Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sériový vrah Robert Pickton
29.01.
Sériový vrah

Muž vraždil ženy a dělal z nich sekanou! Tu prodával policistům

Kanadský soud poslal v roce 2007 na doživotí sériového vraha Roberta Picktona. Tehdy osmapadesátiletý řezník byl usvědčen z úkladné vraždy šesti žen. Počet děsivých vražd ale stoupl na 49. Z masa obětí dělal sekanou a prodával ji lidem, i policistům.

Nordahl Lelandais
23.12.
Únosy a vraždy

Sériový vrah v Alpách? Lidé mizí tam, kde se objeví tento muž!

Francouzská policie zatkla podezřelého muže v souvislosti se zmizením devítiletého děvčátka. Nordahl Lelandais má ale zřejmě na svědomí mnohem více obětí. Vždy ho totiž viděli na místě, kde se někdo za záhadných okolností ztratil.

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽ + matrace s 54% slevou od Matrace za hubičku.cz

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením.

Muž obviněný z vražd
aktualizováno 20.07.
galerie + video sériový vrah

MÍSTO HRŮZY: Tady mají být oběti Mirka zakopané! Našli i holčičku?

Slovenskem otřásá případ sériového vraha, kterého policie obvinila z brutální vraždy nejméně tří lidí a týrání. Osmatřicetiletý Miroslav se k činu sám přiznal, nyní vyšetřovatelům ukázal místo, kde mají být zakopané oběti. Policie nevylučuje, že mrtvých může být víc. Mirek měl zabíjet i v České republice.

Ian Brady a Myra Hindley
aktualizováno 17.05.
příběhy obětí zabíjel s milenkou

Sadistický sériový vrah zemřel! Mučil, znásilňoval a vraždil děti

Ve věku 79 let tento týden zemřel jeden z nejhorších vrahů Velké Británie Ian Brady. Společně se svou milenkou Myrou Hindleyovou v roce 1960 zavraždil brutálním způsobem pět malých dětí. Jejich mrtvá těla pak dvojice házela do močálu.

Dívka přežila únos sériového vraha
aktualizováno 16.02.
zpověď poprvé promluvila!

Řetězy, kontejner, brutální sex: O pekle a věznění sériovým vrahem!

V řetězech kolem krku a uvězněná v kontejneru prožívala dva měsíce peklo. Na rozdíl od sedmi obětí sériového vraha Todda Kohlheppa ale měla Kala Brownová (30) to štěstí, že přežila. Nyní poprvé od svého listopadového vysvobození promluvila. Popsala strach i útrapy, které prožívala.

Jennifer Asbenson
01.02.
Po letech promluvila

Zpověď ženy, která unikla sériovému vrahovi: Měl oči ďábla!

Nebohou dívku před lety unesl sériový vrah. Devatenáctiletá Jennifer měla být jeho sedmou obětí, podařilo se jí ale uniknout. Vraha odsoudili k doživotí, Jennifer ale pro něj chce trest smrti. Po 24 letech proto popsala, jak ji vraždící monstrum napadlo.

Sériový vrah Charles Manson
aktualizováno 04.01.
Chladnokrevný zabiják

Šílený sériový vrah je po letech venku z vězení! Kvůli zdraví!

Charles Manson, 82letý vrah, který v 60. letech minulého století spolu se svými komplici zavraždil v Los Angeles devět lidí, se dostal z věznice. Má totiž vážné zdravotní problémy a byl tak převezen do nemocnice.

Kala Brownová a Charlie Carver
03.11.
Tělo přítele hledají

Žena vyrazila na rande, po dvou měsících ji našli uvázanou řetězem

Dva měsíce pátrala americká policie po třicetileté Kale Brownové z Jižní Karolíny. Ženu našla až ve čtvrtek v kovovém kontejneru o rozměrech 10x5 metrů. Policisté se bojí, že únosce jejího přítele zavraždil.

Vrah taxikářů
aktualizováno 02.10.
sériové vraždy

Proč vraždil taxivrah? S každým mrtvým mu stoupalo sebevědomí

Z narkomana a zloděje sériový vrah. Tak se podle policejního spisu vyvíjel příběh muže, který je obžalovaný z trojnásobné vraždy taxikářů. Za měsíc bude tento případ projednávat pražský městský soud. Už teď ale vyšly najevo detaily vražd.