Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno včera 16:35
zachránil ji

Policie hledá hrdinu, který pomohl napadené ženě ze Vsetínska

Kriminalisté ze Vsetínska pátrají po hrdinovi. Mladík pomohl osmačtyřicetileté ženě, kterou na ulici ve Vsetíně napadli tři neznámí muži. Ženy se zastal a poté ji doprovodil domů. Policie dotyčného nyní žádá, aby svým svědectvím pomohl při pátrání po pachatelích.

Nehoda cyklistky
aktualizováno 16.02.
Tragická nehoda

Řidič smetl muže na kole! Cyklista na místě zemřel, jel bez světel

Ve čtvrtek večer zemřel při tragické dopravní nehodě devětasedmdesátiletý cyklista. Na Zlínsku ho srazil jednačtyřicetiletý řidič.

Tragédie ve Zlíně - 3
aktualizováno 13.02.
nové informace

Nová fakta o zlínském mordu! Mezi mrtvolami bylo i tělo vraha

Na smrti matky a jejích dvou dospělých dětí ve Zlíně se nepodílela žádná další osoba. V úterý to potvrdila policie. Bližší informace o případu nesdělila.

Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Policista - drogy
aktualizováno 12.02.
Policejní dealer

Policista měl ve službě prodávat drogy! GIBS: Bral a dával i úplatky

Ve vazbě skončil 29letý policista z Bystřice pod Hostýnem. Vyšetřovatelé Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zjistili, že si měl přivydělávat jako dealer drog. Teď se může dostat až na 10 let do vězení.

Poničené úly na Kroměřížsku
10.02.
Nesmyslné ničení

Vandal poničil třicet úlů, včelař vypsal odměnu za jeho dopadení!

Zatím neznámý vandal poničil na Kroměřížsku třicet včelích úlů a jejich majitele teď čekají dva měsíce nejistoty, netuší totiž, kolik včel pomrzlo. Chovatel, jehož výrobky získaly řadu ocenění, dokonce vypsal odměnu na dopadení pachatele. Škody mohou přesáhnout i dvě stě tisíc korun.

Smog
aktualizováno 10.02.
Špatné podmínky

Východ republiky trápí smog. Meteorologové vyhlásili regulaci

Smog trápí obyvatele východní části republiky. Na Ostravsku vyhlásili meteorologové regulaci. Občany žádají, aby omezili pohyb venku a omezili cesty autem. Regulace platí pro Ostravsko, Karvinsko a Třinecko. Smogovou situaci vyhlásili meteorologové také ve Zlínském kraji.

2102649
aktualizováno 08.02.
Unikátní záběry

Vladimír šel v Beskydech ven a natočil pobíhajícího vlka!

Pořádné překvapení čekalo ve čtvrtek ráno na čtenáře TN.cz Vladimíra Juřicu. Když v Beskydech vyšel kolem sedmé hodiny ven, všiml si, že nedaleko od něj se kolem dřevěné ohrady po sněhu prohání vlk.

Roman Čechmánek
aktualizováno 08.02.
milionové podvody

Exhokejista Čechmánek znovu před soudem! Zneužil i kamarády

Ve Zlíně dnes pokračuje soud s olympijským vítězem z Nagana - bývalým hokejovým brankářem Romanem Čechmánkem. Podle obžaloby mu za milionové podvody hrozí až 10leté vězení. U soudu dnes vypovídali někteří z podvedených - mimo jiné i bývalé hvězdy českého hokeje.

Záhady okolo tragédie ve Zlíně
aktualizováno 08.02.
zásadní otázky

Vražda ve Zlíně: Úmrtí matky a dětí je plné záhad. Nikomu nechyběly

Policie zatím nechce příliš komentovat úmrtí tří příbuzných ve Zlíně. Jejich těla v domě ležela týdny, možná měsíce. Za jakých okolností zemřeli, není jasné. Kriminalisté případ vyšetřují jako vraždu. Osud rodiny je tak zahalen záhadou - tyhle otázky si lidé pokládají.

V domě ve Zlíně ležely tři mrtvoly - 2
aktualizováno 07.02.
Tři mrtví ve vile

Záhadná smrt ve Zlíně: Žena vydávala svého bratra za partnera!

Záhadný případ smrti tří lidí v rodinném domě ve Zlíně stále zaměstnává kriminalisty. Těla v pondělí odpoledne objevil příbuzný obětí. Vyšetřovatelé stále čekají na výsledky pitvy. Všichni tři zemřeli pravděpodobně už koncem minulého roku