Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kelly Family - 3
16.11.
to je proměna!

Do Česka se po 16 letech vrací Kelly Family! Takhle dnes vypadají

Do Česka se po dlouhých šestnácti letech vrací legendární sourozenecká skupina Kelly Family. V 90. letech se stala fenoménem a vyprodávala největší světové haly, pak se rozpadla. Před dvěma lety se ale sourozenci dali znovu dohromady, domluvili se na comebacku a vyrazili na Evropské turné.

Muž měl zabít vlastní sestru
aktualizováno 12.11.
Byl opilý

Muž měl brutálně zavraždit sestru! Zatnul jí prý sekeru do hlavy

Muž, který ve slovenských Rajčanech zřejmě zavraždil svou sestru, je ve vazbě. Na ženu údajně vytáhl sekeru a dvakrát ji sekl do hlavy. Sourozenci se podle sousedů hádali o peníze, které muž často propil.

Vražda ve slovenských Rajčanech
aktualizováno 08.11.
Vražda na Slovensku

Rodinná tragédie! Ženu našli na lavičce mrtvou, zabil ji zřejmě bratr

Slovenskem otřásá rodinná tragédie. Starší muž měl ve středu odpoledne zavraždit svou sestru, zřejmě ji ubil sekyrou. Na lavičce ji našla další sestra, která se vracela ze hřbitova.

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová - 1
čtěte o tématu sourozenci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Pavel T. se přiznal v vraždě
aktualizováno 06.11.
zpověď matky

Bratrovražda v Počátkách: Matka poprvé promluvila o smrti dvojčat

Sedmadvacetiletý muž z Počátek na Pelhřimovsku, který před týdnem jako jediný ze tří bratrů přežil útok svého čtvrtého o rok mladšího sourozence už je z nemocnice v domácím léčení. Dva bratry útočník ubodal. Rodina se z této mimořádně trýznivé tragédie stále nevzpamatovala. Štáb TV Nova v pondělí s matkou sourozenců mluvil.

2065795
01.11.
Dvojnásobná vražda

Masakr v Počátkách: Tudy zakrvácený bratr utíkal pro pomoc!

Rodinná tragédie zasáhla celé Počátky na Pelhřimovsku. Mladík tady ubodal dva bratry-dvojčata, třetího bratra vážně zranil. Tomu se ale podařilo před útočníkem utéct a zkrvavený doběhl do nedaleké hasičské zbrojnice, odkud dokázal přivolat policii.

Tomáš Morávek
aktualizováno 31.10.
bratrovražda v Počátkách

Zoufalství a bezmoc: Psycholog popsal pocity rodičů mrtvých synů

Vražda dvojčat v Počátkách na Pelhřimovsku otřásla veřejností. Muž, který ubodal své dva bratry, je obviněn z vícenásobné vraždy. Rodiče útočníka a ubodaných a nyní čeká velmi složité a bolestivé období. Během pár okamžiků totiž přišli hned o tři děti. Jaký může být psychický stav rodiny a jak se ztrátou mohou vyrovnat, nastínil psycholog Tomáš Morávek.

Policie obvinila muže z vraždy sourozenců
aktualizováno 31.10.
Obvinili pachatele

Vražda dvojčat v Počátkách: Bratr si zachránil život útěkem! DETAILY

Muž, který měl o víkendu v Počátkách na Pelhřimovsku ubodat své dva sourozence, je obviněn z vícenásobné vraždy a hrozí mu až výjimečný trest. Podle informací TV Nova zranil i třetího bratra, ten ale zvládl z domu utéct a zavolat pomoc. Pachatel je ve vazbě.

Vražda - ilustrační foto
aktualizováno 31.10.
smrt příbuzných

Dvojnásobná vražda sourozenců! Muž měl ubodat své mladší bratry

Na Pelhřimovsku došlo o víkendu k dvojnásobné vraždě dvou sourozenců. Podezřelý je muž, který měl ubodat své bratry ve věku 17 let. Podle informací TV Nova šlo o dvojčata.

Slovenská policie
aktualizováno 27.07.
Pátrání na Slovensku

Policie hledala další sourozence! Pátrání skončilo šťastně

Slovenská policie pátrá po třech sourozencích. Ztratil se dvouletý Noe, šestiletý Teo a devítiletá Sofia. Policisté je hledali už od středy, ve čtvrtek odpoledne ale přišla šťastná zpráva. Všechny děti se podařilo najít.

Kontrola na pražském letišti
aktualizováno 26.07.
DĚTI V OHROŽENÍ Z Brna do Maďarska

Hoch (14) zmizel i se sestrou (2)! Našli je na letišti v Budapešti!

Policisté od úterý pátrali po sourozencích, kteří zmizeli z domova v Brně. Čtrnáctiletého chlapce a jeho dvouletou sestru nechala matka v bytě, když šla do práce. Policisté je nakonec vypátrali až v Budapešti na letišti.