Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pláč
19.11.
výsledky studie

"Zlomené srdce" způsobuje lidem stejné poškození jako infarkt

Silný emocionální stres může způsobit vašemu srdci stejné škody jako infarkt. Potvrzují to nejnovější britské studie z Univesity v Aberdeenu. Tzv. syndrom zlomeného srdce může srdeční sval poškodit natrvalo. Podle britské Nadace srdce na takové poškození navíc neexistuje lék.

Sbírka známek
12.11.
návod

Myslíte, že máte doma obyčejné známky? Takhle poznáte poklad

Ať už jste začínajícím sběratelem nebo jste jen našli sbírku známek na půdě, před tím, než se vydáte se svými úlovky na trh, je dobré znát jejich orientační cenu. Aby člověku neprošel rukama poklad, aniž by to věděl.

Za dyslexii mohou oči, tvrdí vědci
21.10.
revoluční objev

Za dyslexii mohou vaše oči, tvrdí vědci. Nemoc trápí stamiliony lidí

Francouzští vědci přišli s velmi významným objevem, přišli prý na to, co způsobuje dyslexii. Příčinou poruchy mozku, která způsobuje problémy při čtení, psaní a vyslovování, je anomálie v lidském oku. Objev by mohl výrazně zlepšit léčbu.

Prásk.tv píše:

Klobása - ilustrační foto
čtěte o tématu poškození na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Starosta žádal o dotace na opravy po povodních, v obci žádné nebyly!
18.10.
Obviněný starosta

Žádali o dotace na opravy po povodních, v obci žádné nebyly!

Bývalý starosta Úštěku na Litoměřicku stanul před soudem. Viní ho z podvodů s dotacemi na opravy silnic a komunikací. Radnice totiž žádala o milionové dotace na opravy majetku, který měly poškodit silné přívalové deště v letech 2008 a 2010. Podle vyšetřovatelů tam ale žádné přívalové deště nebyly.

Nehoda v Brankovicích na Vyškovsku
aktualizováno 17.10.
galerie narušená statika

Totální destrukce: Tatra auto úplně sešrotovala, skončila až v domě

Řidič v domíchávačce přehlédl v Brankovicích na Vyškovsku osobní auto stojící u krajnice, které po nárazu natlačil až do rodinného domu. Zničil přitom plynovou přípojku a elektrické vedení, dům, který byl při nehodě poškozen musí prověřit statik, hasiči několik dlouhých hodin pracovali na stabilizaci obydlí.

Americká ambasáda v Havaně po vyhlášení stažení diplomatů
16.10.
sonický útok

Takhle útočili na Kubě na americké diplomaty! Pusťte si ZÁZNAM

Kvůli záhadným útokům stáhly Spojené státy většinu svých diplomatů z ambasády na Kubě. V několika posledních měsících vykazovalo celkem 22 lidí vážné zdravotní problémy, jako je například ztráta sluchu. Agentura AP nyní zveřejnila část nahrávek přímo z ambasády, které odhalují, jak údajný sonický útok zní.

Obřímu Airbusu se nad Atlantikem poškodil motor!
aktualizováno 01.10.
Nouzové přistání

Panika na palubě: Obřímu Airbusu se nad Atlantikem poškodil motor!

Letadlo společnosti Air France muselo v sobotu nouzově přistát v Kanadě. Nad Atlantikem se mu poškodil jeden z motorů. Nikdo z cestujících nebyl zraněn.

Korupce - ilustrační foto
aktualizováno 25.08.
Škoda 4,5 miliardy

Policie navrhla obžalovat úředníky, stát měli připravit o miliardy!

Policie navrhla obžalovat tři úředníky ministerstva průmyslu a obchodu. Podle policistů měli způsobit škodu ve výši zhruba 4,5 miliardy korun. O případu informoval mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Muž s naslouchátkem
aktualizováno 25.08.
oběti z ambasády

Tajemný útok na diplomaty: 16 lidí má poškozený sluch a neví proč!

Nejméně 16 amerických diplomatů na Kubě muselo čelit útoku neznámého původu, který jim způsobil vážné poškození sluchu. Oznámila to v noci na pátek mluvčí ministerstva zahraničí Spojených států Heather Nauertová.

Polámané stromy
aktualizováno 11.08.
polámané stromy

"Nechoďte na houby," varují lesníci. V lesích hrozí nebezpečí!

Před vstupem do lesů varují houbaře, turisty i další návštěvníky lesníci. V posledních dvou dnech vítr poškodil stromy, takže v lesích není bezpečno.