Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

překažený let

Na palubě letadla se strhla bitka! Pilot musel nouzově přistát

Na palubě letadla společnosti Ryanair se poprali cestující. Rozdávaly se rány pěstí i kopance, kapitán musel kvůli nezvladatelným pasažérům nouzově přistát. Násilník, který bitku vyprovokoval, skončil v cele předběžného zadržení.

Romský pohřeb v Žatci
Aktualizováno 7.11. 2016 21:01
sledovaný pohřeb

V Žatci pohřbili mrtvého Roma z pizzerie. Dohlížela policie

V Žatci se dnes odehrál pohřeb mladého Roma, který zemřel v polovině října po potyčce s hosty restaurace. Pitva vyloučila, že by ho zabil někdo cizí - mladík zemřel po kolapsu a navzdory první pomoci, kterou mu lidé poskytli. Přesto se Romové ve městě rozčilují nad domnělou vraždou. Dnes se jich asi stovka zúčastnila pohřbu mrtvého mladíka.

ANKETA co říká zákon?

Drsný zákrok strážníků v Praze! Měli právo použít násilí? VIDEO

Nepříjemný zážitek si odnesl z oslav státního svátku 28. října novinář Pavel Hlávka. Na Staroměstském náměstí se dostal do konfliktu se strážníky Městské policie. Podle něj zcela neoprávněně. Byl zásah strážníků ale opravdu zbytečný?

Prásk.tv píše:

Chlap se počůral
čtěte o tématu incident na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem

Mozek pro vaše auto

romové se bouří

Smrt Roma v žatecké pizzerii: Lidé se bouří, starostce vyhrožují

Smrt mladého Roma při říjnové potyčce v žatecké pizzerii odstartovala ve městě šňůru protestních akcí. Bez konfliktů se neobešly ani pietní akce věnované mrtvému muži - kvůli proslovu na jedné z nich má problémy i starostka Zdeňka Hamousová, jejíž řeč nebyla podle romského aktivisty Roberta Tonelliho vůbec podložená fakty.

Chemický incident na letišti London City Airport - 3
Aktualizováno 22.10. 2016 06:38
galerie evakuace letiště

Chemický "incident" na letišti v Londýně! Útok nebo nehoda?

Letiště London City bylo evakuováno po blíže neupřesněném "chemickém incidentu". Šestadvacet lidí muselo být ošetřeno, dva lidé skončili v nemocnici. Letiště je uzavřené a vyšetřuje se, co se stalo.

Americký konvoj v Praze - 3
Aktualizováno 20.10. 2016 21:04
incident s vojáky

Ukázal nahý zadek na americký konvoj. Jen přestupek, řekl soud

Vystrčil nahý zadek na americký vojenský konvoj a dostal za to podmínku na deset měsíců podmíněně. Teď ale soud rozsudek zrušil a přehodnotil ho jen na přestupek. Za ten hrozí už jen pokuta.

Vyházené věci
Aktualizováno 1.2. 2016 16:14
video pražané jen zírali

Žena všechno vyházela z okna: Kvůli partnerovi letěla i televize

Na pražském Petrském náměstí bylo v pondělí dopoledne k vidění neobvyklé divadlo. Vyšinutá žena vyhazovala z okna ve třetím patře vybavení bytu. Na chodník letěla televize, počítač i menší skříňky. Ženu museli zklidnit až přivolaní strážníci a záchranáři.

Sestřelená ruská stíhačka
Aktualizováno 2.12. 2015 17:08
aplikovaná věda

Nová fakta o sestřelení ruského letadla: Všechno bylo jinak

Celý svět se dohaduje o okolnostech sestřelení ruského letadla tureckou armádou. Vědci nyní pomocí fyziky spočítali, že všechno je jinak, než obě zainteresované strany dosud uváděly.

Muž se zbraní - ilustrační foto
Aktualizováno 20.9. 2015 21:52
střelba versus vejce

Střelba vedle ministra? Žádný problém, rozhodla policie

Střílení z plynové pistole před ministrem spravedlnosti není trestným činem - rozhodli o tom policisté, kteří kvůli tomu v květnu vyslýchali seniora Alojze Janigu z Heřmanova Městce. Ten tímto způsobem upozorňoval na to, že ho podle něj, neprávem vyhodili z domova důchodců. Dostal pouze nízkou pokutu.

nehoda v lese

Muž uvázl pod stromem, ozvalo se na tísňové lince...

Muž zaklíněný pod stromem - takové hlášení si vyslechli táborští policisté v sobotu odpoledne na tísňové lince. Povolali proti i záchranáře a vrtulník a ihned vyrazili do terénu.