Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Svatý Hostýn na Kroměřížsku
21.06.
Svatý Hostýn

Památkový inspektor zavítal na poutní místo. Hostýn dostal stříbro

Památkový inspektor se tentokrát vypravil na kouzelné místo, které si prohlédne přes půl milionu návštěvníků ročně. Pokud plánujete víkendový výlet, máme pro vás tip - Svatý Hostýn na Kroměřížsku.

Kolo - ilustrační foto
14.06.
Neuvěřitelný případ

Opilec poničil kolo malému klukovi, teď mu hrozí léta vězení!

Neuvěřitelný případ řeší policisté z Luhačovic. Jeho hlavními aktéry jsou jedenáctiletý chlapec se svým zánovním kolem a opilý recidivista, který se chtěl projet.

Agresivní psi
aktualizováno 13.06.
případ řeší policie

Psi přeskočili plot a zaútočili na mladou ženu. Skončila v nemocnici

Zlínská policie řeší napadení mladé pejskařky, na kterou zaútočili dva cizí psi a žena skončila s lehkým zraněním v nemocnici.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Cyklista se srazil s lvicí
aktualizováno 12.06.
Člověk versus šelma

Valašské safari? Překvapený cyklista se v lese srazil se lvicí!

Taková nehoda v Česku snad ještě nebyla. Na Valašsku se totiž cyklista srazil se lvicí. Šelma byla na procházce se svým chovatelem, stalo se to na lesní cestě.

Tragická nehoda v Uherském Brodě
aktualizováno 07.06.
Tragická nehoda

Autobus srazil u nádraží dva chodce! Jeden na místě zemřel

Ve čtvrtek krátce před třetí hodinou odpoledne vyjeli policisté k tragické nehodě v Uherském Brodě. Autobus tam srazil dva chodce. Sražený muž na místě zemřel, chodkyně musela kvůli vážnosti zranění do nemocnice.

Bleskové povodně v Kunovicích
aktualizováno 07.06.
Záplavy v Kunovicích

Povodeň vyplavila školku i dům pro seniory! Z ulic byly potoky

Silný déšť potrápil obyvatele Kunovic nedaleko Uherského Hradiště. Voda tam zaplavila některé ulice a dostala se také do desítky domů - včetně pečovatelského domu pro seniory. Provoz ve čtvrtek musela omezit i tamní školka.

Nehoda mladého řidiče u Hulína - 4
05.06.
Šťastná náhoda

Řidič při nehodě omdlel, auto vzplálo. Muže z vozu vytáhl běžec

Obrovské štěstí v neštěstí měl v pondělí dopoledne čtyřiadvacetiletý řidič Volkswagenu Passat. Po nehodě sice upadl do bezvědomí, z auta, které po nárazu začalo hořet, ho ovšem zachránil běžec, který byl zrovna poblíž.

Pohřešovaní senioři
01.06.
Pomozte je najít

Na Zlínsku zmizel muž, v Praze žena. Jde jim o život, varuje policie

Pražští a zlínští policisté se v pátek obrátili na veřejnost s prosbou o pomoc. Hledají dva seniory, kteří zmizeli ze svých domovů. Podle policistům může oběma jít o život. Rodiny mají o své příbuzné obrovský strach.

Jiří Čunek
30.05.
krize zdravotnictví

Lékaři i sestry na Zlínsku se bouří. Ze čtyř nemocnic má být jedna!

Tisíce zdravotníků z celého Zlínského kraje se už připojily k petici proti plánované koncepci tamního zdravotnictví. Varují, že v případě sloučení čtyř samostatných nemocnic v jedinou společnost hrozí omezování zdravotní péče, rušení oddělení a personální nestabilita. Kraj s jejich názorem nesouhlasí.

Pátrání - SUKANÁ JANA
29.05.
Pomozte s pátráním

Hledá se 16letá Jana! Záhadně zmizela z domova a neozývá se

Rodina a policisté prosí o pomoc. Hledá se 16letá Jana Sukaná, která zmizela v pondělí dopoledne z domova ve Zlíně-Malenovicích.