Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda kamionu převážející auta na Pražském okruhu - 2
aktualizováno včera 11:05
Pražský okruh

Kamion se převrátil na dálnici, auta z návěsu se rozsypala kolem!

Na Pražském okruhu u Barrandova se v sobotu dopoledne převrátil kamion, který vezl auta. Jeden návěs zůstal převrácený přes jízdní pruhy, další skončil opodál. Některá auta se vysypala.

Nehoda kamionu a autobusu na Pražském okruhu
aktualizováno včera 07:29
Řidiči měli štěstí

Kamion s autobusem se srazily v Praze! Náraz utrhl kabinu

Vážně vyhlížející nehodu kamionu s autobusem vyšetřují od sobotního rána pražští dopravní policisté. Řidiče autobusu museli ze zdemolované kabiny vyprostit hasiči, jezdilo se jen jedním jízdním pruhem.

Dopravní nehoda na ulici K Říčanům - 3
aktualizováno 06.03.
sníh a ledovka

Sníh komplikuje dopravu, bouralo se po celém Česku

Na mnoha místech České republiky v úterý nad ránem komplikoval dopravní situaci sníh. Ve většině krajů ČHMÚ varuje před ledovkou. Dopravní nehoda dodávky zastavila na jednu hodinu provoz na dálnici D1. Další havárie pak zpomalily provoz na Pražském okruhu, kolony se tvořily i na dálnici D5 a D7.

Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Hromadná nehoda na dálnici D2
aktualizováno 02.03.
foto uvnitř dopravní komplikace

Hromadné nehody blokují dálnici i Pražský okruh. Pozor na kolony!

Na Pražském okruhu u Slivence směrem na letiště se v pátek stala vážná dopravní nehoda. Srazilo se tu celkem šest aut. Jednoho člověka museli záchranáři z auta vystříhávat, na místě se tvoří dlouhé kolony. A hromadná nehoda zastavila i provoz na dálnici D2, vozovka tu navíc namrzá, což situaci v dopravě jen komplikuje.

Hustý provoz - 1
aktualizováno 21.02.
Srážka jako špunt

Nehoda na okruhu ucpala západ Prahy, kolona měla kilometry

Dopravu v Praze ve středu ráno výrazně zkomplikovala nehoda dvou osobních aut, náklaďáku a dodávky na Pražském okruhu. Karambol mezi dálnicemi D5 a D1 vedl ke vzniku mnohakilometrových kolon.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 18.01.
on-line jezděte opatrně

Peklo na silnicích: Ráno nehody, teď je blokují spadané stromy

Na Pražském okruhu se ve čtvrtek ráno srazilo deset aut. Hromadná nehoda se stala na 23. kilometru směrem na dálnici D1. Okamžitě se začaly tvořit kolony. Odpoledne komplikují dopravu na některých místech spadané stromy.

Pražský okruh
24.11.
plánovaná výstavba

Pražský okruh získal posudek EIA! Nový úsek se plánuje na rok 2020

Plánovaný úsek Pražského okruhu mezi Běchovicemi a D1 v pátek získal kladné posouzení vlivu na životní prostředí (EIA). O stanovisku dnes v tiskovém prohlášení informovalo ministerstvo životního prostředí, které je vydalo. Pokud by vše šlo podle plánu, úsek označovaný číslem 511 by se měl začít stavět v roce 2020.

Požár auta na Pražském okruhu
aktualizováno 24.11.
foto zkázy oheň v Praze

VIDEO: Z auta zbyl ohořelý vrak, požár zablokoval Pražský okruh

Požár osobního auta ve čtvrtek večer zastavil dopravu na Pražském okruhu. Auto začalo hořet ve směru na Brno, příčinou byla zřejmě technická závada.

Požár kamionu na Pražském okruhu - 2
18.11.
Dopravní komplikace

Na Pražském okruhu vzplál kamion. Z tahače zbyla jen kostra

V sobotu brzy ráno zasahovaly tři jednotky pražských hasičů u požáru kamionu na Pražském okruhu. Plameny za 20 minut tahač úplně zničily. Řidičům se naštěstí podařilo z kabiny včas vystoupit.

Oprátka
23.10.
Sebevražda?

U Pražského okruhu byla mrtvola, oběšenec visel na stromě!

Děsivý nález zaměstnal v pondělí dopoledne pražské policisty. Museli totiž vyjíždět k oběšenci u frekventovaného Pražského okruhu. Mrtvý dosud nebyl identifikován, není ani jasné, jak dlouho před objevením na stromě visel.