Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár myčky v Pečíně
11.12.
Požár kuchyně

V domě na Rychnovsku vzplála myčka nádobí, muž uvnitř zemřel!

Hasiči vyjížděli v neděli večer k požáru domu v Pečíně na Rychnovsku. V kuchyni, kde hořelo, našli muže v bezvědomí. I přes okamžitou pomoc už se ho nepodařilo zachránit. Hořet začalo zřejmě od myčky nádobí.

Výbuch u soudu na Ukrajině - 5
30.11.
Jednání o vraždě

Horor u soudu! Otec oběti odpálil přímo v soudní síni dva granáty!

Brutální závěr mělo soudní jednání o vraždě v ukrajinském Nikopolu. Otec oběti přinesl do soudní síně dva granáty, které odpálil. Sám zemřel, dalších sedm lidí zranil.

Domácí násilí
aktualizováno 28.11.
Domácí násilí

Zpověď týrané ženy: "Škrtil mě, nemohla jsem se dotknout dítěte!"

Policie v Hradci Králové už letos vykázala z bytu 100 lidí kvůli agresivitě vůči jejich nejbližším. Ve většině případů se jedná o muže. Přečtěte si zpověď oběti domácího násilí, která promluvila pro TV Nova.

Prásk.tv píše:

Vlaďka Erbová - 1
čtěte o tématu oběť na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Kněz Erik Tvrdoň u soudu - 13
27.11.
Čtyři znásilnění

Zpověď oběti chlípného kněze: Bála jsem se, že mi nikdo neuvěří!

Petře P. je jednačtyřicet a řadu let pracovala zadarmo jako kostelnice v Havlíčkově Brodu. Tam se také setkala s knězem Erikem Tvrdoněm, který ji a několik dalších žen sexuálně zneužíval. Nyní se rozhodla poprvé promluvit.

Smutné výročí v Bataclanu - 2
26.11.
bataclan unikl teroristům

Oběť z Paříže: Dva roky nočních můr ho dohnaly k sebevraždě

Před dvěma lety unikl Francouz Guillaume Valette z pařížského klubu Bataclan, ve kterém teroristé zabili 89 lidí. Z děsivého zážitku měl noční můry. Trauma ho nikdy neopustilo a téměř přesně po dvou letech od pařížského masakru spáchal sebevraždu.

Brittany Adcock
aktualizováno 08.11.
detaily o vrahovi

"Nutil mě k sexu, když mi bylo 13," tvrdí Brittany o střelci z Texasu

Texaský střelec Devin Kelley, který při nedělním řádění v kostele zabil 26 lidí, v minulosti nutil třináctiletou dívku k nahým snímkům a poté k sexu. Dnes dvaadvacetiletá Brittany Adcocková popsala hrůzy, které s psychicky labilním Kelleyem zažila.

Vichřice Herwart v Česku - 4
aktualizováno 31.10.
Nedělní orkán

Vichřice už má čtvrtou oběť! Na muže spadl při procházce strom

Vichřice si v Česku vyžádala čtyři lidské životy. Policisté v úterý uvedli, že v neděli odpoledne zemřel na Benešovsku 83letý muž, který se šel projít do lesa. Spadl na něj strom.

Záchranáři u lesa, kde padající strom zabil ženu
aktualizováno 30.10.
smutná zpráva

Orkán má třetí oběť! Na muže spadl strom, v nemocnici zemřel

Nedělní vichřice má třetí oběť. Osmapadesátiletý muž, na kterého v Bělé pod Bezdězem spadl strom, podlehl vážným zraněním v liberecké nemocnici.

Střelba v Las Vegas.
aktualizováno 28.10.
Prožívá peklo

Při střelbě ve Vegas schytal kulku do hlavy. Jsi herec, útočí na něj!

Kanaďan Braden Matejka je jednou z obětí šíleného střelce Stephena Paddocka, který 1. října v Las Vegas pálil do davu a zabil přes 50 lidí. Matejka byl při masakru zraněn, kulka ho zasáhla do hlavy. Nyní ovšem musí čelit výhrůžkám smrtí.

Nález ženských ostatků v Dunaji - srpen 2013
aktualizováno 20.10.
Záhada objasněna?

Policie ví, kdo je rozčtvrcená žena z Dunaje! Našli ji už před lety

Slovenští policisté více než čtyři roky pátrali po identitě ženy, kterou našli rozčtvrcenou v řece Dunaji. Podle zjištění TV Markíza nešlo o cizinku (Češku), jak se původně předpokládalo. Mladá dívka zřejmě pocházela z Dunajské Stredy a měla děti.