Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydlení
Aktualizováno 21.3. 2017 17:52
Díra v zákoně

Chyba senátorů! Majitelé bytů budou muset platit statisíce

Senátoři dostali do problémů mladé rodiny, které si v minulých letech koupily byt v malém domku. Kvůli chybě v legislativě po nich finanční úřady vymáhají až statisíce korun za daň z nabytí nemovitosti. Přitom zákonodárci před třemi lety schválili zákon, který je měl od poplatku osvobodit.

Velké stavby

Stát hledá majitele těchto domů! Nepatří právě vám? GALERIE

Tisíce rodinných domů, bytů i pozemků hledají majitele. Někteří lidé ani neví, že jim nemovitost patří, další třeba v domě žijí, ale správně se o něj nepřihlásili. Vybrali jsme ty největší obytné budovy, které na seznamu ÚZSVM figurují.

Nemovitosti, které nabízí stát
Aktualizováno 10.2. 2017 13:02
Levné bydlení

Domy i pozemky za hubičku: Stát se zbavuje nemovitostí! PŘEHLED

Stát se znovu ve velkém zbavuje nemovitého majetku. I vy si tak můžete levně koupit rodinný domek, byt nebo jen pozemek. Aktuální nabídku můžete sledovat na webu ÚZSVM, přehled těch nejzajímavějších nabídek naleznete níže v článku.

Prásk.tv píše:

domy
čtěte o tématu domy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Nejste milionáři?

Tisíce nemovitostí hledají majitele: Nepatří právě vám? Ověřte si to!

Nejste milionáři? Tisíce lidí vlastní domy a pozemky, ale netuší o tom! Pokud jste mezi nimi i vy, stačí požádat příslušný úřad a doložit svůj nárok. Zkontrolujte si, jestli nejste boháči, v naší unikátní aplikaci.

Horník
Aktualizováno 7.12. 2016 20:39
pracovní místa

OKD chce rozšířit těžbu, lidé se bojí o střechu nad hlavou

V Karviné se zřejmě rozšíří těžba. Zastupitelé schválili dohodu, která umožňuje OKD, aby požádala stát o další území, kde se dříve těžit uhlí nemohlo. Obyvatelé karvinské části Staré Město se ale bojí, že přijdou o střechu nad hlavou. Pro horníky to naopak znamená další uplatnění.

UFO domky
Aktualizováno 21.11. 2016 13:44
galerie podivná architektura

Invaze mimozemšťanů?! V těchto domcích by se jim líbilo

Na první pohled to může vypadat, jakoby Floridu obsadili mimozemšťané. Ale žádné strachy, jedná se o domy postavené v 70. letech minulého století ve tvaru mimozemských létajících talířů!

podnikatelský plán

U Teplic se chystají stavby arabských vesnic. Místní se bojí

Lidé v okolí Teplic jsou znepokojeni tím, že v jejich okolí vykoupili pozemky ke stavbám rodinných domů investoři z Kuvajtu. Vyrůst by mohlo až 250 staveb, které by ale zřejmě bohatí Arabové využívali většinou jen několik měsíců v roce jako apartmány. Informuje o tom dnešní vydání MF Dnes.

kvalitnější život

Stát rozdává na bydlení stovky milionů! Na co lze dotace použít?

Celkem 411 milionů korun plánuje v příštím roce rozdat ministerstvo pro místní rozvoj na podporu bydlení. Ve čtyřech podprogramech lze žádat o prostředky na regeneraci sídlišť, vznik podporovaných bytů, výměnu olověných rozvodů nebo pořízení výtahu a bezbariérových přístupů do bytových domů.

Ceny bytů klesají. Rady, jak získat peníze na bydlení 06
Aktualizováno 7.10. 2016 20:54
Vysoká poptávka

Zájem o byty roste! Češi na ně šetří léta, investice se ale vyplatí

Poptávka po nových bytech v České republice neklesá. Naopak, některé regiony zažívají doslova boom v zájmu o nákup nemovitostí. A to samozřejmě zvyšuje ceny.

zvířecí architektura

Tyhle domy jsou jako stvořené pro milovníky zvířat! GALERIE

Fantazie architektů nemají meze. Důkazem jsou tyto domy. Každý je jinak velký a slouží i různým účelům, jedno však mají společné – zvířecí vzhled.