Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda v Brně - nelegální závody
02.04.
Sobotní nehoda

Auta v Brně závodila rychlostí 150 km/h, tvrdí svědek. Zemřel mladík

Sobotní tragická nehoda, při níž zemřel v Brně 22letý mladík v luxusním autě a dvě dívky byly těžce zraněny, má překvapivou dohru. Podle jednoho ze svědků šlo o nelegální závody aut, která se ve vysoké rychlosti předjížděla v centru města.

Donald Trump se zajícem
aktualizováno 02.04.
Svátky v Americe

Bláznivé velikonoční zvyky v USA: Sjezd na tříkolce i Trump a zajíc

Velikonoční pondělí si užili i obyvatelé Spojených států. Na koledu se tam nechodí, děti sbírají jen sladkosti a vajíčka, které jim rodiče schovají na zahradě. Ve městech se ale pořádají originální velikonoční průvody. V San Francisku třeba sjíždějí stovky nadšenců z kopce na tříkolkách.

Při závodech na Slovensku majitelé zbili a zkopali koně
aktualizováno 22.02.
Šokující záběry

Koně na závodech majitelé surově zkopali! Dostali směšnou pokutu

Šokující záběry z formanských závodů obletěly celé Slovensko i Česko. Jeden ze soutěžících švihal koně bičem, zatímco druhý do něj kopal. Policie nezjistila trestný čin, i přesto formani dostali pokutu 150 eur (asi 3800 korun), organizátor 210 eur (asi 5300 korun).

Prásk.tv píše:

Nová sezóna MotoGP znovu na Nova sport 1
čtěte o tématu závody na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Při závodech na Slovensku majitelé zbili a zkopali koně
29.01.
Soutěž formanů

VIDEO: Koně na závodech majitelé zbili a zkopali! Diváci křičeli zlostí

Nechutné chování na tradičních formanských závodech pobouřilo celé Slovensko. Jeden ze soutěžících švihal svého koně bičem, zatímco druhý do něj kopal. Případ už prověřuje veterinární správa a policie.

Nova Cup
16.09.
skvělá akce

NOVA CUP: Tři stovky cyklistů a krásný dárek pro postiženou dívku

Na poslední závod Nova Cupu v Mikulově přijelo asi tři sta cyklistů. Odstartoval je zpěvák Jan Maxián, kterého znáte z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nadace Nova pak předala speciální vozík postižené holčičce, aby si mohla s rodiči a bráškou užívat výlety.

Motorkáři
aktualizováno 06.09.
Ilegální závody?

Nebezpečná dráha: V jedné zatáčce vyletěli naráz tři motorkáři

V úterní podvečer na oblíbeném úseku motorkářů u Dubé na Českolipsku havarovaly v jednom místě hned tři motorky. Na místě zůstali dva zranění, které museli ošetřit záchranáři.

Barum Rallye - shořelé auto - 2
27.08.
Barum rallye

Jedno auto pohltily plameny, další skončilo na střeše v potoce

Hned třikrát zaměstnala v sobotu zlínské hasiče tradiční Barum rallye. V nočních hodinách narazilo do stromu auto se čtyřmi mladíky, kteří si chtěli projet trasu rychlostní zkoušky. Během té pak v sobotu jedno auto skončilo na střeše v potoce a další zcela shořelo.

Bezpečnostní opatření před VC ČR
aktualizováno 05.08.
Velká cena ČR

Přísná bezpečnostní opatření v Brně! Policie prohledává i tribuny

Stovky policistů v ulicích Brna, hlídky na každém kroku a to hlavně v okolí Masarykova okruhu. Víkendovou Velkou cenu silničních motocyklů provázejí tradičně přísná bezpečnostní opatření. Policisté každý den ráno pečlivě prohledávají tribuny a v kempech jim pomáhají dokonce psi cvičení na hledání výbušnin.

Smrt při triatlonu - 1
aktualizováno 05.06.
neštěstí na Jihlavsku

Tragédie při triatlonu: Závodník během plavání omdlel, utopil se!

Během víkendových amatérských triatlonových závodů na Jihlavsku zemřel závodník. Při jedné z disciplín (plavání) zkolaboval a ani přes okamžitou pomoc záchranářů se ho nepodařilo zachránit.

Jaderná hrozba - Ilustrační foto
03.10.
zrušení dohody

Jaderná hrozba: USA nedrží dohodu o zbraních, zuří Rusko

Ruský prezident Vladimír Putin v pondělí podepsal výnos, kterým ruší dohodu se Spojenými státy o likvidaci nukleárních hlavic. Rozhodnutí bylo vysvětleno "nepřátelskými akcemi USA" vůči Rusku. Napjatá situace se tak vrací do podobného stavu, který panoval před podepsáním dohody.