Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Strašlivá tragédie v Pojbukách
aktualizováno 12.12.
smrtelná zranění

Sousedská hádka se vyhrotila! Jeden z mužů zemřel v nemocnici

Velmi tragicky skončil konflikt mezi dvěma muži v obci Pojbuky na Táborsku. Dlouhodobé spory a hádka totiž přerostla v potyčku, při které byl mladší z mužů velmi vážně zraněn a skončil mezi špalky v bezvědomí. I přes veškerou pomoc zraněný zemřel v nemocnici. Podezřelý už byl v minulosti trestán za násilnou trestnou činnost, teď mu hrozí šestnáct let.

Chodce na Českokrumlovsku smetlo auto, zemřel
aktualizováno 10.12.
Smrtelná nehoda

Chodec nepřežil srážku s autem, chodkyně ve Kdyni měla víc štěstí

V obci Velešín na Českokrumlovsku zemřel v neděli večer při přecházení silnice pětasedmdesátiletý chodec. Seniora ve vysoké rychlosti srazilo přijíždějící auto. Nešlo ovšem o jedinou nedělní nehodu, ve které figuroval chodec.

Noční smrtelná nehoda u Krčmaně na Olomoucku - 4
09.12.
Nešťastná událost

Chodce u Velešína srazilo za tmy auto. Neměl šanci přežít

Sedmdesátiletý muž zemřel v neděli večer poté, co přecházel ve tmě silnici mimo přechod. Podle informací od policie svým zraněním na místě podlehnul.

Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Znásilnění
aktualizováno 09.12.
znásilnění v Budějovicích

Muž podezřelý ze znásilnění měl zkoušet oslovit další školačku

Policii se ozvalo několik svědků, které se pokoušel oslovit muž podezřelý ze znásilnění školačky v Českých Budějovicích. Štáb televize Nova mluvil s matkou dívky, kterou se údajně také pokoušel kontaktovat a to jen několik dnů předtím, než se měl dopustit znásilnění. Muž je ve vazbě.

Znásilnění
aktualizováno 07.12.
Sexuální útok

Muž v Budějovicích zneužil malou školačku! Obětí mohlo být i víc

Policisté z Českých Budějovic vyšetřují sexuální napadení malé dívky. Ta chodí teprve na první stupeň základní školy. Policisté sice zatím nemají informace, že by muž svůj útok opakoval, ale nevylučují to a hledají svědky a případné další oběti. Muž jezdil v zeleném peugeotu 206.

Úraz ruky
06.12.
Nebezpečná pyrotechnika

Mladík si chtěl zpříjemnit mikulášský večer, přišel o prsty!

O několik prstů přišel kvůli nebezpečné pyrotechnice 18letý muž z Českých Budějovic. S petardami si chtěl užít mikulášský večer, místo toho ho ale strávil v nemocnici. Podobných případů podle policie ke konci roku přibývá.

ŘSD zapomněla vyplatit majitele pozemku u D3 - 3
aktualizováno 06.12.
Stavba D3

ŘSD zapomnělo vyplatit vlastníka pozemku. Teď nemůže stavět!

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) se potýká s vážným a poměrně kuriózním problémem při stavbě nové dálnice D3. Na jednom z úseků je místo silnice prázdná díra, protože ŘSD nemá oprávnění tam stavět.

Volby - ilustrační foto - 4
aktualizováno 06.12.
napadení rozhodnutí

Strakonice jdou k ústavnímu soudu, hrozí opakování voleb

Město Strakonice bude podávat ústavní stížnost na usnesení českobudějovického krajského soudu. Ten v listopadu prohlásil výsledek komunálních voleb za neplatný kvůli nedodržení pravidel politické soutěže.

Hospitalizace v nemocnici
05.12.
frajeřina na internátě

Mladík (16) vypadl z balkonu ve třetím patře, nejspíš kvůli alkoholu

Českobudějovická policie vyšetřuje případ šestnáctiletého mladíka, který v noci na středu vypadl z balkonu ve třetím patře. S kamarády na pokoji nejspíš popíjel alkohol.

Prasklé potrubí v Českých Budějovicích
05.12.
nutné opravy

Mráz v Budějovicích poškodil potrubí, lidé stále nemají vodu

První mrazy přidělávají práci vodohospodářům. V noci vyjížděli například k prasklému potrubí v Českých Budějovicích. Bez vody tak během středy zůstalo několik domácností.