Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

smolný den

Další incident United Airlines: Muže při letu bodl škorpion

Americká letecká společnost United Airlines zažila skutečně nešťastný týden. Po šokujícím incidentu, kdy zaměstnanci surově vyvlekli jednoho z pasažérů, se rýsuje další smolná záležitost. Muže při letu z Houstonu do Calgary štípl škorpion, uvádí portál CBC.

video Odstrašující záběry

Blázen za volantem: Předjížděním vytlačil auto z protisměru a ujel

S bezohledným chováním se na českých silnicích setkávají řidiči velmi často, situaci, do které se ale dostal Zdeněk P., by nechtěl zažít nikdo. Těsně za horizontem se mu přímo před vozem objevilo auto v protisměru a vytlačilo ho ze silnice. Díky skvěle zvládnutému manévru naštěstí malá mazda neskočila v protisměru, ale i tak vyletěla ze silnice. Řidič, který život ohrožující situaci způsobil, se ani neobtěžoval zastavit a zkontrolovat, jestli všechno dopadlo dobře a nikdo se nezranil.

Lavina v Japonsku smetla studenty - 1
Aktualizováno 27.3. 2017 11:31
galerie tragédie v Japonsku

Smrtící lavina smetla 50 studentů: 8 dětí přišlo o život, další hledají!

Nejméně osm studentů lyžařského výcviku přišlo o život poté, co se na hoře Nasu ve středním Japonsku v pondělí uvolnila lavina. V tu dobu se na svahu pohybovalo celkem 50 dětí.

Prásk.tv píše:

Chlap se počůral
čtěte o tématu incident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

hrozivý pád

Turistka v Jeseníkách uklouzla na ledu, zřítila se až z 20 metrů!

Ve vážném stavu skončila turistka, která se v neděli při výletu v Jeseníkách zřítila z výšky asi 20 metrů. Incident se stal v údolí Bílé Opavy, žena si pádem přivodila poranění páteře a ruky.

video neúspěšní kandidáti

Házení vajíček na prezidenta? Tohle si myslí Zemanovi soupeři!

O tom, zdali je házení vajíček na prezidenta trestným činem, se v poslední době diskutovalo často. Jak by ale zareagovali neúspěšní prezidentští kandidáti z první přímé prezidentské volby, kdyby se taková situace stala jim samotným v pozici prezidenta? Požadovali by tvrdé potrestání výtržníka nebo by nad celou situací jen mávli rukou?

galerie + video incident v Plzni

Hádka o dítě se dramaticky zvrtla: Partner ženy přejel jejího 'ex'!

Hádka dvou exmanželů v noci na neděli v plzeňské Bendově ulici došla tak daleko, že musela zasáhnout policie. Rozhádaný pár se přetahoval o dítě, incident vyvrcholil, když partner ženy srazil rozzuřeného tatínka dítěte autem.

překažený let

Na palubě letadla se strhla bitka! Pilot musel nouzově přistát

Na palubě letadla společnosti Ryanair se poprali cestující. Rozdávaly se rány pěstí i kopance, kapitán musel kvůli nezvladatelným pasažérům nouzově přistát. Násilník, který bitku vyprovokoval, skončil v cele předběžného zadržení.

Romský pohřeb v Žatci
Aktualizováno 7.11. 2016 21:01
sledovaný pohřeb

V Žatci pohřbili mrtvého Roma z pizzerie. Dohlížela policie

V Žatci se dnes odehrál pohřeb mladého Roma, který zemřel v polovině října po potyčce s hosty restaurace. Pitva vyloučila, že by ho zabil někdo cizí - mladík zemřel po kolapsu a navzdory první pomoci, kterou mu lidé poskytli. Přesto se Romové ve městě rozčilují nad domnělou vraždou. Dnes se jich asi stovka zúčastnila pohřbu mrtvého mladíka.

ANKETA co říká zákon?

Drsný zákrok strážníků v Praze! Měli právo použít násilí? VIDEO

Nepříjemný zážitek si odnesl z oslav státního svátku 28. října novinář Pavel Hlávka. Na Staroměstském náměstí se dostal do konfliktu se strážníky Městské policie. Podle něj zcela neoprávněně. Byl zásah strážníků ale opravdu zbytečný?

romové se bouří

Smrt Roma v žatecké pizzerii: Lidé se bouří, starostce vyhrožují

Smrt mladého Roma při říjnové potyčce v žatecké pizzerii odstartovala ve městě šňůru protestních akcí. Bez konfliktů se neobešly ani pietní akce věnované mrtvému muži - kvůli proslovu na jedné z nich má problémy i starostka Zdeňka Hamousová, jejíž řeč nebyla podle romského aktivisty Roberta Tonelliho vůbec podložená fakty.