Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Korupce - ilustrační foto
aktualizováno 25.08.
Škoda 4,5 miliardy

Policie navrhla obžalovat úředníky, stát měli připravit o miliardy!

Policie navrhla obžalovat tři úředníky ministerstva průmyslu a obchodu. Podle policistů měli způsobit škodu ve výši zhruba 4,5 miliardy korun. O případu informoval mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Muž s naslouchátkem
aktualizováno 25.08.
oběti z ambasády

Tajemný útok na diplomaty: 16 lidí má poškozený sluch a neví proč!

Nejméně 16 amerických diplomatů na Kubě muselo čelit útoku neznámého původu, který jim způsobil vážné poškození sluchu. Oznámila to v noci na pátek mluvčí ministerstva zahraničí Spojených států Heather Nauertová.

Polámané stromy
aktualizováno 11.08.
polámané stromy

"Nechoďte na houby," varují lesníci. V lesích hrozí nebezpečí!

Před vstupem do lesů varují houbaře, turisty i další návštěvníky lesníci. V posledních dvou dnech vítr poškodil stromy, takže v lesích není bezpečno.

Prásk.tv píše:

Klobása - ilustrační foto
čtěte o tématu poškození na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dokonalá relaxace mysli i těla v Poděbradech? Užijte si luxusu v komorním hotelu Golfi***superior

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Kolo z kombajnu skončilo v protisměru
aktualizováno 09.08.
naštěstí bez zranění

Kolo z kombajnu zasáhlo auto v protisměru! Řidič dostal pokutu

Zemědělci u Vysokého Mýta za jízdy upadlo kolo z kombajnu a pokračovalo do protisměru, kde narazilo do osobního auta. Škoda je nejen na vozidle, ale i na silnici, stroj totiž poničil i povrch vozovky.

Bolest ucha
aktualizováno 08.08.
varování čoi

Inspekce varuje před nebezpečnou hračkou! Může poškodit sluch dětí

Před nebezpečnou hračkou varuje Česká obchodní inspekce (ČOI). Dětem může dočasně poškodit sluch. Jedná se o pískací kladivo značky Funny gavel.

Poničené turecké letadlo
aktualizováno 28.07.
silné bouře

Nouzové přistání: Obří kroupy zničily u Istanbulu dvě letadla

Extrémní bouře se ve čtvrtek prohnala Istanbulem, kvůli silnému krupobití byl přerušen provoz na mezinárodním letišti, kde kvůli vážnému poškození musela přistát hned dvě silně poškozená letadla. Obří kroupy nemilosrdně ničily vše, co jim přišlo do cesty, ulice se proměnily v řeky. Nejméně dva lidé byli zraněni.

Podříznutá májka při pádu zničila telefonní vedení a zlomila sloup
aktualizováno 02.05.
Poničené vedení

Podříznutí májky se ošklivě zvrtlo, za tradiční zvyk jim hrozí vězení!

K oslavám Prvního máje odnepaměti patří i stavění májek a jejich hlídání, aby stožár nepoškodili "záškodníci" z okolních vesnic. Na Domažlicku ovšem má jedna taková krádež májky ošklivou dohru.

Díry a silničáři - 1
aktualizováno 03.04.
stav silnic

Kde jsou po zimě nejhorší silnice? Pošlete nám fotky té vaší

Velké množství silnic je po zimě v dezolátním stavu, na mnoha místech vznikly nové výmoly, některé díry, které silničáři opravili před zimou, už se zase začínají objevovat. Ředitelství silnic a dálnic už začalo s opravami, i tak jsou některé komunikace v rizikovém stavu i několik let. Na opravy nezbývají peníze.

Poškozená přehrada Oroville
aktualizováno 21.02.
ničivé počasí

Blizardy, záplavy, tornáda i vedro: Svět trápí extrémní počasí!

Extrémní počasí již několik dní trápí lidi po celém světě. Po několika dnech prudkých bouří se Spojené státy připravují na další extrém, ve čtvrtek by se podle předpovědi měl objevit blizard, který má zasáhnout široké území mezi Coloradem a Michiganem. Británie se připravuje na úder bouře Doris. Frontální systém z Atlantiku by měl zasahovat i do střední Evropy.

Michal Jančařík
aktualizováno 22.01.
zdravotní stav

Michal Jančařík promluvil: O operaci, kritickém stavu a ochrnutí

Náš kolega a moderátor relace o počasí Michal Jančařík má za sebou nelehké období. Sice úspěšně podstoupil transplantaci ledviny, ale pár dní na to se přidaly komplikace. Kvůli pooperačnímu krvácení do míchy má ochrnuté obě nohy. Mícha není přerušená a Michala teď čekají rehabilitace, díky nim by se jeho stav měl zlepšit.

Obchodní sdělení

Bohemia Apple