Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pražský okruh
24.11.
plánovaná výstavba

Pražský okruh získal posudek EIA! Nový úsek se plánuje na rok 2020

Plánovaný úsek Pražského okruhu mezi Běchovicemi a D1 v pátek získal kladné posouzení vlivu na životní prostředí (EIA). O stanovisku dnes v tiskovém prohlášení informovalo ministerstvo životního prostředí, které je vydalo. Pokud by vše šlo podle plánu, úsek označovaný číslem 511 by se měl začít stavět v roce 2020.

Požár auta na Pražském okruhu
aktualizováno 24.11.
foto zkázy oheň v Praze

VIDEO: Z auta zbyl ohořelý vrak, požár zablokoval Pražský okruh

Požár osobního auta ve čtvrtek večer zastavil dopravu na Pražském okruhu. Auto začalo hořet ve směru na Brno, příčinou byla zřejmě technická závada.

Požár kamionu na Pražském okruhu - 2
18.11.
Dopravní komplikace

Na Pražském okruhu vzplál kamion. Z tahače zbyla jen kostra

V sobotu brzy ráno zasahovaly tři jednotky pražských hasičů u požáru kamionu na Pražském okruhu. Plameny za 20 minut tahač úplně zničily. Řidičům se naštěstí podařilo z kabiny včas vystoupit.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Oprátka
23.10.
Sebevražda?

U Pražského okruhu byla mrtvola, oběšenec visel na stromě!

Děsivý nález zaměstnal v pondělí dopoledne pražské policisty. Museli totiž vyjíždět k oběšenci u frekventovaného Pražského okruhu. Mrtvý dosud nebyl identifikován, není ani jasné, jak dlouho před objevením na stromě visel.

Pád vozidla z nákladního automobilu na Pražském okruhu - 3
aktualizováno 25.09.
obří kolony

Kamion převážel po Pražském okruhu auta. Jedno cestou ztratil

Dopravní nehoda zablokovala v pondělí odpoledne Pražský okruh. Řidič nákladního auta zde prudce zabrzdil a jedno z naložených vozidel značky peugeot přepadlo přes kabinu.

Pražský okruh
10.09.
"Musíme to opravit"

Dopravní zácpy na okruzích Prahy: Tady si kvůli opravám postojíte

Řidiči, kteří se ráno proplétají Prahou, se každý den musí obrnit pořádnou dávkou trpělivosti. Provoz ovlivňují rekonstrukce vozovek a mostů na Pražském a také Městském okruhu, díky kterým se tvoří dlouhé kolony. Na letošní rok je ještě naplánovaná jedna etapa oprav na D0, probíhající opravy Městského okruhu potrvají někdy i do října.

Dopravni nehoda motorky a osobniho vozu - 2
21.08.
Pražský okruh

U Prahy se srazil kamion s motorkářem. Ten na místě zemřel

Vážná dopravní nehoda zablokovala v podvečerních hodinách Pražský okruh. Na křižovatce se Strakonickou ulicí se srazili motorkář a kamion. Záchranáři vyslali na místo i vrtulník, motorkáři ale nedokázali pomoci.

Kolona na Jižní spojce
aktualizováno 19.07.
anketa diskutovaný zákaz

Nechte Prahu vyhladovět, reagují řidiči na zákaz vjezdu kamionů

Zákaz sjezdu nákladním autům nad 12 metrů délky z Pražského okruhu do města a zákaz vjezdu kamionů na Jižní a Štěrboholskou spojku a Spořilovskou, které v současnosti nahrazují nedokončenou jihovýchodní část okruhu, vyvolal mezi lidmi vášnivé debaty.

Nález drog v zadrženém voze
aktualizováno 13.07.
zadrželi ho

Řidič vezl tiskárnu, k údivu celníků skrývala obří množství pervitinu!

Celníci ve čtvrtek zadrželi na Pražském okruhu řidiče, který v autě slovenské poznávací značky převážel tiskárnu s obrovským množstvím drog. Podle informací TV Nova zadrželi policisté pět kilogramů pervitinu, muž skončil v poutech.

Pražský okruh
aktualizováno 08.06.
městský okruh

Dostavba Pražského okruhu zase odložena. Bude stát až 40 miliard

Pražští radní vyjednávalií o dostavbě městského okruhu. Rada se shoduje v tom, že stavba je pro Prahu prioritou. Rozdílné názory ale panují u jednotlivých variant. Poslední úsek se nejspíš stane jednou z nejdražších staveb v historii hlavního města.