Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov

"Bylo to k zblití!" pustil se Martin do Niky. Čím ho kráska vytočila?

Reality show Robinsonův ostrov je plná lží, přetvářky a taktiky. Není tedy divu, že když se na své účinkování na Ostrově dívají Robinsoni zpětně, je jim ze sebe kolikrát do breku. A nejen ze sebe, ale i z ostatních.

Vymyslela si to?

"Bil mě a hrozil upálením," tvrdila žena. U soudu úplně otočila!

Krajský soud v Olomouci začal projednávat případ údajného brutálního napadení 24leté dívky. To se mělo odehrát loni na konci července v jedné šternberské ubytovně. Její tehdejší přítel jí měl dokonce vyhrožovat upálením. Jenomže oběť dnes u soudu všechno popřela.

nelichotivá zpověď

Tchyně Libuše z Výměny otevřeně: Prozradila, co mělo zůstat tajné!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A i tentokrát bylo hodně dusno. Po odvysílání pořadu totiž vyšla na povrch pikantní tajemství.

Prásk.tv píše:

Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová
čtěte o tématu lži na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Podvodník z lidí vylákal miliony - 9
Aktualizováno 3.2. 2017 17:58
Nejste mezi nimi?

Podvodník obral lidi o miliony! Vydával se za hráče i manažera

Šestatřicetiletý podvodník obral desítky lidí o miliony! Vydával se za manažera, sportovce i sázkaře a sliboval rychlý zisk nebo zářivou kariéru. Kriminalisté už muže dopadli, teď hledají další poškozené.

kauza dalajláma

Hrad dál bojuje s Hermanem: Poškodil zájmy státu, tvrdí Zeman

Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) by měl odejít z vlády, řekl dnes prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Parlamentní listy. Ministr podle něj poškodil zájmy státu.

intimní lži

Pánové pozor! Těchto deset lží o sexu říká každá žena. I ta vaše!

Předstírání orgasmus, masturbace, sledování porna, to je jen několik věcí, o kterých ženy neříkají vždycky pravdu. A platí to nejen o svobodných, ale i o vdaných ženách. Přečtěte si, které nevinné lži ženy nejčastěji v souvislosti se sexem říkají.

Romské děti
Aktualizováno 30.3. 2015 10:45
pravda a předsudky

Fámy a lži o Romech: Nemakají, kradou, mají všechno zdarma...

Vláda má problém. Její záměr pomoci Romům získávat lépe práci i nájemné bydlení a vymanit se ze začarovaného kruhu diskriminace a bídy narazil u některých poslanců ODS a opozice. Ti teď šíří fámy o Romech, které státní úředníci s vypětím všech sil rozbíjejí.

Petr Kramný
Aktualizováno 5.8. 2014 15:25
kauza hurghada

Kramný opět lhal! Policie vyvrátila další jeho blábol

Petr Kramný, který podle policie loni v létě zavraždil na dovolené v Egyptě manželku Moniku a dceru Klárku, tvrdí, že ho při výslechu mlátili. Policie to vyvrátila.

Iveta Bartošová
Aktualizováno 6.5. 2014 12:22
sebevražda zpěvačky

Kontroverzní Rychtář o smrti Ivety: 3 věci, které na jeho verzi NESEDÍ!

Nejznámější český vdovec Josef Rychtář přišel se svou verzí událostí, které předcházely tragické smrti Ivety Bartošové. Několik věcí ale v jeho verzi nesedí.