Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilec z Budějovic

Měl ji jak z praku! Opilec se na záchytce snažil vypít alkoholtester

Českobudějovičtí strážníci narazili v úterý ráno na silně opilého muže. Ani po převozu na záchytku nedokázali zjistit, kolik toho muž zvládnul vypít. Opilec si totiž myslel, že alkoholtester, který mu lékaři dávají, v sobě skrývá nějakou lihovinu a místo, aby do přístroje foukl, se jej snažil vypít.

Hyena z Tábora

Lékař obíral pacienty. Věděl, že kvůli nemoci si nebudou stěžovat!

Kauza lékaře z Tábora, který obíral zdravotní pojišťovny, má pokračování. Pojišťovnám účtoval léky 20 pacientů, ti je ale nikdy nedostali, čímž si lékař přišel na 10 milionů. Během vyšetřování vyšlo najevo, že dalších 10 milionů vydělal jen na jednom jediném pacientovi.

Ski centrum Kohútka - 7
Aktualizováno 21.3. 2017 17:55
Zima se loučí

Poslední šance si zalyžovat: Tuzemské areály končí sezónu

Většina lyžařských areálů hlásí konec sezóny. Nadcházející víkend tak bude poslední, kdy pojedou vleky. Například na Lipně ale zavírají už tuto středu.

Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

Poslední rozloučení

Na pohřeb kardinála Vlka dorazí stovky lidí. Přijede i papež?

Pražské arcibiskupství zveřejnilo podrobnosti pohřbu kardinála Miloslava Vlka. Lidé se s ním budou moci rozloučit už ve čtvrtek v Chrámu svatého Víta, v pátek v kostele svatého Benedikta na Hradčanech a pohřeb pak začne v sobotu hodinu před polednem v katedrále svatého Víta. Tam se chystají i lidé z jeho rodné obce a širokého okolí. Chybět nebudou ani jeho nejbližší.

Žena útočí nožem na muže - 3
Aktualizováno 20.3. 2017 13:51
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Převrácená cisterna na dálnici D3
Aktualizováno 17.3. 2017 15:47
galerie střední zranění

Dálnice D3 uzavřena! Převrácená cisterna blokuje provoz

Dálnice D3 musela být v pátek ráno uzavřena kvůli nehodě nákladního auta, u Tábora na 79, kilometru ve směru na Mezno leží ve středových svodidlech cisterna. Na místě probíhali záchranné a vyprošťovací práce. Kvůli přečerpávání nákladu byla dálnice zavřená i odpoledne.

Automobil sjel u Čejkovic do rybníka - 9
Aktualizováno 13.3. 2017 18:06
galerie kuriózní nehoda

Luxusní BMW poslal řidič do rybníka. Na hasiče čekal na střeše

Ke kuriózní nehodě nedaleko Českých Budějovic vyjížděli jihočeští hasiči. Zachraňovali muže ze střechy jeho auta uprostřed rybníka. Muži se naštěstí nic nestalo, ale jeho luxusní BMW X6 bude potřebovat vysušit a odbahnit.

Pomozte ho najít

Škoda za desítky tisíc, vandal poškrábal osm zaparkovaných aut

Už téměř měsíc pátrají bezvýsledně jihočeští policisté po vandalovi, který se vyřádil na osmi zaparkovaných autech v Kněžské ulici v Českých Budějovicích. Neznámý pachatel způsobil škodu za minimálně 35 tisíc korun.

Výzva svědkům dopravní nehody - 5
Aktualizováno 10.3. 2017 20:51
dopravní nehoda

Policie pátrá po viníkovi: Vozem odmrštil peugeot pod kamión!

Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním. Řidič Škody Fabia světlé barvy nedal při vjezdu na hlavní silnici přednost peugeotu. Vůz nárazem odmrštil do protisměru přímo pod projíždějící kamión. Nehodu natočila kamera umístěná v nákladním voze.

Pokus o vraždu

Brutální útok na ubytovně: Muž napadl spolubydlícího sekáčkem

Pokusem o vraždu skončila rozmíška cizinců na ubytovně v malé obci na Čimelicku. Mladý Vietnamec vzal na svého krajana sekáček, kterým jej udeřil do hlavy. Zachránil ho rychlý zásah policistů a brzký příjezd záchranářů. Útočníkovi hrozí až 18 let ve vězení.