Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba v redakci v americkém městě Annapolis
aktualizováno 29.06.
útok na novináře

Střelba v redakci amerických novin! Útočník zabil pět lidí

Střelecký útok v redakci deníku The Capital ve městě Annapolis v americkém státě Maryland si vyžádal pět mrtvých. Potvrdili to zásatupci místní policie. Podle prohlášení se podařilo zadržet i útočícího střelce.

Náraz auta
26.06.
Útok

Útok na mediální dům! Řidič s dodávkou najel do budovy

Řidič dodávky najel v úterý ve 4 hodiny ráno do vstupu budovy v Amsterdamu, kde sídlí deník De Telegraaf. Podle policie to muž udělal úmyslně. Po nárazu začalo vozidlo okamžitě hořet, avšak nikdo nebyl zraněn. Pachatel z místa činu utekl.

Anna Franková
16.05.
sex a sprosté vtipy

Rozluštili další část deníku Anny Frankové. Byla plná sprosťáren

Po letech snažení se podařilo expertům z muzea Dům Anny Frankové rozluštit text na dvou stránkách z dívčina deníku, které byly přelepeny hnědým papírem. Zapsala si na něj několik sprostých vtipů a úvahu o sexuální výchově a prostituci.

Prásk.tv píše:

Nalezený poválečný deníček - 4
čtěte o tématu deník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Milly Tuomey
01.12.
Chudák holčička

Dívce (11) se nelíbilo, jak vypadá. Dohnalo ji to ke strašnému činu

Jedenáctiletá dívenka si sáhla na život, protože se jí nelíbilo, jak vypadá. Ani rodiče ji nedokázali od sebevraždy odradit, přestože o jejím plánu věděli. Milly se svěřila také na Instagramu, ani to ji ale nezachránilo.

John Lennon s manželkou
aktualizováno 20.11.
zvrat v případu

Policisté našli ukradené deníky Johna Lennona! A zatkli muže (58)

Berlínské policii se podařilo najít ukradené věci patřící slavnému frontmanovi kapely Beatles Johnu Lennonovi. Mezi odcizenými předměty byly i zpěvákovy deníky, které zmizely v roce 2006. V souvislosti s vyšetřováním zadrželi strážci zákona 58letého muže.

Znásilnění - 1
05.09.
Černé na bílém

Žena našla dceřin deník a zhrozila se! Dívka popsala brutální zážitek

Neuvěřitelný případ musel řešit soud v americkém Michiganu. Osmnáctiletý mladík znásilnil dvanáctiletou dívku, ta ale o všem mlčela. Nechutný čin prozradil až její deníček, který našli rodiče.

Kdo byl Jack rozparovač? Nové důkazy ukazují na obchodníka Jamese Maybricka
12.08.
Zásadní deník

Záhada rozluštěna! Víme, kdo byl Jack rozparovač, tvrdí experti

Už 130 let celý svět řeší, kdo byl brutální vrah prostitutek známý jako Jack Rozparovač. Teorií se za tu dobu vyrojilo obrovské množství, nyní to ovšem vypadá, že se sadistického mordýře podařilo odmaskovat.

K. H. Mácha
11.05.

VÍKEND: Sto čtyřicet let se kolem toho dělaly tajnosti

Sto čtyřicet let byl spisovatel Karel Hynek Mácha spojován s láskou spíše platonickou a zmínky o jeho lechtivém deníku se raději rychle přecházely.

Václav Havel
aktualizováno 21.06.
Havlovy zápisky z vězení

UNIKÁTNÍ OBJEV: Pozůstalost ukrývala deník Václava Havla

Hotový poklad objevil David Dušek v pozůstalosti svého dědečka známého spisovatele a překladatele Zdeňka Urbánka. Ošuntělý diář s logem Mototechny ukrýval unikátní zápisy bývalého prezidenta Václava Havla z pětiměsíčního pobytu ve vyšetřovací vazbě v ruzyňské věznici, kde exprezident skončil po podpisu Charty 77.

Gerry Largay
aktualizováno 27.05.
osudná tůra

Ztracená turistka umírala v lese 26 dní. Psala si o tom deník!

Po dlouhých dvou letech nalezli správci parku tělo pohřešované turistky Geraldine Largayové (66), která se ztratila na Apalačské stezce. Ta celých 26 dní bloudila v lesích národního parku a sháněla pomocí sms zpráv pomoc, v Apalačském pohoří ale nenarazila na signál. Vědoma si svého osudu zanechala zprávu pro toho, kdo ji najde. Obsah jejího deníku byl nyní zveřejněn.