Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch - ilustrační foto
aktualizováno 27.04.
hořící sklady

Komplexem u letiště v Damašku otřásla série mohutných explozí

Několik výbuchů otřáslo vojenským komplexem poblíž letiště v Damašku, které využívají jednotky íránské aliance. S úsvitem se podle agentury Reuters ozvalo nejméně 5 explozí, v oblasti se rozhořel požár. Hizballáh obvinil Izrael, podle tohoto zdroje šlo o nálet izraelských letadel.

Hayato Okamura, Tomio Okamura, Osamu Okamura
aktualizováno 05.01.
rodinná pře

Válka Okamurů: Co by na Tomia řekla maminka! zlobí se bratr

Mezi bratry Okamurovými to vře. Hayato (50), nejstarší ze tří bratrů, nedávno na své facebookovém profilu ostře napadl Tomia (44) pro jeho postoje a aktivity a přirovnal ho ke komunistickému prezidentu Gottwaldovi. Teď však Hayato přiznal, že má bratra stále rád a má o něj starost. Povzdychl si, co by asi Tomiovi řekla jejich hluboce věřící maminka...

Dominika Myslivcová
aktualizováno 09.09.
volby 2016

Šílenost, nebo geniální tah? Úsvit jde do voleb s "čauky mňauky"!

Úsvit národní koalice se letos před volbami vykašlal na bilboardy a vsadil na mladé neokoukané tváře, které se různě setkávají s lidmi. Jednou z kandidátek Úsvitu je třeba i youtuberka s kontroverzním klipem Dominika Myslivcová.

Prásk.tv píše:

Dominika Myslivcová - 1
čtěte o tématu úsvit na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Marek Černoch považuje zásilku za výhrůžku kvůli svému postoji vůči migrantům
aktualizováno 18.05.
Poslanec v ohrožení

Místopředseda Úsvitu Černoch dostal dopis s bílým práškem!

Policie, hasiči, záchranáři a dokonce i pyrotechnik zasahovali v úterý večer v domě poslance Marka Černocha v Hostivici nedaleko Prahy. Podle informací TV Nova přišel politikovi domů dopis s bílým práškem. Obálku otevřela poslancova manželka. Prášek se jí vysypal na ruku!

1794110
aktualizováno 06.10.
atmosféra na zasedání houstne

Sobotka nemůže uklidnit poslance. NASAĎTE DRONY, volají!

Ožehavé téma uprchlické krize si dnes vyžádalo mimořádné zasedání Bezpečnostní rady státu. Ta nyní za přítomnosti prezidenta řeší zejména otázku, jak zabránit dalšímu přílivu uprchlíků. Celé jednání se přitom nese ve velmi vyostřené atmosféře.

Život v Ghettu
01.10.
Vybydlené sídliště

Poslanci navštívili Janov. Hrozí totiž, že tam skončí uprchlíci!

Někteří poslanci dnes přijeli na Mostecko, aby s místními politiky probrali otázky, které se týkají nezaměstnanosti, bydlení nebo těžebních limitů. Podívali se i na zdevastované sídliště Litvínov-Janov, To je podle nich totiž na seznamu možných míst pro ubytování uprchlíků.

Volební preference
21.08.
Volební preference

Nový průzkum: Podívejte se, jak by v srpnu dopadly volby

Hnutí ANO by v srpnu vyhrálo volby, jeho náskok před druhou ČSSD je však minimální. Nejsilnější vládní strana dohnala Babišovo hnutí v lednu a od té doby dělí obě strany v průzkumech jen desetiny procenta. Do Sněmovny by se aktuálně dostalo šest stran.

První schůze nové Poslanecké sněmovny - 8
aktualizováno 30.06.
Anketa VOLEBNÍ PREFERENCE

ANO a ČSSD vyrovnané, ODS posiluje. Koho byste volili vy?

Pokud by se konaly parlamentní volby v červnu, hnutí ANO by je těsně vyhrálo. Její koaliční partner a vítěz předchozích voleb ovšem zaostává jen minimálně. Zatímco ANO by podle průzkumu agentury Sanep, který mají TV Nova a TN.cz exkluzivně k dispozici, získalo 23,1 %, ČSSD by volilo 22,9 % voličů. Průzkum potvrdil také plynulý vzestup ODS a to zřejmě na úkor TOP 09.

Miroslav Kalousek
aktualizováno 21.05.
Anketa spor o biopaliva

TOP 09, ODS a Úsvit chtějí vyslovit nedůvěru vládě! Padne?

Spor o biopaliva možná přeroste ve hlasování o pádu vlády. Opozice, tedy TOP 09, ODS a Úsvit se rozhodly vyvolat hlasování o nedůvěře vládě. To by mohlo vést až k odvolání kabinetu. Vládu Miroslav Kalousek nařkl z korupce.

Tomio Okamura
aktualizováno 05.05.
vzestup a pád

Okamura a Fiala opouštějí Úsvit! Zakládají novou stranu

Poslanci Tomio Okamura a Radim Fiala odešli z hnutí Úsvit. Oznámili dnes novinářům, že zakládají nové politické seskupení s názvem Svoboda a přímá demokracie. Hnutí Úsvit dělily vnitřní spory hlavně kvůli hospodaření. Poslanecká frakce Úsvitu už dřív Okamuru, jenž byl předsedou hnutí, a Fialu vyloučila.