Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Předvolební debata Napřímo s kandidáty na primátora Brna
aktualizováno včera 20:32
Předvolební debata Napřímo

Cyklostezky i metro. Takhle chtějí kandidáti řešit dopravu v Brně

Devět kandidátů na brněnského primátora debatovalo v předvolebním pořadu Napřímo. Řeč byla o nejpalčivějších problémech Brna, na která kandidáti nabídli řešení. Především se mluvilo o dopravě, parkování a přesunu nádraží.

Motorkář - ilustrační foto
včera 17:07
Volby v Praze

Kandidátka v Praze: Jezdec v glóbu smrti, iluzionista v důchodu

Artisté, klauni a majitelé cirkusů se pokoušejí dobýt komunální volby ve městech po České republice.

Pavel Bělobrádek
13.09.
volby se blíží

Dostupné bydlení pro všechny, lidovci naplno spouští kampaň

Lidovci dnes odpoledne oficiálně zahájí horkou fázi kampaně před nadcházejícími komunálními a senátními volbami. Mají v plánu zaměřit se především na dostupnost bydlení v celé České republice.

Prásk.tv píše:

Skupina Nova nabídne divákům kompletní informace o prezidentských volbách
čtěte o tématu kandidáti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Volby - 1
aktualizováno 02.09.
volby 2018

Komunální volby se rychle blíží, kampaně stojí miliardy korun

Komunální volby, ve kterých si lidé zvolí nová zastupitelstva ve více než šesti tisících obcí, se blíží. Proběhnou pátého a šestého října. Největší souboje se tradičně čekají o Prahu a další velká města. Tam se také na kandidátkách velmi často objevují jména úspěšných podnikatelů, sportovců nebo akademiků. A naopak v některých malých obcích nechce kandidovat vůbec nikdo.

Volby - 1
22.08.
Komunální a senátní volby

Kompletní kandidátky! Podívejte se, kdo chce řídit vaši obec

Český statistický úřad zveřejnil ve středu v 16 hodin kompletní kandidátní listiny pro podzimní komunální a senátní volby. Na stránkách Volby.cz se teď každý může podívat, ze kterých kandidátů si bude v říjnu vybírat.

Volby do Senátu - volební místnost - 3
18.08.
Komunální volby

Kandidátky do podzimních voleb uzavřeny! Koho lze volit u vás?

Do dnešního dne měly úřady čas na to, aby zaregistrovaly kandidátky do letošních komunálních voleb. Pokud v nich našly nějaké chyby, mohly registraci zamítnout nebo vyškrtnout některého z kandidátů. Jména kandidátů v konkrétních obcích budou zvěřejněna ve středu.

Volby
17.08.
Podzimní volby

O 27 křesel v Senátu se popere 236 adeptů, nejvíc v Praze 8

O sedmadvacet senátorských křesel bude letos bojovat 236 kandidátů, kteří dnes byli zaregistrováni k volbám do horní komory. Je jich o tři více než v minulých volbách. Největší výběr - z 16 adeptů - budou mít voliči v Praze 8.

Prezidentští kandidáti
28.04.
Zveřejnili náklady

Drahoše stála kampaň 50 milionů! Topolánek dal sám 7,4 milionu

Většina prezidentských kandidátů už zveřejnila náklady na předvolební kampaně. Účetnictví zatím nedodal jen prezident Miloš Zeman, čas má do pondělní půlnoci. Nejvíce do kampaně investoval Jiří Drahoš, následován Michalem Horáčkem.

Debata - Kandidáti na prezidenta
aktualizováno 01.02.
Plány do budoucna

Dovolená či Senát. Co chystají neúspěšní uchazeči o Hrad?

Televize Nova oslovila neúspěšné kandidáty na prezidenta České republiky a zeptala se jich, co budou po neúspěchu ve volbách dělat - zda se vrátí ke své práci a koníčkům nebo zamíří do politického světa. Většina z nich teď odpočívá na dovolené, jsou ale i tací, kteří míří vysoko, třeba do Senátu

Miloš Zeman a Jiří Drahoš ve volebních štábech
29.01.
Konec kampaně

Psycholog: Depresi mohou mít Drahoš i Zeman! Stres jim chybí

Náročná předvolební kampaň, napětí ve štábech po uzavření volebních místností, desítky rozhovorů. To během posledních dnů zažili oba kandidáti na prezidenta. Podle psychologů teď mohou Miloš Zeman i Jiří Drahoš zažívat těžké období. Po stresu a vypětí totiž může přijít pocit prázdna až deprese.