Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vyzkoušeli jsme obejít slevu na jízdné
aktualizováno 06.01.
Kontroly nefungují

Zkusili jsme obejít slevu na jízdné. Výsledek ministra nepotěší!

Slevy na jízdném, určené pro děti, studenty a seniory, se dají lehce zneužít. Se slevou totiž často jezdí i cestující, kteří na ni nemají nárok. Přesvědčil se o tom i štáb televize Nova. Ministerstvo dopravy ale tvrdí, že provádí pravidelné kontroly.

Internetová ekonomika
aktualizováno 04.12.
chat s expertkou

Právě teď můžete ušetřit tisíce na daních. Účetní poradila, jak na to

Konec roku se nezadržitelně blíží a nejen podnikatelé chtějí ušetřit na daních. Hostem on-line rozhovoru na TN.cz byla účetní Anna Pelikánová. Čtenářům poradila, jak na daních ušetřit tisíce korun.

Dívka ve vlaku
aktualizováno 23.11.
slevy pro studenty a seniory

Slevy na jízdném stály jen v září skoro půl miliardy. Zaplatí to stát

Za slevy na jízdném pro seniory a studenty za měsíc září bude muset stát všem dopravcům v republice vyplatit celkem 463 milionů korun. Letos na tyto výdaje půjdou peníze z nespotřebovaných výdajů ministerstev, příští rok ze státního rozpočtu

Prásk.tv píše:

Kez Richards - 2
čtěte o tématu sleva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Okamura nabídl poslancům sushi se slevou
aktualizováno 20.11.
Vánoční exotika

Poslance pobavil mail od Okamury s nabídkou sushi. Šlo o podvrh

Exotické pochutiny a lákavé slevy. Čeští politici dostali vánoční nabídku japonských pochoutek mailem, pod kterým je podepsaný předseda SPD Tomio Okamura. Zpráva odešla z jeho oficiální poslanecké mailové adresy. Mail má redakce TN.cz k dispozici. Podle všecho se však jedná o podvrh.

Black Friday
14.11.
black friday

E-shopy spustily obří slevy! Přehled míst, kde ušetříte tisíce

V Česku odstartoval největší nákupní svátek roku. Ačkoli tzv. Black Friday letos připadá až na 23. listopadu, mnoho e-shopů nabízí velké slevy už nyní. Průměrná sleva je u nás 63 %, což je nejvíc z celé Evropy.

Slevy. Ilustrační foto-1
aktualizováno 08.11.
Nepropásněte to!

Sháníte vánoční dárky? Obchody chystají na nejbližší dny obří slevy

Ideální příležitostí pro nákup vánočních dárků jsou velké slevové akce, které v nejbližších dnech chystají obchodníci. Kromě "černého pátku", který drží i mnozí velcí obchodníci v Česku, je to hlavně "Den nezadaných". Pří této největší nákupní akci na světě nabízejí atraktivní slevy hlavně čínské obchody.

Miroslav Toman, nákupy
04.10.
Zákaz podnákladových cen

Konec slev v obchodech? Ministr chce zakázat příliš levné potraviny

Ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD) by chtěl uzákonit, aby se potraviny v ČR nedaly prodávat za podnákladové ceny. Nechce však úplně rušit slevové akce. Řekl to na dnešním Žofínském fóru. Podle něj však bude ještě záležet na diskusi s obchodními řetězci, konkrétní výsledky by se mohly objevit na začátku příštího roku.

Zima na horách - 2
06.09.
dovolená na horách

Zimní zájezdy jsou za babku! A zalyžovat si můžete s olympioniky

Moře ještě ani nevychladlo a cestovní kanceláře už vyhlížejí zimu. A není divu, právě po letních prázdninách si lidé nejčastěji kupují lyžařské zájezdy. Zimní sporty jsou mezi českými klienty rod od roku populárnější, proto se naprostá většina zájezdů prodá už během podzimu.

Změny od září
aktualizováno 01.09.
co bude jinak?

ZMĚNY OD ZÁŘÍ: Levnější jízdné, novinky u maturit i konec žárovek

Levnější jízdné, bagety zpátky ve školách či konec obyčejných žárovek - i takové změny nás od září čekají. Podívejte se na přehled těch nejzajímavějších.

Vlaky - dopravci
aktualizováno 13.08.
Už od září

Velké slevy na cestování vlakem se blíží. NÁVOD, jak je uplatnit!

Už za necelé tři týdny začínají na železnici platit velké slevy pro studenty a seniory, které před pár měsíci schválila vláda. Vybraní cestující budou mít pevnou slevu 75 procent. A nemusejí si ani vyřizovat speciální průkazky.