Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapec přežil klinickou smrt
14.11.
zázračné uzdravení

Mladík popsal klinickou smrt: Viděl jsem Ježíše, mluvil se mnou!

Zack Clements (17) z Texasu spadl v tělocvičně a vážně se zranil. Lékaři se ho snažili oživit, ale po 20 minutách byli nuceni prohlásit ho za mrtvého. Jeho srdeční impuls ale nečekaně naskočil. Mladík tvrdí, že ho zachránil sám Ježíš Kristus, který k němu promluvil.

Ruiny starořímského města v Izraeli
11.08.
Opravdu ho mají?

Úžasný objev archeologů! Našli dávno ztracené rodiště 3 apoštolů

Tým archeologů věří, že se jim podařilo objevit rodiště apoštolů Petra, Filipa a Ondřeje. V blízkosti Galilejského jezera v severním Izraeli nalezli pozůstatky starořímského města, které mělo vzniknout na základech židovské osady Betsaida.

Hrob Ježíše Krista v kostele Svatého hrobu v Jeruzalémě - 7
26.03.
stálo to miliony

V Izraeli dokončili rekonstrukci svatyně, ve které je hrob Krista

V Jeruzalémě dokončili renovaci chrámu Božího hrobu, který je považován za místo posledního spočinutí Ježíše Krista. Svatyně potřebovala rekonstrukci, protože se na ní podepsala vlhkost a kouř ze svíček. Oprava trvala deset měsíců a pracovalo se hlavně v noci.

Prásk.tv píše:

Co znamená K+M+B
čtěte o tématu Ježíš Kristus na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Králičí nora ukrývala 700 let starou templářskou jeskyni
09.03.
GALERIE A VIDEO Úžasný objev

V králičí noře za barákem našli vstup do staré jeskyně templářů

Králičí nora ve Velké Británii schovávala něco neuvěřitelného - vchod do jeskyního komplexu, který v minulosti využívali templáři. Síť chodeb je stará až 700 let!

Tvář Ježíše Krista
21.12.
2000 let starý

Je na desce první vyobrazení Ježíše Krista? Vědci věří, že ano!

Vědci prokázali, že starověké olověné desky, které zobrazují nejstarší portrét Ježíše Krista, jsou pravé. Desky jsou 2000 let staré a pocházejí z období jeho života.

Šéf komunistů Zjuganov
aktualizováno 29.04.
kontroverzní prohlášení

Zjuganov překvapil: Ježíš Kristus byl první komunista naší éry!

Kdyby žil Ježíš Kristus, šel by v moskevském prvomájovém průvodu v první řadě ruských komunistů. Novinářům to řekl předseda strany Gennadij Zjuganov. Podle předsedy není náhodou, že letošní oslavy pravoslavných Velikonoc vrcholí zrovna v den ruských oslav Svátku práce (1. května).

Modlitba, mše
26.03.
smrtelná hrozba

Velikonoční atentáty: Turecko varuje křesťany a židy před ISIS!

Teroristé by mohli využít oslav zmrtvýchvstání Ježíše Krista k útoku na kostely a synagogy, varuje turecká policie místní obyvatele. Cílem útoků extrémistů by se podle organizace AFP mohly stát i zahraniční zastupitelské úřady.

1819752
aktualizováno 24.12.
pochod za ježíšem

Do Betléma se vydalo procesí křesťanů. Mají strach z atentátů

Křesťanští poutníci vedení jeruzalémským patriarchou Fuádem Tvalem dnes vyrazili z Jeruzaléma do Betléma k oslavám Vánoc. Většinu z desetikilometrové trasy vykonali v automobilech a autobusech, až konec cesty pak šli do Betléma pěšky. Jejich cílem je bazilika Narození Páně postavená nad údajným místem narození Ježíše Krista.

Ježíš
13.08.
Napadl záchranáře

Jsem Ježíš a vysadili mě tu mimozemšťani, tvrdil muž v Praze

Pomatený cizinec strážníkům tvrdil, že je Ježíš Kristus a vysadili ho v centru Prahy mimozemšťané. Když ho chtěli odvézt do blázince, napadl záchranáře i hlídku Městské policie Praha.

Jeptiška píchala do dětí špendlíky
31.03.
reportáž

Žena píchala děti špendlíkem, aby pochopily utrpení Ježíše!

Řádová sestra na Slovensku během vyučování náboženství píchala děti do rukou špendlíkem. Prý proto, aby lépe pochopily a cítily utrpení Krista.