Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

stovky obětí

Dívka (15) propadla Modré velrybě, rodiče zasáhli v poslední chvíli!

Skokem pod vlak se chtěla zabít teprve 15letá Španělka, která propadla zlověstnému kouzlu Modré velryby. K sebevraždě se rozhodla jen několik dní poté, co se hra objevila na škole v anglickém Essexu. Dívku od smrti uchránil její dobrý vztah s rodiči, skončila ale na psychiatrii.

Tragická nehoda na Bruntálsku
Aktualizováno 20.4. 2017 20:56
sněhová kalamita

První oběť v ČR kvůli počasí! Na Bruntálsku tragicky zemřela žena

Mrazivé počasí a sníh na mnoha místech ve čtvrtek komplikovaly dopravu, na Bruntálsku se kvůli nepříznivým podmínkám stala tragická dopravní nehoda. Po srážce dvou aut zemřela žena.

Dívka, která hrála Modrou velrybu
Aktualizováno 14.4. 2017 12:21
zpověď a foto nebezpečná hra

První česká oběť Modré velryby! Dominika popisuje, jak ji vydírají

Modrá velryba už je v České republice. Čtrnáctiletá Dominika z Ústeckého kraje hru vyzkoušela. "Je horší, než jsem si myslela," tvrdí. Nyní se snaží varovat své vrstevníky: "Nehrajte ji. Skončit s velrybou je velmi těžké!"

Prásk.tv píše:

Janet Jackson - 1
čtěte o tématu oběť na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Oběť útoku v Londýně - 2
Aktualizováno 7.4. 2017 11:29
Teror v Londýně

Další oběť z Londýna: Andrea před útočníkem skočila do řeky

Teroristický útok v Londýně má další oběť. V nemocnici zemřela Rumunka, která skočila z Westminsterského mostu do řeky, aby se zachránila. Přítel se ji v osudný den chystal požádat o ruku a celý svět doufal v happyend.

Irina Meďancevová
Aktualizováno 4.4. 2017 20:40
galerie oběti z Petrohradu

Dceru chránila vlastním tělem! Výbuch v metru zabil i loutkářku

Když se ozval výbuch, instinktivně se vrhla před svou dceru a zachránila jí tak život, sama ale při teroristickém útoku v petrohradském metru zemřela. Matka - hrdinka byla známou loutkářkou, její smrt všechny hluboce zasáhla.

Nemoc
Aktualizováno 7.2. 2017 13:26
Pokles nemocných

Chřipka má na Vysočině další oběť! Epidemie už ale ustupuje

Chřipková epidemie na Vysočině si vyžádala už jedenáctou oběť, na Třebíčsku zemřel senior. Počty nemocných ale prý pomalu začínají klesat a podle odborníků by epidemie už mohla být za svým vrcholem.

Požár ve Stříbrnicích - 1
Aktualizováno 27.1. 2017 12:48
Galerie Šílená noc pro hasiče!

Tragická noc plná požárů: Jeden mrtvý a milionové škody

Pernou noc mají za sebou hasiči z celé České republiky. Asi největší požár vypukl pod lyžařským vlekem ve Stříbrnicích na Šumpersku, škody jdou do milionů korun. První letošní oběť požáru v Jihomoravském kraji hlásí Měnín na Brněnsku, kde uhořel člověk se svým psem v maringotce. Záchranné službě předali hasiči dva lidi také v Holýšově na Domažlicku, kde hořel rodinný dům.

Oběť teroristického útoku v Berlíně Naďa Čižmárová
Aktualizováno 23.12. 2016 21:42
teror na vánočních trzích

Češka Naďa byla na místě útoku. Pak rodině přišla smutná zpráva

Ministerstvo zahraničních věcí oznámilo ve čtvrtek pozdě večer smutnou zprávu. Během pondělního teroristického útoku na vánoční trhy v Berlíně zemřela i jedna Češka.

Silnice smrti
Aktualizováno 8.10. 2016 21:31
Frekventovaná silnice

Úsek smrti u Mýta: Řidič vjel do protisměru, narazil do náklaďáku

Silnice vedoucí napříč Pardubickým krajem na Moravu si v pátek vyžádala další oběť. U Vysokého Mýta po střetu s nákladním vozidlem zemřel řidič osobního auta.

Obět střelby v JK
Aktualizováno 2.10. 2016 07:28
krutý čin

Chlapec střílel na základní škole! Zabil dítě (†6), dva lidi zranil

Pří šíleném řádění teprve čtrnáctiletého střelce na základní škole v Jižní Karolíně zemřel šestiletý Jacob. Smutnou zprávu potvrdila jeho zdrcená matka, která teď už jen doufá, že její chlapeček nalezl klid. Proč útočník střílel, není jasné. Policisté ale věří, že před incidentem ještě zabil svého otce.