Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prezident Golfového klubu Molitorov
aktualizováno 31.10.
tragická událost

Prezidenta golfového klubu našli mrtvého. Zemřel násilnou smrtí

Kriminalisté vyšetřují smrt ředitele golfového klubu v obci Molitorov u města Kouřim. Výsledky pitvy prokázaly, že zemřel násilnou smrtí. Jeho tělo našli podle policie lidé v neděli na parkovišti před budovou klubu.

Ztracená Míša a Otakar S.
19.05.
další informace

Ota S. se prý pokusil zabít Míšu i matku! "Jsou to lži," tvrdí rodina

Vyšetřovatelé krátce po zmizení Michaely Muzikářové (13) z Ústí nad Labem mluvili o tom, že hlavním podezřelým je Otakar S. Ten se údajně pokusil dívku už jednou zabít, spolu s ní i její matku a sebe. Rodina muže to popírá.

Požár
aktualizováno 21.02.
policejní vyšetřování

V Jirkově uhořel otec se synem, požár mohl někdo založit úmyslně

Ústečtí policisté stále vyšetřují podezřelý požár a výbuch bytu v Jirkově na Chomutovsku. Při požáru zemřel otec se synem, dalších devět lidí se přiotrávilo kouřem. Desítky lidí museli hasiči evakuovat. Policisté pracují s několika vyšetřovacími verzemi, nevyloučili ani to, že někdo požár založil úmyslně.

Prásk.tv píše:

krimi
čtěte o tématu vyšetřovatelé na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Jaroslav Š.
aktualizováno 18.12.
chyba ústeckých vyšetřovatelů

Hrozný omyl: Jaroslav byl 16 měsíců v base, vraždil někdo jiný!

Šestnáct měsíců strávil ve vyšetřovací vazbě. Neprávem! Ačkoliv byl dokonce souzen kvůli vraždě, teď se přišlo na to, že je nevinný! Jaroslav Š. totiž měl podle obžaloby zavraždit otce své expartnerky. Jenže k tomu se teď přiznal nikdo jiný.

Vyšetřování trosek letadla
aktualizováno 21.07.
Tragédie na Ukrajině

K tělům obětí z malajsijského letadla se konečně dostali inspektoři!

Trojice nizozemských vyšetřovatelů se podle zahraničních agentur konečně dostala k ostatkům velké části obětí, které se našli na místě pádu letadla malajsijských aerolinek.

Letadlo se našlo
08.06.
kde je?

POSLEDNÍ NADĚJE: Pátrači po zmizelém letu MH370 něco tají! Promluví za peníze?

Příbuzní cestujících ze ztraceného letu MH370 se stále nevzdávají naděje, že zjistí, co se stalo s boeingem, který zmizel osmého března nad mořem mezi Malajsií a jihovýchodní Asií. Někdo přece musí něco vědět, myslí si pozůstalí. Proto teď zahájili sbírku, pomocí které chtějí zaplatit odměnu za informace vedoucí k nalezení letadla.