Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marley, týraný pes z Prachatic
dnes 05:45
Ostře sledovaný případ

Trest pro tyrana štěněte Marleyho se odkládá. Soudce chce posudek

Trest pro mladíka, který podle státní zástupkyně v Prachaticích brutálně zmlátil štěně labradora, ses zatím odkládá. Případ sice policie i soud řeší ve zrychleném režimu, rychlé potrestání se teď ovšem výrazně zbrzdilo.

Tunel za jednu a půl miliardy korun chtějí budovat České Budějovice
aktualizováno 20.04.
dálniční podjezd

Doprava v Českých Budějovicích je přetížená, pomoct má nový tunel

Tunel pod vlakovým nádražím za jednu a půl miliardy korun chtějí vybudovat České Budějovice. Podjezd by měl být součástí dálnice D3 a první auta by tam mohla projet už v roce 2021.

2132306
aktualizováno 20.04.
VIDEO UPRCHLÝ BÝČEK

Bizon z Robinsona má problém: Pronásleduje býka na útěku!

Šedesátiletý Pavel Kozák alias Bizon z Robinsonova ostrova má sice už po natáčení, ale problémy musí řešit i v reálném životě. Dnes ráno mu z jeho farmy na Táborsku utekl statný býk.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Medvěd plavý - mládě
20.04.
medvěd plavý

Vzácné medvídě z Hluboké už zkoumá venkovní výběh! VIDEO

Na začátku roku se v zoologické zahradě v Hluboké nad Vltavou narodilo mládě vzácného medvěda plavého. A tento týden se už odvážilo do venkovního výběhu!

Marley, týraný pes z Prachatic
18.04.
brutální bití

Za týrání Marleyho hrozí mladíkovi vězení. Soud už udělal první krok

Případ brutálního týrání štěněte labradora Marleyho se konečně dal do pohybu. Na konci března dorazily k prachatickému soudu podklady s návrhem po potrestání majitele psa, teď soudce podnikl první krok. Vše je řešeno ve zkráceném řízení.

Venkov - ilustrační foto
aktualizováno 16.04.

Policie řešila nehody opilých cyklistů, dva skončili v nemocnici

Policie o víkendu vyjížděla k několika opilým cyklistům, kteří se zranili při pádech. Například v jižních Čechách řešili několik případů cyklistů, kteří nadýchali přes jedno promile alkoholu a skončili v péči lékařů.

Run Tour v Českých Budějovicích
aktualizováno 14.04.
České Budějovice

Krásné počasí a 1 500 běžců, v Budějovicích začal RunTour 2018

V Českých Budějovicích začal seriál osmi závodů RunTour. I díky téměř letnímu počasí se na start postavily stovky závodníků, které čekala pěti a desetikilometrová trať. Běh odstartoval moderátor TV Nova Martin Čermák.

Sražení cyklisty na Táborsku - 2
12.04.
Tragická nehoda

Cyklista (90) přejížděl rušnou silnici na Táborsku, srazilo ho auto

Záchranáři zasahovali ve čtvrtek dopoledne na vytížené silnici I/3 u Tábora. Mezi Sezimovým Ústím a Planou nad Lužnicí srazila bílá toyota cyklistu. Devadesátiletého muže záchranáři převezli do nemocnice, následkům zranění ale podlehl.

Pátrání po svedkyni
12.04.
pátrání po svědkyni

Poznáte ženu na videu? Může pomoct objasnit důležitý případ!

Kriminalisté v Českém Krumlově už tři měsíce pátrají po lupiči, který měl okrást několik lidí přímo ulici. V souvislosti s tímto případem zveřejnili video, na kterém se pohybuje mladá žena - právě tu teď kriminalisté hledají.

Mrtvého orla mořského našli na Strakonicku mrtvého
11.04.
pitva rozhodne

Úhynem mořského orla se zabývá policie, někdo ho mohl otrávit!

Policie čeká na výsledky pitvy uhynulého orla mořského, kterého koncem března objevil pejskař na Strakonicku. Není totiž vyloučeno, že se dravec otrávil zakázaným jedem.