Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - KRAUSOVÁ ELIŠKA
včera 15:27
Pátrání po teenagerce

Eliška (15) odešla z domova. Může být v Budějovicích, zjistila policie

Jihočeští policisté od pondělí pátrají po patnáctileté Elišce Krausové. Dívka, která má za týden narozeniny, zmizela z domova v Prachaticích. Podle zjištění pátračů byla Eliška v neděli večer viděna v Českých Budějovicích.

LACKÓ LEONARD, LACKÓ DAVID
včera 06:41
Promyšlený zločin

Hlasitá rána, kouř a úprk. Detaily únosu bratrů z jihu Čech

Nevinná hra bratrů, čtyřletého Leonarda a desetiletého Davida, se v pátek ve Strakonicích během okamžiku změnila v obrovské drama. Rodiče se totiž podle všeho rozhodli ratolesti z dětského centra unést. A důkladně se předem připravili.

Pátrání David a Leonard Lackó a jejich rodiče
aktualizováno 14.10.
únos bratrů

Pátrání po unesených dětech: Hledané rodiče viděli v Německu

Druhý den pokračuje pátrání po dvou malých chlapcích, kteří byli uneseni z dětského zařízení. Únosci, kterými jsou pravděpodobně jejich rodiče, byli spatřeni v Německu.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Kokon na banánech
aktualizováno 13.10.
galerie neznámý kokon

Žena z jižních Čech si domů na banánech přinesla překvapení

Ženu z Českobudějovicka čekalo v pátek velmi nepříjemné překvapení. Na banánech, které si předchozí den přinesla domů z jednoho obchodu, našla prázdný kokon. Nyní má strach, že se jí po domě pohybuje jedovatá havěť.

Otevření nového úseku dálnice D3
aktualizováno 12.10.
Úsek Veselí - Bošilec

K dálnici D3 přibylo 5 kilometrů. Staví se už 30 let, kdy ji dokončí?

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) otevřelo nový úsek dálnice D3 Veselí nad Lužnicí - Bošilec dlouhý 5,1 kilometru. Práce, které začaly v květnu 2015, stály 634,7 milionu Kč. Kdy bude dálnice dokončena, není jasné. Podle odhadů to bude zřejmě až po roce 2030.

Vážná nehoda na Chebsku - 6
11.10.
srážka aut

Řidička přejela do protisměru, tři dospělí a dítě se těžce zranili!

Převozem čtyř těžce zraněných lidí (včetně dítěte) skončila středeční nehoda u Zalin na Českobudějovicku. Dva z nich jsou v ohrožení života. Okolnosti srážky zjišťují policisté.

Auto srazilo krávu do jímky
08.10.
Bizarní nehoda

To tu ještě nebylo! Auto se převrátilo a srazilo krávu do jímky

Opravdu bizarní nehodu vyšetřovali policisté na Českobudějovicku. Auto se převrátilo přes střechu a skončilo mimo silnici, kde srazilo krávu. Ta po nárazu skončila v jímce, odkud ji museli vyprostit hasiči.

Tragická nehoda u Písku - 2
aktualizováno 28.09.
Tragická nehoda

Motorka a auto se u Písku srazily při předjíždění. Zemřeli dva lidé

Vážná dopravní nehoda zastavila ve středu večer provoz na silnici I/20 mezi Pískem a Českými Budějovicemi. V obci Semice narazila motorka zezadu do osobního vozu. Motorkář i jeho spolujezdkyně na místě zemřeli.

Výstavba dálncie D3
aktualizováno 27.09.
Slavnostní otevření

Kousek dálnice D3 otevřeli chvíli před volbami. Chybí už jen 130 km

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) slavnostně otevřelo ve středu ráno na jihočeské dálnici D3 nový úsek Borek - Úsilné dlouhý 3,1 kilometru. Práce skončily s předstihem.

Dechová kontrola řidiče
aktualizováno 25.09.
To mu nevyšlo

Mladík ujel cizím autem a boural. Pak se opilý snažil vše opravit

Opravdu divokou noc ze soboty na neděli má za sebou jednadvacetiletý mladík z Jindřichohradecka. Nejspíš opilý se totiž rozhodl, že se projede cizím autem. A dle očekávání to nedopadlo dobře.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme