Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan ukázala těhotenské bříško
aktualizováno včera 21:00
Oficiální návštěva

Meghan ukázala poprvé bříško. Dostala i první dary pro miminko

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou na oficiální návštěvě Austrálie. Harry a Megan, kteří čekají potomka, už stihli navštívit slavnou operu v Sydney nebo tamní ZOO, kde slavnostně otevřeli institut vědy a vzdělání. Lidé je na ulicích zahrnovali gratulacemi a dárky.

Festival - ilustrační
16.09.
Šíření drog

Stovky lidí se předávkovaly na festivalu v Sydney, dva zemřeli!

Na hudebním festivalu v Sydney zemřeli dva lidé na předávkování drog. V kritickém stavu jsou další tři a 700 účastníků potřebovalo lékařkou pomoc. Festivalu se zúčastnilo přes 30 tisíc lidí.

Týraný senior
08.09.
Týrání důchodce

VIDEO: Ošetřovatel zmlátil seniora, poté z něho rval oblečení

Otřesný případ řeší australská policie. Ošetřovatel (35) místo pomoci napadl seniora botou a několikrát ho udeřil. Dále ho shodil z postele a rval z něho oblečení. Policie muže obvinila z ublížení na zdraví a byl předvolán před soud.

Prásk.tv píše:

Eskort žena - 1
čtěte o tématu Sydney na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Nehoda u Sydney
aktualizováno 01.01.
smutný osud

Milionář zemřel se snoubenkou a dětmi! Spadlo s nimi letadlo

Při letecké nehodě u australského Sydney zemřela rodina britského milionáře Richarda Cousinse. Na palubě s ním byli dva synové a jeho snoubenka Emma, kterou doprovázela jedenáctiletá dcera.

Hydroplán DHC-2 Beaver
aktualizováno 31.12.
Tragédie v Sydney

Výlet skončil katastrofou. Při pádu hydroplánu zemřelo šest lidí

Šest lidí zemřelo v neděli při nehodě hydroplánu v australském Sydney. Stroj měl podle prvotních informací patřit společnosti, která nabízela vyhlídkové lety. Mezi oběťmi má být i teprve jedenáctiletý chlapec.

Nehoda v Sydney
aktualizováno 07.11.
Nehoda v Sydney

Řidička se autem probourala do školy. Dva osmiletí chlapci zemřeli

Dva osmiletí chlapci zemřeli a několik dalších žáků základní školy bylo zraněno, když dvaapadesátiletá řidička vjela s vozem Toyota Kluger až do třídy školy ležící na předměstí australského Sydney. Policie případ vyšetřuje jako dopravní nehodu, nic zatím nenasvědčuje tomu, že by řidička do školní budovy nabourala schválně.

Bree Keller
23.09.
Naprostý zmar

Záhadná nehoda: Kráska zemřela, podle rodiny v autě nemohla být!

Krásná modelka a dva muži zemřeli při hororové nehodě v australském Sydney. Bree, která na přehlídkových molech předváděla plavky, byla v luxusním autě, když řidič naboural do sloupu. Rodina netuší, proč s muži do auta nasedla. Nikoho z nich prý neznala.

Stará paní čekala na prince Harryho
08.06.
velká fanynka

Stařenka (97) čekala hodiny v dešti, aby znovu políbila Harryho

Princ Harry je v těchto dnech na návštěvě v Austrálii. I přes nepřízeň počasí na něj fanoušci hodiny čekali. Mezi nimi byla i stará žena, která chtěla oblíbeného člena královské rodiny políbit - už podruhé.

Opera v Sydney - ilustrační foto
31.03.
Hloupá chyba

Milan se těšil do slunné Austrálie, skončil na druhém konci světa

Osmnáctiletý nizozemský student Milan Schipper doufal, že jeho cesta do Austrálie bude zážitkem, na který hned tak nezapomene. Výlet do Sydney si zřejmě bude pamatovat po celý zbytek života. Milan totiž při koupi letenky udělal obrovskou chybu a skončil v promrzlé Kanadě.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
21.03.
Drsné zjištění

Dívka zjistila, že ji znásilnili, až když se video objevilo na webu!

Opravdu pořádný šok zažila patnáctiletá školačka z Austrálie. Zjistila totiž, že když odpadla na jednom večírku, stala se obětí znásilnění. O sexuálním útoku se ovšem dozvěděla až poté, co se záběry objevily na sociálních sítích.