru

Opilá matka s šestiletou dcerou vzbudila poprask ve Zlíně. Třicetiletá žena měla přes 1,5 promile. Lidé, kteří ji viděli v obchodě, jak rozhazuje zboží, na ni zavolali městskou policii. Na místo dorazila také sociální pracovnice.