Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

černá hora
15.01.
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

image.cz
aktualizováno 16.01.
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Špindlerův mlýn
08.01.
Obchodní sdělení

Leden ve Špindlu? Přes 20 km poloprázdných sjezdovek, spousty sněhu a celodenní skipasy levnější než na jaře i na podzim

Ve Špindlerově Mlýně padá sníh i ceny skipasů. Chcete-li si užít nejlepší sněhové podmínky v Krkonoších, neváhejte a vyrazte do Špindlu.

Prásk.tv píše:

Aquapalace
čtěte o tématu pr článek na Prásk.tv
černá hora
aktualizováno 04.01.
Obchodní sdělení

Povánoční kila shoďte na prázdných sjezdovkách

Víc než 40 km volných sjezdovek na 1 skipas projeďte ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.

nespresso
03.01.
Obchodní sdělení

NESPRESSO PŘÍBĚH ZAČÍNÁ NA NEJLEPŠÍCH „TERROIRS“ SVĚTA

Abyste si mohli vychutnat lahodný šálek kávy, odborníci Nespresso pro Vás vybírají ta nejlepší kávová zrna přímo od farmářů ze všech koutů světa.

AAA AUTO
aktualizováno 16.01.
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Steinex
25.12.
Obchodní sdělení

STEINEX – nová éra výroby masných produktů.

Společnost STEINEX a.s. je 100% rodinnou společností, zabývající se již po čtvrt století výrobou potravin z masa. Nové trendy ve stravování, překotný vývoj technologií v potravinářském průmyslu, tlak na bezpečnost potravin, rozšíření trhu na prostor EU – to jsou hlavní výzvy, kterým musí denně rodinná firma čelit. Ptali jsme se MVDr. Jaromíra Steinhausera, majitele společnosti Steinex.

nespresso
aktualizováno 03.01.
Obchodní sdělení

MALÝ PŘÍTEL PRO VELKÉ KÁVOVÉ MOMENTY – ESSENZA MINI

Nadčasový minimalistický vzhled, nízká váha a kompaktní rozměry a zároveň silný výkon pro přípravu vždy dokonalé kávy. Seznamte se s dosud nejmenším kávovarem z dílny Nespresso – kávovarem Essenza Mini, díky kterému se každý váš den stane nezapomenutelným.

Ahold
aktualizováno 21.12.
Obchodní sdělení

Excelentní hostina snadno a rychle

Chcete své blízké slavnostně pohostit, ale netoužíte trávit hodiny v kuchyni? Zkuste sous vide maso.

Auto ESA
aktualizováno 14.12.
Obchodní sdělení

Ojeté auto jako dárek k Vánocům? Zde jsou rady, jak na to

Nadělit někomu pod stromeček ojeté auto vůbec nemusí být obtížné. S financováním i administrativou pak pomůže prodejce.