Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální útok na chlapce z Loun
17.10.
Děsivé detaily

Rváč, který zbil vrstevníky, má patřit k dětskému gangu!

Česko minulý týden šokovala brutální bitka školáků v severočeských Lounech. Nejprve to vypadalo, že rvačku odstartoval zájem o dívku. Podle všeho je ovšem pravda mnohem závažnější.

Knihovna - ilustrační
16.10.
Hádka ve studovně

Knihovnice v Lounech se popraly! Obě skončily na neschopence

Policisté v Lounech řeší zvláštní spor. Dvě knihovnice se tady měly pohádat a porvat, až obě skončily v pracovní neschopnosti. Svědci konfliktu nejsou a pracovnice se obviňují navzájem.

Brutální útok na chlapce z Loun
aktualizováno 13.10.
děsivý útok

Zvedá se mi z toho žaludek! Řekla matka zmláceného syna z Loun

Policie stále vyšetřuje případ brutálního napadení dvou nezletilých chlapců v Lounech, zhruba stejně starým školákem. Maminka jednoho z napadených hochů dnes televizi Nova potvrdila, že ani jeden z chlapců zatím do školy nechodí. Radnice, která nechce násilí mezi dětmi ve městě tolerovat, po dohodě s policií posílila hlídky v okolí základních škol.

Obchodní sdělení

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO NÁROČNÉ

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte dárek? Darujte wellnes pobyt. Ale vybírejte pečlivě.

Brutální rvačka - 2
aktualizováno 13.10.
brutální útok rvačka školáků

Rváč dělal potíže i dřív. Chtěl cigarety a hrozil násilím, tvrdí děti

Brutální napadení školáků z Loun otřáslo Českem. V internetových diskuzích se objevily bouřlivé spekulace o tom, že patnáctiletý agresor Josef G., navštěvoval místní Centrum pro rozvoj menšin, kde se měl učit bojovým sportům a jeho útok mohl mít rasový podtext.

Brutální rvačka - 2
aktualizováno 12.10.
brutální agrese

Pravda o útoku na dva školáky v Lounech! Důvod nepochopíte

Českem otřáslo video brutálního napadení před základní školou v Lounech. Chlapec surově zbil a zkopal dva hochy, zatímco jeho kamarád vše natáčel a skupinka spolužáků všemu nečinně přihlížela. Podle svědků byl příčinou agresorova výbuchu pohled jednoho z chlapců na jeho dívku. Případ vyšetřuje policie.

Brutální rvačka - 3
aktualizováno 11.10.
rány pěstí a kopance

VIDEO: Brutální útok na chlapce z Loun šokoval veřejnost

Případ brutálního násilí mezi školáky v Lounech řeší policie. Video útoku se objevilo na Facebooku. Policie jméno agresora zná. Základní škola, do které napadení chlapci chodili, ve spolupráci s policií, posílí bezpečnost v okolí školy.

Nehoda autobusu s dětmi u Panenského Týnce - 3
aktualizováno 24.04.
rozsudek za nehodu

Jel moc rychle a převrátil autobus s dětmi. Teď dostal podmínku

Řidiči autobusu, který havaroval před rokem s dětmi u Panenského Týnce, soud v Lounech dnes uložil za obecné ohrožení z nedbalosti podmíněný trest 30 měsíců s odkladem na tři roky a tříletý zákaz řízení. Při nehodě byly těžce zraněny tři děti a další cestující se zranili lehce.

Muž chtěl skočit z komína
aktualizováno 07.12.
záchrana v lounech

Drama na komíně! Muž se z posledních sil držel jednou rukou

Šok zažili lidé, kteří šli v Lounech kolem areálu bývalé nemocnice. Na vysokém komíně visel muž. Držel se jen rukama a hrozil skokem dolů.

Tragická nehoda na Lounsku
aktualizováno 07.09.
tragická nehoda

U Postoloprt se srazily čtyři vozy! Tři mrtví, několik zraněných

Na Lounsku u obce Postoloprty se v úterý večer stala smrtelná nehoda. Srazily se tu hned čtyři vozy - dvě osobní auta, jedna dodávka a jeden kamion. Silnice je zcela uzavřena.

Pavel Paur u soudu
aktualizováno 05.09.
Jana paurová

Týral manželku, ta pak záhadně zmizela. U soudu dostal podmínku

Už potřetí rozhodoval Okresní soud v Lounech o Pavlu Paurovi. Ten i dnes dostal dvouletou podmínkou za to, že týral manželku Janu, která před třemi lety záhadně zmizela a policie po ní stále pátrá. Její manžel odešel od soudu bez jediného slova. Ani tentokrát ale není verdikt pravomocný.