Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

alexandria
aktualizováno 14.08.
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Hvězdárna
13.08.
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Alexandria
03.08.
Obchodní sdělení

Extrémní teploty v Česku? Raději utečte k moři!

Teploty v posledních dnech trhají rekordy, a tak vůbec nejrozumnější v tuto chvíli je zabalit kufr a vyrazit k moři, kde si tropické teploty skutečně užijete!

Prásk.tv píše:

Aquapalace
čtěte o tématu pr článek na Prásk.tv
Ahold
27.07.
Obchodní sdělení

Burgery bez masa nebo bez lepku? Jde to!

Burgerová klasika se neobejde bez masa v housce, ale v letošní sezóně jsou experimenty povoleny. Zvesela se grilují čistě vegetariánské burgery bez masa i ty, kde housku nahrazují zeleninové placky nebo dokonce velké houbové kloboučky.

Ahold
26.07.
Obchodní sdělení

Rozpalte více chutí s Albertem: Recept na nejrychlejší vepřová žebra

Léto je tady a s ním i grilovací sezona. Rozpalte více chutí a vyzkoušejte letos něco nového. V Albertu najdete spoustu inspirace. Vytáhněte se před přáteli či rodinou pochoutkami, díky kterým se stanete královnou nebo králem každé grilovačky!

Sazka
aktualizováno 25.07.
Obchodní sdělení

Rychlé kačky: Hrajte o miliony online každou minutu!

Sazka spustila svoji nejrychlejší číselnou loterii. Novinka se jmenuje Rychlé kačky a vychází z oblíbené hry Šťastných 10.

Alexandria
23.07.
Obchodní sdělení

Co musíte letos ochutnat u moře?

K cestování neodmyslitelně patří nejen poznávání nových míst, ale také nových chutí. Nezapomeňte na Vaší letošní dovolené vyzkoušet tradiční místní dobroty!

Glaxo
aktualizováno 24.07.
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Alexandria
aktualizováno 18.07.
Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Už jste navštívili některou z nejznámějších pláží v Evropě? Ačkoli jsou tyto pláže notoricky známé, naživo jsou ještě krásnější než na fotkách a zkrátka stojí za to vidět je na vlastní oči!

gsk
aktualizováno 23.07.
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.