Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda v Jihlavě
19.12.
vražda v Jihlavě

Exmanžel držel Blance nůž u krku! U soudu ho připravila o všechno

Za brutální vraždou Blanky (†71) z Jihlavy nejspíš stály spory o peníze. Se svým bývalým manželem v minulosti vlastnili několik podniků, pak se ale nepohodli a celá záležitost skončila u soudu. Minulý týden muž prohrál další spor, o dva dny později svou expartnerku zastřelil přímo na ulici.

Vražda v Jihlavě
aktualizováno 18.12.
vyšetřování pokračuje

Brutální vražda v Jihlavě: Policie odhalila, co se mezi partnery stalo

Kdo stojí za brutální vraždou Blanky z Jihlavy, je stále záhadou. Hlavním podezřelým byl její bývalý manžel, se kterým měla dlouhodobě spory. Ten je však také po smrti. Policisté na mimořádné tiskové konferenci odhalili, co se mezi partnery odehrávalo.

Střelba v Jihlavě
aktualizováno 16.12.
vražda na ulici

Detaily o vraždě ženy v Jihlavě: Policie označila možného vraha

Policie v sobotu zveřejnila detaily z otřesné vraždy 71leté ženy v Jihlavě. V souvislosti s vraždou pátrali policisté po červeném vozidle HYUNDAI IX 35 červené barvy s registrační značkou 5J6 4785. Podezřelým z násilného trestného činu by podle policie mohl být její bývalý manžel.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje a Michaela Kuklová
čtěte o tématu exmanželka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Zuzana Paroubková
aktualizováno 13.09.
nový vzhled

Proměna Zuzany Paroubkové: Známky únavy, úbytek váhy a hůl

Dnes od deváté hodiny ranní probíhá u soudu Prahy 5 stání manželů Paroubkových k péči o dceru Margaritu. K soudu Jiřího Paroubka doprovodila i jeho bývalá manželka Zuzana, která všechny šokovala svým novým vzhledem.

Vražda v Liberci - 2
aktualizováno 14.08.
Autentické svědectví

Popis hororu z Liberce: Bušila na okno, byla od krve, měla pouta!

Reportér TV NOVA mluvil se ženou, která v Liberci pomáhala sousedce, kterou zmlátil bývalý manžel. Muž později nejspíš ubodal tchyni a poté se v domě oběsil. Svědkyně do detailu popsala chvíle hrůzy.

Vražda v Liberci
aktualizováno 14.08.
žena prchla k sousedům

Horor v Liberci! Oběšený muž, ubodaná tchyně a omámené dítě

Naprosto šílené pondělní ráno zažila jedna rodina v Liberci. Muž, který měl podle sousedů od bývalé manželky na víkend půjčeného sedmiletého syna, chlapce omámil. Když si ho žena s babičkou přijely vyzvednout, mladší ženu spoutal a zbil, starší ubodal. Pak se oběsil.

Ivana Trump - 3
aktualizováno 20.06.
luxusní pobyt

Utajený přílet exmanželky Trumpa! Ivanu střeží armáda bodyguardů

Exmanželka současného amerického prezidenta Donalda Trumpa je v České republice. Na její přílet upozornil deník Blesk. Ivana Trumpová bude žít v hlavním městě čtyři dny obklopená luxusem a armádou bodyguardů. Program bude mít pořádně nabitý.

Josef Rychtář, Darina Rychtářová
13.06.
Spor s exmanželkou

Vdovec po Bartošové Rychtář válčí o dům: "Snaží se mě okrást!"

Josef Rychtář se vrátil do domu, kde bydlí jeho exmanželka Darina Nová. Tu podnikatel před pěti lety opustil, aby si vzal zpěvačku Ivetu Bartošovou. S Novou si Rychtář nemůže přijít na jméno, přesto spolu žijí pod jednou střechou. A teď se mezi nimi ještě rozhořela válka o majetek!

Ženu vláčeli za autem
aktualizováno 01.06.
horor v německu vláčel ji za autem

Málem zabil svou exmanželku. Syn (2) brutální útok viděl, hrozivě trpí!

Neskutečně brutálním způsobem chtěl sprovodit ze světa svou exmanželku 39letý muž z Německa. Před očima syna (2) ji bodl do hrudníku, udeřil sekerou a nakonec přivázal za krk k autu lanem. V plné rychlosti pak nebohou ženu vláčel městem. Za brutální čin dostal 14 let, mladá maminka přežila jen zázrakem.

Muž po hádce zastřelil rodiče své bývalé ženy
aktualizováno 06.04.
Rodinná tragédie

Noční masakr: Dva zastřelení a jeden oběšený! Žena těsně unikla

Krveprolitím skončila v noci na čtvrtek hádka bývalých manželů v jednom z bytů na Jižním Městě v Praze. Muž tam patrně zastřelil rodiče své bývalé manželky a uprchl. Policisté ho vypátrali na jeho chalupě mrtvého, podle informací TV Nova se oběsil.