Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bezpečnostní opatření před VC ČR
aktualizováno 05.08.
Velká cena ČR

Přísná bezpečnostní opatření v Brně! Policie prohledává i tribuny

Stovky policistů v ulicích Brna, hlídky na každém kroku a to hlavně v okolí Masarykova okruhu. Víkendovou Velkou cenu silničních motocyklů provázejí tradičně přísná bezpečnostní opatření. Policisté každý den ráno pečlivě prohledávají tribuny a v kempech jim pomáhají dokonce psi cvičení na hledání výbušnin.

Smrt při triatlonu - 1
aktualizováno 05.06.
neštěstí na Jihlavsku

Tragédie při triatlonu: Závodník během plavání omdlel, utopil se!

Během víkendových amatérských triatlonových závodů na Jihlavsku zemřel závodník. Při jedné z disciplín (plavání) zkolaboval a ani přes okamžitou pomoc záchranářů se ho nepodařilo zachránit.

Jaderná hrozba - Ilustrační foto
03.10.
zrušení dohody

Jaderná hrozba: USA nedrží dohodu o zbraních, zuří Rusko

Ruský prezident Vladimír Putin v pondělí podepsal výnos, kterým ruší dohodu se Spojenými státy o likvidaci nukleárních hlavic. Rozhodnutí bylo vysvětleno "nepřátelskými akcemi USA" vůči Rusku. Napjatá situace se tak vrací do podobného stavu, který panoval před podepsáním dohody.

Prásk.tv píše:

Motorky
čtěte o tématu závody na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kouzelným kartáčkem si děti čistí zoubky samy

Se sonickým kartáčkem Philips Sonicare for Kids už nemusíte dětem připomínat čištění zoubků.

Lopeník - rallye
aktualizováno 25.08.
Kdo za neštěstí může?

Smrt dívek na rallye v Lopeníku: Kauza se vrací na začátek!

Tragická nehoda, při které u Lopeníku na východě Moravy zemřely v listopadu roku 2012 čtyři mladé dívky, není stále uzavřena. Ministr Pelikán podal stížnost na verdikt brněnského krajského soudu, který zrušil podmíněný trest pro traťového komisaře Petra Pláška. Stížností na porušení zákona se tak bude zabývat Nejvyšší soud.

Závodní dráha
19.04.

VÍKEND: Auta na dílkové ovládání

Jeden z respondentů z reportáže zvládne s kamarádem vyměnit všechny čtyři kola za dvacet sekund. To je úctyhodný výkon. A to i když nejde o opravdové auto, ale o kola RC modelu.

Traťový komisař Rallye Lopeník Petr Plášek u soudu
05.02.
nehoda při rallye

Za smrt dívek v Lopeníku padla podmínka traťovému komisaři

Okresní soud v Uherském Hradišti dnes uložil třiadvacetiletému traťovému komisaři Petru Pláškovi 18 měsíců vězení podmíněně odložených na 18 měsíců za pochybení při rallye v Lopeníku, které stálo život čtyři dívky. Senát mladíka proto, že nevykázal dívky z míst poblíž trati, uznal vinným z usmrcení z nedbalosti a těžké újmy na zdraví také z nedbalosti. Plášek, jemuž hrozilo až šest let za mřížemi, vinu odmítá.

Nehoda motorky
13.07.
Nehoda při závodu

Neštěstí při motocyklových závodech v Ostravě: Zemřel jezdec, další jsou zraněni

Při motocyklových závodech Okruh Františka Bartoše v Ostravě - Radvanicích dnes zemřel jeden závodník a další čtyři byli zraněni, z toho jeden těžce. K hromadné nehodě motocyklů došlo po 14:00. ČTK to sdělila ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Klíště
09.06.
Nová doba?

Neuvěřitelné VIDEO: Podivíni se baví závody klíšťat!

Řada lidí považuje klíšťata za odporné roztoče, kteří nemohou přinést absolutně nic dobrého. Při pomyšlení na ně každého napadne snad jen jejich nepříjemné vytahování nebo přenášení nemocí.

1646925
aktualizováno 12.05.
Netradiční klání

To byla SHOW! PODÍVEJTE SE na mistrovství světa v závodech paleťáků

Paletový vozík slouží na převážení nákladů, to víme asi všichni. Možná ale ne každý si umí představit, že se může změnit i v závodní vůz. Unikátní světový šampionát v jízdě na paleťáku uspořádali v Liberci.