Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oprátka
včera 13:46
Sebevražda?

U Pražského okruhu byla mrtvola, oběšenec visel na stromě!

Děsivý nález zaměstnal v pondělí dopoledne pražské policisty. Museli totiž vyjíždět k oběšenci u frekventovaného Pražského okruhu. Mrtvý dosud nebyl identifikován, není ani jasné, jak dlouho před objevením na stromě visel.

Pád vozidla z nákladního automobilu na Pražském okruhu - 3
aktualizováno 25.09.
obří kolony

Kamion převážel po Pražském okruhu auta. Jedno cestou ztratil

Dopravní nehoda zablokovala v pondělí odpoledne Pražský okruh. Řidič nákladního auta zde prudce zabrzdil a jedno z naložených vozidel značky peugeot přepadlo přes kabinu.

Pražský okruh
10.09.
"Musíme to opravit"

Dopravní zácpy na okruzích Prahy: Tady si kvůli opravám postojíte

Řidiči, kteří se ráno proplétají Prahou, se každý den musí obrnit pořádnou dávkou trpělivosti. Provoz ovlivňují rekonstrukce vozovek a mostů na Pražském a také Městském okruhu, díky kterým se tvoří dlouhé kolony. Na letošní rok je ještě naplánovaná jedna etapa oprav na D0, probíhající opravy Městského okruhu potrvají někdy i do října.

Obchodní sdělení

Deky a polštáře vyčistíte nejlépe bez praní! Jak?

Jak čistíte své péřové lůžkoviny? V pračce, v čistírně oděvů nebo v čistírně peří? Čtěte rozdíly…

Dopravni nehoda motorky a osobniho vozu - 2
21.08.
Pražský okruh

U Prahy se srazil kamion s motorkářem. Ten na místě zemřel

Vážná dopravní nehoda zablokovala v podvečerních hodinách Pražský okruh. Na křižovatce se Strakonickou ulicí se srazili motorkář a kamion. Záchranáři vyslali na místo i vrtulník, motorkáři ale nedokázali pomoci.

Kolona na Jižní spojce
aktualizováno 19.07.
anketa diskutovaný zákaz

Nechte Prahu vyhladovět, reagují řidiči na zákaz vjezdu kamionů

Zákaz sjezdu nákladním autům nad 12 metrů délky z Pražského okruhu do města a zákaz vjezdu kamionů na Jižní a Štěrboholskou spojku a Spořilovskou, které v současnosti nahrazují nedokončenou jihovýchodní část okruhu, vyvolal mezi lidmi vášnivé debaty.

Nález drog v zadrženém voze
aktualizováno 13.07.
zadrželi ho

Řidič vezl tiskárnu, k údivu celníků skrývala obří množství pervitinu!

Celníci ve čtvrtek zadrželi na Pražském okruhu řidiče, který v autě slovenské poznávací značky převážel tiskárnu s obrovským množstvím drog. Podle informací TV Nova zadrželi policisté pět kilogramů pervitinu, muž skončil v poutech.

Pražský okruh
aktualizováno 08.06.
městský okruh

Dostavba Pražského okruhu zase odložena. Bude stát až 40 miliard

Pražští radní vyjednávalií o dostavbě městského okruhu. Rada se shoduje v tom, že stavba je pro Prahu prioritou. Rozdílné názory ale panují u jednotlivých variant. Poslední úsek se nejspíš stane jednou z nejdražších staveb v historii hlavního města.

Srážka tří kamionů na Pražském okruhu
aktualizováno 06.06.
galerie dlouhé kolony

Kolaps Pražského okruhu: Provoz blokovaly dvě nehody kamionů

V úterý brzy ráno zablokovala pražský okruh nehoda tří kamionů. Kamiony zcela zablokovaly silnici ve směru na Brno. Policie během zásahu uzavřela Cholupický tunel a odkláněla dopravu. Kvůli odklízení následků nehody byla dálnice až do pozdního dopoledne uzavřena. Jen o pár hodin později se v opačném směru na 81. kilometru srazily další dva kamiony.

Nehoda na Pražském okruhu
aktualizováno 03.06.
Srážka u Vestce

Vážná nehoda na Pražském okruhu, doprava zkolabovala

V pátek před osmou hodinou večer došlo na Pražském okruhu k hromadné nehodě nejméně čtyř osobních aut. Srážka úplně zastavila provoz směrem k dálnici D1 a na místě se tak okamžitě vytvořila dlouhá kolona.

Pražský okruh blokovala nehoda kamionu, který převážel víno
aktualizováno 19.05.
galerie vážná nehoda

Víno a střepy po vážné nehodě kamionu blokovaly Pražský okruh

Nákladní auto plné sklenic a vína zablokovalo po páteční nehodě krátce před druhou hodinou část Pražského okruhu, muž s vozem naboural do značky silničářů. Zraněný řidič skončil v nemocnici, za nehodou se okamžitě začala tvořit dlouhá kolona.