Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

hamé
Aktualizováno Předevčírem 11:17
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Obchodní sdělení

Na dlouhých cestách autem oceníte telematickou asistenci SafeLine

S létem přichází doba přesunů po Evropě do rekreačních destinací nebo za poznáním. S vlastním autem má člověk na dovolené svobodu kdy a kam se vydá. Na druhou stranu je ale s takovým cestováním pro motoristy a jejich blízké spojena řada rizik. A ta dokážou v případě smůly dovolenou pokazit.

Prásk.tv píše:

Fit za 15 minut denně
čtěte o tématu pr článek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

DESET UŽITEČNÝCH TIPŮ k cestovnímu pojištění

Je tu sezóna hlavních dovolených a mnozí z nás opět zamíří za odpočinkem nebo poznáním do zahraničí. K pobytu v cizině patří vhodné cestovní pojištění. Aby klienta dostatečně chránilo, je třeba věnovat pozornost jeho výběru i správnému využití v případě nečekané události.

Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

Obchodní sdělení

Co byste měli vědět o kancelářských křeslech a sezení na nich?

Migréna, bolest, zad, únava – přesně to jsou známky toho, že nastal nejvyšší čas na změnu kancelářského křesla. Pojďte se s námi podívat na to, jaké se pro vás hodí nejvíce.

Obchodní sdělení

Co když na dovolené zaútočí teroristé? Jsem pojištěn?

V poslední době není snadné vybrat si dovolenou v zahraničí bez obav před případným útokem teroristů. Řada dříve tradičních cílových destinací našich turistů přestává být v našich očích bezpečná. Část populace to řeší tak, že zůstává doma a tráví svůj odpočinek v České republice. Jiní si ale nechtějí odepřít moře, věhlasné památky a vzdálené krajiny. Ti chtějí být na cestu dobře pojištěni „pro každý případ“.

Obchodní sdělení

Auto ESA podporuje ta největší ESA českého sportu

Společnost Auto ESA, jako největší, ryze český prodejce ojetých vozidel na českém trhu, dlouhodobě podporuje oblast sportu.

Obchodní sdělení

Známe výherce o vybavení pro kutily

Společnost Hašpl a.s. je jedním z předních evropských dodavatelů spojovacích materiálů v oblasti stavebnictví a výroby dřevěných palet a obalů.