Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda v Praze - 4
Aktualizováno 19.5. 2017 21:46
galerie vážný incident

Nehoda 4 aut zablokovala Pražský okruh. Dva vozy shořely! VIDEO

Hromadná nehoda čtyř aut po sedmé hodině večerní zcela uzavřela Pražský okruh u sjezdu na Stodůlky. Na místě shořela dvě auta. Hasiči se k místu nehody velmi obtížně dostávali díky kolonám v obou směrech.

USS Ronald Reagan před vyplutím z přístavu Yokosuka
Aktualizováno 19.5. 2017 12:39
narůstající napětí

Testy jaderných raket, přesuny válečných lodí! USA a KLDR zbrojí

Situace u korejského poloostrova nabírá na obrátkách. Do oblasti míří již druhá letadlová loď Spojených států. USS Ronald Reagan se připojí k USS Carl Vinson. Ke kroku, který ještě může navýšit napětí mezi USA a KLDR, přistoupily Spojené státy jen několik dní po "úspěšném" raketovém testu.

Unavený řidič
Aktualizováno 25.4. 2017 15:47
hledají se svědci

Senior musel zastavit na kruháči, naštvaný řidič mu dal rány pěstí!

Když před ním senior zastavil na kruhovém přejezdu v Klatovech, řidiči ruply nervy, vystoupil z auta a muže začal tlouct pěstí do hlavy. Senior skončil v nemocnici, útočníka nyní hledá policie.

Prásk.tv píše:

Chlap se počůral
čtěte o tématu incident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

smolný den

Další incident United Airlines: Muže při letu bodl škorpion

Americká letecká společnost United Airlines zažila skutečně nešťastný týden. Po šokujícím incidentu, kdy zaměstnanci surově vyvlekli jednoho z pasažérů, se rýsuje další smolná záležitost. Muže při letu z Houstonu do Calgary štípl škorpion, uvádí portál CBC.

video Odstrašující záběry

Blázen za volantem: Předjížděním vytlačil auto z protisměru a ujel

S bezohledným chováním se na českých silnicích setkávají řidiči velmi často, situaci, do které se ale dostal Zdeněk P., by nechtěl zažít nikdo. Těsně za horizontem se mu přímo před vozem objevilo auto v protisměru a vytlačilo ho ze silnice. Díky skvěle zvládnutému manévru naštěstí malá mazda neskočila v protisměru, ale i tak vyletěla ze silnice. Řidič, který život ohrožující situaci způsobil, se ani neobtěžoval zastavit a zkontrolovat, jestli všechno dopadlo dobře a nikdo se nezranil.

Lavina v Japonsku smetla studenty - 1
Aktualizováno 27.3. 2017 11:31
galerie tragédie v Japonsku

Smrtící lavina smetla 50 studentů: 8 dětí přišlo o život, další hledají!

Nejméně osm studentů lyžařského výcviku přišlo o život poté, co se na hoře Nasu ve středním Japonsku v pondělí uvolnila lavina. V tu dobu se na svahu pohybovalo celkem 50 dětí.

hrozivý pád

Turistka v Jeseníkách uklouzla na ledu, zřítila se až z 20 metrů!

Ve vážném stavu skončila turistka, která se v neděli při výletu v Jeseníkách zřítila z výšky asi 20 metrů. Incident se stal v údolí Bílé Opavy, žena si pádem přivodila poranění páteře a ruky.

video neúspěšní kandidáti

Házení vajíček na prezidenta? Tohle si myslí Zemanovi soupeři!

O tom, zdali je házení vajíček na prezidenta trestným činem, se v poslední době diskutovalo často. Jak by ale zareagovali neúspěšní prezidentští kandidáti z první přímé prezidentské volby, kdyby se taková situace stala jim samotným v pozici prezidenta? Požadovali by tvrdé potrestání výtržníka nebo by nad celou situací jen mávli rukou?

galerie + video incident v Plzni

Hádka o dítě se dramaticky zvrtla: Partner ženy přejel jejího 'ex'!

Hádka dvou exmanželů v noci na neděli v plzeňské Bendově ulici došla tak daleko, že musela zasáhnout policie. Rozhádaný pár se přetahoval o dítě, incident vyvrcholil, když partner ženy srazil rozzuřeného tatínka dítěte autem.

překažený let

Na palubě letadla se strhla bitka! Pilot musel nouzově přistát

Na palubě letadla společnosti Ryanair se poprali cestující. Rozdávaly se rány pěstí i kopance, kapitán musel kvůli nezvladatelným pasažérům nouzově přistát. Násilník, který bitku vyprovokoval, skončil v cele předběžného zadržení.