Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hosté na královské svatbě
aktualizováno 19.05.
Celebrity mezi hosty

Na svatbu dorazili Beckhamovi i Elton! Komu to nejvíc slušelo?

Mezi hosty na královské svatbě se objevila i řada celebrit. Princ Harry a herečka Meghan Markle pozvali své kamarády sportovce, modelky a zpěváky. Slušelo to ale i členům královské rodiny.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 18.05.
celebrity na obřadu

Kteří slavní přijdou na svatbu? Rihanna dostala od prince košem

Už jen hodiny zbývají do chvíle, kdy si britský princ Harry vezme za ženu bývalou americkou herečku Meghan Markle. Na obřad pozvali asi 600 hostů, následné recepce se zúčastní asi dvě stovky lidí. A pozvánku dostaly i některý celebrity.

Policie hledá 7 cizinců
aktualizováno 22.04.
Bezdůvodný útok

Nesmíte pít vlastní alkohol, řekl číšník hostům. Surově ho zkopali

Brutálním napadením se hosté zahrádky restaurace v centru Prahy "odvděčili" číšníkovi, který je napomenul, protože se tam začali nalévat vlastním alkoholem. Hrozí jim až desetileté vězení.

Prásk.tv píše:

Harry a Meghan odcházejí od oltáře - 1
čtěte o tématu hosté na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Amelia Thompson
aktualizováno 12.04.
Krásné gesto

Harry a Meghan překvapili: Na svatbě bude nečekaný host!

Na seznamu hostů královské svatby prince Harryho a Meghan Markle se objevilo nečekané jméno. Vedle Eltona Johna, Davida Beckhama nebo Sereny Williamsové uvidí svatbu i Amelia Thomasová (12). Mladá školačka si loni doslova prošla peklem, když přežila teroristický útok na koncertě v Manchesteru.

Robotický pomocník radí klientům v hotelu
03.04.
Pokrok nezastavíš

Místo recepční vám v tomto hotelu poradí robot! Podívejte, jak je milý

Roboti zastanou už i práci recepční nebo prodejce v autosalonu. Se strojem, který pomáhá hostům v hotelu a další zase radí zájemcům o koupi nového automobilu, se můžete setkat v Itálii.

Zeman na inauguraci
07.03.
Panují nejasnosti

Kdo bude na inauguraci chybět? Hosty zval Hrad místo Sněmovny

Inaugurace prezidenta Miloše Zemana vyvolala mezi poslanci vlnu nevole. Na ceremoniál, který je společným jednáním obou komor Parlamentu, zve hosty předseda Sněmovny. Ten prý ale ani nemá seznam pozvaných k dispozici.

Inaugurace Miloše Zemana
22.02.
8. března

Inaugurace Zemana se blíží! Změní se ceremoniál kvůli jeho zdraví?

Inaugurace prezidenta Miloše Zemana se blíží. Slib pro druhé funkční období složí 8. března. Už teď se spekuluje, zda bude ceremoniál jiný než před pěti lety, nebo jestli zůstanou zachované zvyklosti a přísná pravidla. Stále také není kompletní seznam hostů, kteří by měli do Vladislavského sálu přijít.

Kvůli neposkytnutí pomoci možná půjdou k výslechu
26.05.
Napadení v Pardubicích

Opilci v baru zmlátili hosta, který bránil servírku. Nikdo nepomohl

Případ napadení, který se stal v jednom baru v Pardubicích, kriminalisty zaskočil hned ze dvou důvodů - brutalitou trojice podezřelých mužů, kteří mlátili jednoho z hostů, a také lhostejností ostatních. Nejenže nikdo nezavolal policii, ale ani zraněnému nepomohli.

Harry a Meghan
aktualizováno 20.04.
velká svatba

Krásné ženy nesmí na svatbu Pippy! I Harry půjde bez partnerky

Pippa Middletonová chystá pohádkovou svatbu se svým movitým snoubencem. Přítelkyně prince Harryho Meghan Markle ale není na seznamu hostů. Herečka není jedinou ženou, která svého partnera nedoprovodí.

"Teroristé z ISIS" vyděsili hosty v Cannes - 1
aktualizováno 15.05.
Natáčení reklamy

Panika v Cannes: Hollywoodské hosty vyděsili "teroristé z ISIS"

Tak tohle přehnali! Francouzská firma natáčením reklamy pořádně vyděsila obyvatele i hosty v Cannes. K pobřeží najednou připlula loď plná ozbrojených mužů v "sebevražedných" vestách a s černou vlajkou na zádi. V hotelech vypukla panika.