Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté v Praze honili auto ukradené v Německu - 1
aktualizováno 12.08.
dopadli ho

Ukradl porsche v Německu: U nás naboural auto, které vezlo dítě

Pražští policisté v sobotu dopoledne po krátké honičce dopadli zloděje aut, který v Německu ukradl luxusní porsche. Jeho únik skončil nedaleko hostivařské přehrady.

Automobilové honičky
aktualizováno 21.04.
Nebezpečí na silnicích

Na severu ČR přibývá honiček, stojí za tím gangy zlodějů aut

Na Liberecku přibývá honiček s řidiči kradených aut. Podle tamních kriminalistů je najímají gangy zlodějů vozů v Německu. Často jde o nezkušené řidiče, kteří navíc neváhají před policisty zběsile ujíždět. Takových honiček se za posledních pár měsíců odehrálo v regionu několik.

Policie - ilustrační foto
aktualizováno 12.04.
Pirát silnic

V kradeném audi zranil dva policisty a poničil jim auta!

Měla to být běžná silniční kontrola. Jenže řidič audi odmítl zastavit a strhla se tak honička, na jejímž konci jsou dvě nabouraná policejní auta a dva zranění muži zákona.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Řidič jel v protisměru a skončil i s kradeným autem v příkopu
aktualizováno 13.03.
riskantní útěk

Honičku s policisty v kradeném autě ukončila až nehoda a zbraně

Liberecká policie zatkla nebezpečného řidiče. Předcházela tomu ale nebezpečná honička. Cizinec za volantem ukradeného auta jel v protisměru, ohrozil dokonce i autobus a ve finále bokem narazil i do policejního auta.

Autobazar
aktualizováno 19.11.
Systém Eucaris

V Česku se "perou" kradená auta nejvíc v Evropě! Brzy se to změní

Česko je považováno za největší "pračku" kradených aut v Evropě. Ročně se u nás ukradne více než 6 tisíc vozů. Proměnit kradené auto v takzvaně čisté je u nás totiž velmi jednoduché. Od příštího roku by se ale situace měla výrazně zlepšit. Česko se zapojí do celoevropského systému evidence.

1928630
aktualizováno 08.11.
incident na strakonické

VIDEO: Drsnou honičku ukončil trik policistů a jejich zbraně

Policisté zveřejnili detaily i dramatická videa ze včerejšího pronásledování posádky kradeného auta na pražské Strakonické výpadovce. Prozradili i způsob, jak snadno trikem dopadli uprchlíky, i když nakonec museli vytáhnout i zbraně a použít násilí.

Zdrogovaný řidič taxíku chtěl ujet policistům
07.11.
incident v praze

Při honičce s policisty naboural řidič šest aut. Pomohly až zbraně

Divokou honičku se šesti poničenými vozy mají za sebou pražští policisté. Ve Strakonické ulici odmítl řidič na výzvu zastavit a začal hlídce ujíždět. Způsobil dvě nehody a zastavily ho až namířené zbraně. Tři lidé byli zadrženi.

Soud s policistou
aktualizováno 11.10.
Střelba na auto

Nevinen! Soud osvobodil policistu, který při honičce zabil ženu

Definitivně nevinen. Městský soud v Praze osvobodil bývalého policistu Jiřího Tišlera, který před čtyřmi lety při honičce omylem zastřelil ženu na sedadle spolujezdce.

Autobazar
aktualizováno 21.09.
Na vaší straně

Jak poznat kradené auto i stočený tachometr? RADY a TIPY

Vlastníte ojetý vůz ze zahraničí? Pak možná i u vás zazvoní policie, řekne si o doklady, klíče a auto vám zabaví. Už to potkalo nebo potká stovky českých motoristů.

Kradená auta
aktualizováno 08.08.
Podivný případ

Úředník "čistil" kradená luxusní auta, na radnici ale nic nevědí!

Neobvyklá situace nastala na odboru dopravy magistrátu v Mladé Boleslavi. Policie jednoho z úředníků obvinila z legalizace kradených luxusních aut - škoda je vyšší než dvacet milionů korun.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme