Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Při explozi skákacího hradu zemřela malá dívka
01.07.
strašlivá tragédie

Při explozi skákacího hradu v Británii zemřela malá dívenka (†4)

Tragickou událostí se zabývají britští policisté, kteří vyšetřují úmrtí teprve čtyřleté dívky na pláži v Norfolku. Dívka pravděpodobně zemřela při výbuchu skákacího hradu, který ji vymrštil vysoko do vzduchu. Holčičku převezli do nemocnice, tam ale svým zraněním podlehla.

Jamie Foxx
15.06.
sexuální skandál

Šokující obvinění: Slavný herec měl profackovat ženu... penisem!

Kurióznímu obvinění čelí slavný americký herec Jamie Foxx. Nejmenovaná žena ho obvinila z toho, že ji před 16 lety několikrát udeřil přes tvář svým penisem, když odmítla orální sex.

Drsné zadržení na pláži v New Jersey
aktualizováno 29.05.
Šokující zadržení

Tvrdý zásah na pláži! Maminku bil policista surově do hlavy! VIDEO

Mnoho lidí si chce během dovolené užít klid na pláži, mladou Američanku by ale ani ve snu nenapadlo, že prožije jeden z nehorších dnů v životě. Policisté ji skoro bezdůvodně zadrželi, při tom ji ale jeden z nich surově mlátil do hlavy.

Prásk.tv píše:

Elaine Chan
čtěte o tématu incident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Žena chytila svého muže s milenkou na kolumbijském letišti
19.05.
nepříjemný incident

Žena chytla manžela s milenkou na letišti, pak se začaly dít věci!

Romantický výlet s milenkou skončil pro nevěrného muže dřív, než vůbec začal. Podvedená žena je totiž odchytila na kolumbijském letišti a na svou sokyni se rovnou vrhla. Chytila ji za vlasy a zatímco řvala na svého muže, odmítala ženu pustit.

Incident v Tim Horton
18.05.
vyhrocená hádka

Žena házela vlastní výkaly na obsluhu, která ji nepustila na WC

Na základě videa, které se začalo šířit na sociálních sítích, již začala policie jednat a zadržela ženu, která po hádce se zaměstnanci restaurace Tim Horton's vykonala potřebu přímo před pokladnou a hodila vlastní výkaly na obsluhu.

Požár vlaku
12.05.
incident u Převýšova

Vlak nezastavil a naproti jel další. Svědkyně: 'Málem jsme se srazili!'

Na zhruba tři hodiny musel být v sobotu večer omezen provoz na železniční trati mezi Převýšovem a Chlumcem nad Cidlinou. Důvodem byla zřejmě nepozornost strojvůdce, který podle policie projel návěstidlo na červenou a zastavil o desítky metrů dál. V tu dobu jel proti němu další vlak, který musel prudce brzdit.

David Koller napadl při vystoupení fotografa
aktualizováno 09.05.
drsný incident

Zpěvák Koller při koncertě napadl fotografa! Vadilo mu, že ho fotí

Zpěvák David Koller si na charitativním koncertě v Českých Budějovicích zadělal na potíže. Jednomu z fotografů, který ho při vystoupení fotil, rozlomil aparát na dvě části. Celý incident zachytili diváci na mobilní telefon.

Stíhačky z kabiny dopravního letadla
aktualizováno 02.05.
dlouhé pronásledování

Provokace nad Baltem: Ruskou stíhačku dělilo od boeingu 6 metrů

V mezinárodním vzdušném prostoru nad Baltským mořem se k sobě na vzdálenost šesti metrů přiblížila ruská stíhačka s americkým Boeingem. V této vzdálenosti letěla obě letadla dalších devět minut. Americké námořnictvo označilo ruský manévr za neprofesionální.

Místo činu v Newportu - Ilustrační foto
aktualizováno 29.04.
strašlivá nehoda

V Newportu vjelo auto několikrát do davu, čtyři lidé jsou zranění

Nejméně čtyři lidé skončili v nemocnici poté, co do nich před nočním klubem v Newportu několikrát najelo auto, řidič pak z místa ujel. Policie zadržela mladíka (18), který měl sedět za volantem. Zatím není zcela jasné, co přesně se stalo, dvě dívky ale budou mít zřejmě doživotní následky.

Napadený mladík v Rychnově nad Kněžnou
aktualizováno 24.04.
má 30 stehů

Brutální útok na diskotéce: Cizinec trefil chlapce sklenicí do obličeje!

Večerní návštěva tanečního klubu v Rychnově nad Kněžnou skončila pro Zdeňka (19) krvavým zraněním obličeje. V noci na neděli ho před tamní diskotékou bezdůvodně napadl cizinec, který po něm hodil skleněnou lahev. Mladík skončil s pořezaným obličejem v nemocnici.