Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Anglický buldok u veterináře - Ilustrační foto
20.06.
otrávené návnady

Policie se zabývá otravou psů na Šumpersku, žádá při tom o pomoc

Na sociálních sítích se objevila informace o možném řádění traviče psů a domácích zvířat, který měl několikrát udeřit v Šumperku. Informace se šířila ohromnou rychlostí, případem se proto začala zabývat policie. Ta ale neodhalila žádný případ otravy, obrací se proto s žádostí o pomoc zejména na chovatele psů.

Hromadná nehoda na Šumpersku - 4
aktualizováno 06.02.
dvě bouračky

Hromadná nehoda mikrobusu a tří aut u Šumperka! 21 zraněných

Při dvou nehodách mikrobusu, dodávky a dvou osobních automobilů se v úterý časně ráno u Písařova na Šumpersku zranilo až 21 lidí. Informace od policie a záchranky se ovšem výrazně rozcházejí.

Pátrání - DOSTÁLOVÁ VERONIKA
01.12.
Pátrání na Šumpersku

Verča (15) odešla ke kamarádce a už se nevrátila! Hledá ji policie

Policisté pátrají po patnáctileté Veronice Dostálové ze Šumperka. Dívka odešla v úterý ke kamarádce, domů už se ale nevrátila a ani o sobě nedala vědět.

Prásk.tv píše:

Ondřej Sokol
čtěte o tématu Šumperk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

dovolená
aktualizováno 15.08.
neproplacené objednávky

Majitel cestovní kanceláře dluží miliony, nepodvedl i vás?

Majitel šumperské cestovní agentury Panda skončil ve vazbě. Svým dodavatelům dluží stovky tisíc korun. Některým klientům dokonce zpronevěřil i peníze za zakoupený zájezd.

Šárka Groerová
aktualizováno 06.03.
chtěla ho postrašit

Píchla příteli injekci a řekla, že do hodiny zemře. Hrozí jí tvrdý trest

K soudu se vrací případ bývalé zdravotní sestry Šárky Groerové ze Šumperka. Podle obžaloby se v květnu roku 2013 pokusila zabít svého tehdejšího přítele. Za to ji soudy před časem potrestaly podmíněným trestem. Státní zástupkyně se ale rozhodla pro odvolání.

Nehoda na Šumpersku
02.02.
tragický osud

Řidička zabila Nikolu, dostala za to podmínku. Pozůstalí jsou v šoku

Před rokem způsobila Petra B. dopravní nehodu, při které zemřeli dva její kamarádi. Jako nezkušená řidička jela podle soudu až příliš rychle. Nakonec skončila s podmínkou a zákazem řízení. Rodina jedné z obětí s rozsudkem nesouhlasí. Dívka údajně ani neprojevila lítost a rodině se vysmívá.

Mercedes se na okraji Šumperka srazil s vlakem
17.01.
Vážná nehoda

Vlak smetl na přejezdu mercedes, auto úplně zdemoloval

Policisté, hasiči i zdravotníci vyjeli v úterý v půl sedmé ráno k vážné nehodě na železničním přejezdu na okraji Šumperka. Přijíždějící vlak tu smetl a zdemoloval tmavý mercedes.

Hromadná nehoda u Šumperka
aktualizováno 25.11.
velká srážka

Hromadná nehoda uzavřela silnici u Šumperka! 4 lidé jsou zranění

Na Bludovském kopci u Šumperka se v pátek ráno srazilo pět aut. Hromadná nehoda silnici zablokovala, dopravu na místě řídila policie.

žena se pokusila zabít přítele injekcí
aktualizováno 24.11.
Překvapivý verdikt

Jakto? Žena zkusila zabít přítele, u soudu dostala jen podmínku!

Tříletý podmíněný trest. Takový rozsudek si dnes u olomouckého krajského soudu vyslechla Šárka Groerová. Podle obžaloby se tato bývalá zdravotní sestra pokusila před třemi lety v Šumperku zabít svého přítele.

Železnice - ilustrační
03.11.
tragická nehoda

Mladík dobíhal jedoucí vlak, upadl a souprava ho zabila

Pětadvacetiletý mladík dobíhal ve středu večer vlak. Bohužel upadl a vlak ho zabil. Neštěstí se stalo v Bludově na Šumpersku.