Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

zrušení dohody

Jaderná hrozba: USA nedrží dohodu o zbraních, zuří Rusko

Ruský prezident Vladimír Putin v pondělí podepsal výnos, kterým ruší dohodu se Spojenými státy o likvidaci nukleárních hlavic. Rozhodnutí bylo vysvětleno "nepřátelskými akcemi USA" vůči Rusku. Napjatá situace se tak vrací do podobného stavu, který panoval před podepsáním dohody.

Lopeník - rallye
Aktualizováno 25.8. 2016 20:48
Kdo za neštěstí může?

Smrt dívek na rallye v Lopeníku: Kauza se vrací na začátek!

Tragická nehoda, při které u Lopeníku na východě Moravy zemřely v listopadu roku 2012 čtyři mladé dívky, není stále uzavřena. Ministr Pelikán podal stížnost na verdikt brněnského krajského soudu, který zrušil podmíněný trest pro traťového komisaře Petra Pláška. Stížností na porušení zákona se tak bude zabývat Nejvyšší soud.

VÍKEND: Auta na dílkové ovládání

Jeden z respondentů z reportáže zvládne s kamarádem vyměnit všechny čtyři kola za dvacet sekund. To je úctyhodný výkon. A to i když nejde o opravdové auto, ale o kola RC modelu.

Prásk.tv píše:

Motorky
čtěte o tématu závody na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

nehoda při rallye

Za smrt dívek v Lopeníku padla podmínka traťovému komisaři

Okresní soud v Uherském Hradišti dnes uložil třiadvacetiletému traťovému komisaři Petru Pláškovi 18 měsíců vězení podmíněně odložených na 18 měsíců za pochybení při rallye v Lopeníku, které stálo život čtyři dívky. Senát mladíka proto, že nevykázal dívky z míst poblíž trati, uznal vinným z usmrcení z nedbalosti a těžké újmy na zdraví také z nedbalosti. Plášek, jemuž hrozilo až šest let za mřížemi, vinu odmítá.

Nehoda při závodu

Neštěstí při motocyklových závodech v Ostravě: Zemřel jezdec, další jsou zraněni

Při motocyklových závodech Okruh Františka Bartoše v Ostravě - Radvanicích dnes zemřel jeden závodník a další čtyři byli zraněni, z toho jeden těžce. K hromadné nehodě motocyklů došlo po 14:00. ČTK to sdělila ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Nová doba?

Neuvěřitelné VIDEO: Podivíni se baví závody klíšťat!

Řada lidí považuje klíšťata za odporné roztoče, kteří nemohou přinést absolutně nic dobrého. Při pomyšlení na ně každého napadne snad jen jejich nepříjemné vytahování nebo přenášení nemocí.

1646925
Aktualizováno 12.5. 2014 08:47
Netradiční klání

To byla SHOW! PODÍVEJTE SE na mistrovství světa v závodech paleťáků

Paletový vozík slouží na převážení nákladů, to víme asi všichni. Možná ale ne každý si umí představit, že se může změnit i v závodní vůz. Unikátní světový šampionát v jízdě na paleťáku uspořádali v Liberci.