Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pražský okruh
Aktualizováno 8.6. 2017 13:23
městský okruh

Dostavba Pražského okruhu zase odložena. Bude stát až 40 miliard

Pražští radní vyjednávalií o dostavbě městského okruhu. Rada se shoduje v tom, že stavba je pro Prahu prioritou. Rozdílné názory ale panují u jednotlivých variant. Poslední úsek se nejspíš stane jednou z nejdražších staveb v historii hlavního města.

Srážka tří kamionů na Pražském okruhu
Aktualizováno 6.6. 2017 13:27
galerie dlouhé kolony

Kolaps Pražského okruhu: Provoz blokovaly dvě nehody kamionů

V úterý brzy ráno zablokovala pražský okruh nehoda tří kamionů. Kamiony zcela zablokovaly silnici ve směru na Brno. Policie během zásahu uzavřela Cholupický tunel a odkláněla dopravu. Kvůli odklízení následků nehody byla dálnice až do pozdního dopoledne uzavřena. Jen o pár hodin později se v opačném směru na 81. kilometru srazily další dva kamiony.

Nehoda na Pražském okruhu
Aktualizováno 3.6. 2017 00:30
Srážka u Vestce

Vážná nehoda na Pražském okruhu, doprava zkolabovala

V pátek před osmou hodinou večer došlo na Pražském okruhu k hromadné nehodě nejméně čtyř osobních aut. Srážka úplně zastavila provoz směrem k dálnici D1 a na místě se tak okamžitě vytvořila dlouhá kolona.

Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Pražský okruh blokovala nehoda kamionu, který převážel víno
Aktualizováno 19.5. 2017 16:36
galerie vážná nehoda

Víno a střepy po vážné nehodě kamionu blokovaly Pražský okruh

Nákladní auto plné sklenic a vína zablokovalo po páteční nehodě krátce před druhou hodinou část Pražského okruhu, muž s vozem naboural do značky silničářů. Zraněný řidič skončil v nemocnici, za nehodou se okamžitě začala tvořit dlouhá kolona.

Lochkovský tunel
Aktualizováno 17.5. 2017 13:06
Lochkovský a Cholupický

V tunelech na Pražském okruhu selhaly kamery. Auta jedou krokem

Porucha na kamerovém systému uzavřela krátce po šesté hodině Lochkovský a Cholupický tunel na Pražském okruhu. Není jasné, jak dlouho uzavírka potrvá.

1973382
Aktualizováno 10.3. 2017 18:36
dopravní komplikace

Hromadná nehoda v Praze! Na Pražském okruhu se tvoří kolony

Nehoda šesti osobních aut na Pražském okruhu zkomplikovala dopravu. Levý jízdní pruh je neprůjezdný, tvoří se dlouhé kolony. Na místě zasahuje policie a hasiči.

Kdy budou hotové?

Stav českých dálnic: 5 hotových, jinde nekopli do země. PŘEHLED

Po otevření posledního úseku dálnice D8 přes České středohoří má Česká republika pět hotových dálnic - D2, D5, D8, D10 a D46. Dokončení dalších dálnic je ovšem v nedohledu. Jak to s jednotlivými autostrádami vypadá?

Nehoda na Pražském okruhu - 2
Aktualizováno 31.10. 2016 16:00
nehoda na R1

Srážka kamionů uzavřela Pražský okruh směrem na Plzeň

Nehoda dnes odpoledne uzavřela Pražský okruh ve směru na Plzeň. Na jeho 79 kilometru se srazily dva kamiony. Policie varuje řidiče, aby si raději našli objížďku.

Požár kamionu v Lochkovském tunelu
Aktualizováno 24.10. 2016 10:02
Kilometrové kolony

Dopravní kolaps! Požár kamionu uzavřel část Pražského okruhu

Kvůli požáru nákladního vozidla musel být v pondělí nad ránem kompletně uzavřen Lochkovský tunel na Pražském okruhu. Policisté odklání dopravu po objízdné trase. Kolem osmé hodiny byl otevřen alespoň jeden z tubusů tunelu.

nová naděje

Ministerstvo dopravy má plán, jak zachránit Pražský okruh!

Pražskému okruhu hrozí uzavření. Podle rozhodnutí Nejvyššího správního soudu je totiž příliš dlouho v takzvaném zkušebním režimu, podobně jako další silnice a dálnice u nás. Podle ministerstva dopravy k tomu ale nedojde. Problém s hlukem prý do příštího roku vyřeší.