Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejní honička v Berouně - 5
aktualizováno 30.11.
ukradl auto a prchal

Šílenec na D5 ohrožoval ostatní! Jel 200 km/h, chytili ho na střeše

Do honičky mezinárodních rozměrů se ve čtvrtek ráno zapojili čeští policisté. Spolu s německými kolegy se snažili dostihnout muže, který v kradeném autě zamířil přes hranice směrem na Prahu. Dopadnout se jim ho podařilo až v Berouně.

Nehoda v Leedsu
27.11.
Smutné vzkazy

Kradené auto narazilo do stromu. Zemřelo 5 chlapců! Řidiči bylo 15

Velká tragédie otřásla v sobotu večer anglickým Leedsem. Auto, ve kterém zřejmě cestovalo sedm chlapců ve věku od 12 do 28 let, narazilo ve vysoké rychlosti do stromu. Pět lidí nehodu nepřežilo. Policisté zatkli dva patnáctileté mladíky, z nichž jeden zřejmě vůz, který byl nahlášený jako kradený, řídil.

Policejní honička v Trutnově
aktualizováno 09.11.
ukradl auto a prchal

Zběsilá honička Trutnovem: Mladík skončil v zábradlí mostu! VIDEO

Zběsilá honička centrem Trutnova skončila v neděli v podvečer havárií. Mladík v kradeném autě naboural do zábradlí mostu. Skončil s vážnými zraněními.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Děti zemřely v ukradeném autě
aktualizováno 04.11.
Tragická nehoda

Pět dětí uhořelo v kradeném autě! Řidič ujížděl policii, sjel ze silnice

Policie naháněla rychle jedoucí auto v americkém Michiganu. V ukradeném voze cestovalo pět mladistvých. Řidič však nebezpečnou jízdu nezvládl a narazil do stromu.

Policisté v Praze honili auto ukradené v Německu - 1
aktualizováno 12.08.
dopadli ho

Ukradl porsche v Německu: U nás naboural auto, které vezlo dítě

Pražští policisté v sobotu dopoledne po krátké honičce dopadli zloděje aut, který v Německu ukradl luxusní porsche. Jeho únik skončil nedaleko hostivařské přehrady.

Automobilové honičky
aktualizováno 21.04.
Nebezpečí na silnicích

Na severu ČR přibývá honiček, stojí za tím gangy zlodějů aut

Na Liberecku přibývá honiček s řidiči kradených aut. Podle tamních kriminalistů je najímají gangy zlodějů vozů v Německu. Často jde o nezkušené řidiče, kteří navíc neváhají před policisty zběsile ujíždět. Takových honiček se za posledních pár měsíců odehrálo v regionu několik.

Policie - ilustrační foto
aktualizováno 12.04.
Pirát silnic

V kradeném audi zranil dva policisty a poničil jim auta!

Měla to být běžná silniční kontrola. Jenže řidič audi odmítl zastavit a strhla se tak honička, na jejímž konci jsou dvě nabouraná policejní auta a dva zranění muži zákona.

Řidič jel v protisměru a skončil i s kradeným autem v příkopu
aktualizováno 13.03.
riskantní útěk

Honičku s policisty v kradeném autě ukončila až nehoda a zbraně

Liberecká policie zatkla nebezpečného řidiče. Předcházela tomu ale nebezpečná honička. Cizinec za volantem ukradeného auta jel v protisměru, ohrozil dokonce i autobus a ve finále bokem narazil i do policejního auta.

Autobazar
aktualizováno 19.11.
Systém Eucaris

V Česku se "perou" kradená auta nejvíc v Evropě! Brzy se to změní

Česko je považováno za největší "pračku" kradených aut v Evropě. Ročně se u nás ukradne více než 6 tisíc vozů. Proměnit kradené auto v takzvaně čisté je u nás totiž velmi jednoduché. Od příštího roku by se ale situace měla výrazně zlepšit. Česko se zapojí do celoevropského systému evidence.

1928630
aktualizováno 08.11.
incident na strakonické

VIDEO: Drsnou honičku ukončil trik policistů a jejich zbraně

Policisté zveřejnili detaily i dramatická videa ze včerejšího pronásledování posádky kradeného auta na pražské Strakonické výpadovce. Prozradili i způsob, jak snadno trikem dopadli uprchlíky, i když nakonec museli vytáhnout i zbraně a použít násilí.