Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilnění - 1
05.09.
Černé na bílém

Žena našla dceřin deník a zhrozila se! Dívka popsala brutální zážitek

Neuvěřitelný případ musel řešit soud v americkém Michiganu. Osmnáctiletý mladík znásilnil dvanáctiletou dívku, ta ale o všem mlčela. Nechutný čin prozradil až její deníček, který našli rodiče.

Kdo byl Jack rozparovač? Nové důkazy ukazují na obchodníka Jamese Maybricka
12.08.
Zásadní deník

Záhada rozluštěna! Víme, kdo byl Jack rozparovač, tvrdí experti

Už 130 let celý svět řeší, kdo byl brutální vrah prostitutek známý jako Jack Rozparovač. Teorií se za tu dobu vyrojilo obrovské množství, nyní to ovšem vypadá, že se sadistického mordýře podařilo odmaskovat.

K. H. Mácha
11.05.

VÍKEND: Sto čtyřicet let se kolem toho dělaly tajnosti

Sto čtyřicet let byl spisovatel Karel Hynek Mácha spojován s láskou spíše platonickou a zmínky o jeho lechtivém deníku se raději rychle přecházely.

Prásk.tv píše:

Nalezený poválečný deníček - 4
čtěte o tématu deník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Václav Havel
aktualizováno 21.06.
Havlovy zápisky z vězení

UNIKÁTNÍ OBJEV: Pozůstalost ukrývala deník Václava Havla

Hotový poklad objevil David Dušek v pozůstalosti svého dědečka známého spisovatele a překladatele Zdeňka Urbánka. Ošuntělý diář s logem Mototechny ukrýval unikátní zápisy bývalého prezidenta Václava Havla z pětiměsíčního pobytu ve vyšetřovací vazbě v ruzyňské věznici, kde exprezident skončil po podpisu Charty 77.

Gerry Largay
aktualizováno 27.05.
osudná tůra

Ztracená turistka umírala v lese 26 dní. Psala si o tom deník!

Po dlouhých dvou letech nalezli správci parku tělo pohřešované turistky Geraldine Largayové (66), která se ztratila na Apalačské stezce. Ta celých 26 dní bloudila v lesích národního parku a sháněla pomocí sms zpráv pomoc, v Apalačském pohoří ale nenarazila na signál. Vědoma si svého osudu zanechala zprávu pro toho, kdo ji najde. Obsah jejího deníku byl nyní zveřejněn.

Vražda v Teplicích
09.03.
Děsivé podrobnosti

Šok! Daniel z Teplic chtěl zabít další dívky! Zapsal to do deníku!

Čtrnáctiletý Daniel, který v půlce února v Teplicích brutálně zavraždil o rok mladší Elišku, měl v plánu vraždy dalších dívek! Policisté to zjistili, když si přečetli chlapcův deník.

Boje za svobodu slova v Turecku
aktualizováno 05.03.
galerie boj o svobodu

Turecko umlčelo deník opozice! Na demonstranty vzali slzný plyn

Turecké úřady v pátek převzaly kontrolu nad hlavním opozičním deníkem Zaman, který je spojován s ideovým rivalem prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Před sídlo redakce v Istanbulu napochodovaly stovky demonstrantů. "Svobodný tisk nemůže být umlčen," skandovali. Policisté je rozehnali slzných plynem a vodními děly, informovala agentura Reuters.

VÍKEND: Deník dcery a matky
09.05.

VÍKEND: Deník dcery a matky

Aleně Ludvíkové bylo dvanáct let, když u dveří zazvonil muž s předvoláním k transportu. S předvoláním pro její židovskou maminku.

Scarpbooking
aktualizováno 02.05.

VÍKEND: Jak uchovat vzpomínky pomocí nůžek a papíru?

Scrap znamená odstřižek, ale taky cár nebo zbytek. Book je kniha, ale i sešit nebo album. Dohromady dělají scrapbooking. Výtvarný fenomén, který už před deseti lety ovládl Ameriku a v posledních pěti letech ovládá hlavně ženské tvůrčí kluby u nás v České republice.