Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Utonulá žena ve Vltavě
aktualizováno 06.11.
Řeší to policie

V Labi našli mrtvolu! Jedná se nejspíš o pohřešovanou ženu

V Nymburku v Labi mladíci našli plovoucí mrtvolu. Pravděpodobně se jedná o ženu, která byla pohřešovaná. Jak žena zemřela policie zatím neví.

Smrtelná nehoda osobního auta u Nymburka - 4
aktualizováno 30.08.
Dopravní problémy

Řidič u Nymburka vjel pod stojící kamion, zemřel. Doprava stála

Dopravu v okolí Nymburka ve čtvrtek ráno významně zkomplikovala vážná nehoda se smrtelným zraněním. Stala se před šestou hodinou ráno na frekventované silnici, která spojuje Nymburk s dálnicemi D10 a D11.

Lávka v Nymburce
08.08.
nebezpečí už nehrozí

Demolice lávky skončila, na Labe v Nymburce se opět vrátily lodě

Po Labi v Nymburce mohou po demolici lávky přes řeku opět plout lodě, rozhodla Státní plavební správa. Od rána koryto řeky kontrolovali potápěči a speciální loď, uvedl ředitel pražské pobočky úřadu Hynek Beneš. Řeka byla pro lodě uzavřena od 8. června.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Demolice lávky v Nymburce
aktualizováno 07.08.
Most v Nymburku

Tanky vytáhly z Labe zbouranou lávku. Teď ji zdemolují a odvezou

Speciální tanky vytáhly před 17:30 z Labe v Nymburce celou konstrukci lávky, kterou firma do řeky shodila v pátek. Práce trvaly asi devět hodin. Firma nyní zbytky vytažené lávky zdemoluje a sutiny odveze na skládku.

Lávka v Nymburku
aktualizováno 31.07.
Most v Nymburku

Nebezpečnou lávku zdemolují. Trosky nechají v Labi několik dní

Demolice lávky přes Labe v Nymburce, která je v havarijním stavu a hrozí zřícením, začne v pátek ráno. Stavební firma ji postupně přestřihne na obou březích, konstrukce tak spadne do Labe, odkud ji firma po několika dnech vytáhne.

Lávka v Nymburku
09.06.
riskují životy

Lávka v Nymburce se může zřítit kdykoliv, lidé ale varování ignorují

Páteční uzavření lávky přes Labe, která je podle nymburské radnice v havarijním stavu, prý rejdařům způsobí až stotisícové škody. Podle odborníků se může stavba kdykoliv zřítit, přesto ji desítky lidí i přes zákaz podcházejí.

Lávka v Nymburku
aktualizováno 08.06.
Důležitá lodní cesta

Lodě pod lávkou v Nymburku neproplují! Může se kdykoliv zřítit

Státní plavební správa (SPS) v pátek zastavila provoz lodí na Labi pod lávkou v Nymburce, která je v havarijním stavu a mohla by se kdykoli zřítit. Lodě se musejí otáčet, Povodí Labe se je snaží o zákazu plavby v Nymburce informovat na plavebních komorách.

Nehoda autobusu a náklaďáku u Nymburka - 5
aktualizováno 24.05.
nehoda u nymburka

Na kruhovém objezdu se srazil autobus a náklaďák! 12 zraněných

Na kruhovém objezdu nedaleko Nymburka se ve čtvrtek ráno čelně srazil autobus s nákladním autem. Při nehodě se zranilo 12 lidí, z čehož devět jich skončilo v nemocnici. Místo nehody bylo asi dvě hodiny neprůjezdné.

Demonstrace v Nymburce, kde se koná sjezd KSČM
aktualizováno 21.04.
Pozdvižení v Nymburce

Odpůrci KSČM se chtěli probít na sjezd, neprošli přes policisty

Několik účastníků protestu proti rostoucímu vlivu komunistů se pokusilo asi hodinu po poledni proniknout do Obecního domu v Nymburku, kde se dnes koná volební sjezd KSČM.

Výměna manželek - Naďa a Martin
12.04.
život po natáčení

U Nadi z Výměny se dějí velké věci: Svatba a přírůstek do rodiny

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Naďa, která je zvyklá na dvanáctičlennou rodinu, se dostala do domácnosti, kde žijí jen čtyři. Jak na natáčení vzpomíná a co se u ní změnilo?