Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

Muž obviněný z vražd
aktualizováno 20.07.
galerie + video sériový vrah

MÍSTO HRŮZY: Tady mají být oběti Mirka zakopané! Našli i holčičku?

Slovenskem otřásá případ sériového vraha, kterého policie obvinila z brutální vraždy nejméně tří lidí a týrání. Osmatřicetiletý Miroslav se k činu sám přiznal, nyní vyšetřovatelům ukázal místo, kde mají být zakopané oběti. Policie nevylučuje, že mrtvých může být víc. Mirek měl zabíjet i v České republice.

Ian Brady a Myra Hindley
aktualizováno 17.05.
příběhy obětí zabíjel s milenkou

Sadistický sériový vrah zemřel! Mučil, znásilňoval a vraždil děti

Ve věku 79 let tento týden zemřel jeden z nejhorších vrahů Velké Británie Ian Brady. Společně se svou milenkou Myrou Hindleyovou v roce 1960 zavraždil brutálním způsobem pět malých dětí. Jejich mrtvá těla pak dvojice házela do močálu.

Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Dívka přežila únos sériového vraha
aktualizováno 16.02.
zpověď poprvé promluvila!

Řetězy, kontejner, brutální sex: O pekle a věznění sériovým vrahem!

V řetězech kolem krku a uvězněná v kontejneru prožívala dva měsíce peklo. Na rozdíl od sedmi obětí sériového vraha Todda Kohlheppa ale měla Kala Brownová (30) to štěstí, že přežila. Nyní poprvé od svého listopadového vysvobození promluvila. Popsala strach i útrapy, které prožívala.

Jennifer Asbenson
01.02.
Po letech promluvila

Zpověď ženy, která unikla sériovému vrahovi: Měl oči ďábla!

Nebohou dívku před lety unesl sériový vrah. Devatenáctiletá Jennifer měla být jeho sedmou obětí, podařilo se jí ale uniknout. Vraha odsoudili k doživotí, Jennifer ale pro něj chce trest smrti. Po 24 letech proto popsala, jak ji vraždící monstrum napadlo.

Sériový vrah Charles Manson
aktualizováno 04.01.
Chladnokrevný zabiják

Šílený sériový vrah je po letech venku z vězení! Kvůli zdraví!

Charles Manson, 82letý vrah, který v 60. letech minulého století spolu se svými komplici zavraždil v Los Angeles devět lidí, se dostal z věznice. Má totiž vážné zdravotní problémy a byl tak převezen do nemocnice.

Kala Brownová a Charlie Carver
03.11.
Tělo přítele hledají

Žena vyrazila na rande, po dvou měsících ji našli uvázanou řetězem

Dva měsíce pátrala americká policie po třicetileté Kale Brownové z Jižní Karolíny. Ženu našla až ve čtvrtek v kovovém kontejneru o rozměrech 10x5 metrů. Policisté se bojí, že únosce jejího přítele zavraždil.

Vrah taxikářů
aktualizováno 02.10.
sériové vraždy

Proč vraždil taxivrah? S každým mrtvým mu stoupalo sebevědomí

Z narkomana a zloděje sériový vrah. Tak se podle policejního spisu vyvíjel příběh muže, který je obžalovaný z trojnásobné vraždy taxikářů. Za měsíc bude tento případ projednávat pražský městský soud. Už teď ale vyšly najevo detaily vražd.

Niels H. u soudu
aktualizováno 22.06.
soudní proces

Německý zdravotní "bratr smrt" přiznal dalších 27 vražd

Německý bratr, který byl usvědčen ze dvou vražd, za které dostal doživotí, se podle vyšetřovatelů přiznal k dalším vraždám. Těch by mělo být skoro 30. Své oběti předávkoval léky, aby u nich vyvolal zástavu srdce.

Sériový vrah Kotwica
30.11.
šokující zjištění

První evropský sériový vrah udeřil pravděpodobně i v Česku!

Polský sériový vrah, který si provraždil cestu Evropou, pravděpodobně udeřil i v Česku! Podle MailOnline se několik let zdržoval na území Velké Británie a je velice pravděpodobné, že během této doby spáchal několik vážných trestných činů.