Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zloději vykrádali kamiony v maskách opic
aktualizováno 12.02.
VIDEO milionové škody

Poláci v maskách opic přepadávali kamiony na D1! Teď je dopadli

Policie dopadla dlouho hledaný polský zločinecký gang. Skupina se zaměřovala na krádeže zboží z odstavených kamionů. Loupili nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech. Své obličeje schovávali pod maskami opic, za dobu svého působení zvládli nakrást zboží v hodnotě několika milionů korun.

Kolony na D1
aktualizováno 22.12.
Problémy pro řidiče

Poslanci našli řešení dálnice D1! Zakázat kamiony v levém pruhu

Problémy s dálnicí D1 trápí řidiče už několik dní, tvořily se dlouhé kolony a lidé strávili v autech i hodiny. Komplikace způsobily také kamiony, které na dálnici uvízly a nemohly odjet. Poslanci v pátek zveřejnili návrh, jak tento problém vyřešit. Chtějí zakázat kamionům na dálnicích jízdu v levém pruhu.

Kolony na D1
aktualizováno 13.12.
Dopravní komplikace

D1 opět kolabovala! Kilometrové kolony, zpoždění na několik hodin

Doprava na dálnici D1 na Brno mezi středními Čechami a Vysočinou ve čtvrtek dopoledne opět kolabovala. Kolony byly dlouhé desítky kilometrů, problémy začínaly už na 46. kilometru. Odpoledne se situace mírně zlepšila, i tak ale řidiči stáli v kolonách. Dopravu komplikuje sníh, nejhorší situace je stále na Vysočině, špatně sjízdné silnice jsou v okrese Pelhřimov, Třebíč a Havlíčkův Brod. Pozor by si měli dát řidiči i v Jihočeském, Pardubickém a Královehradeckém kraji. Problémy mají stále kamiony, pro které jsou některé silnice uzavřené anebo zůstaly uvízlé v kopci.

Prásk.tv píše:

Utýraná žirafa - 3
čtěte o tématu kamiony na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Kamion Ilustrační snímek
04.12.
Dohoda ministrů

Nová pravidla pro řidiče kamionů! EU upravuje dopravu v Evropě

Ministři dopravy členských států EU se dohodli na reformě dopravního sektoru. Změní se mimo jiné pracovní podmínky řidičů kamionů. Nově se na ně budou vztahovat jiná pravidla než na ostatní pracovníky vysílané do ciziny.

Nehoda na dálnici D46 u Prostějova - 4
aktualizováno 14.11.
vyšetřování policie

Hromadná nehoda uzavřela D46, doprava kolabovala i v objížďkách

Krátce před půlnocí se na dálnici D46 u Prostějova srazily dva kamiony a dodávka. Jeden z řidičů byl zraněn. Z kamionu se vysypal náklad, kvůli úklidovým pracím a policejnímu vyšetřování byla dálnice ve směru z Olomouce na Vyškov uzavřena až do dopoledne, kolem půl jedenácté se začala dlouhá kolona rozjíždět.

Na D1 uzavřela silnici hromadná smrtelná nehoda - 1
aktualizováno 07.11.
Tragická nehoda

Hromadná nehoda na D1! Kamion narazil do aut před sebou, 1 mrtvý

Na D1 se v úterý stala vážná dopravní nehoda s tragickými následky. Při srážce náklaďáku s vozidly před tím zemřel jeden člověk. Dálnice byla přes 11 hodin uzavřená, provoz se vrátil k normálu až před půlnocí.

2205154
aktualizováno 05.11.
Vážná nehoda

Na D5 se srazily čtyři kamiony! Auta z korby zasypala dálnici!

V pondělí odpoledne se na dálnici D5 ve směru na Plzeň stala vážná dopravní nehoda, při které se srazily čtyři kamiony. Úsek je zcela neprůjezdný a tvoří se zde dlouhé kolony.

Kamion Ilustrační snímek
18.10.

VIDEO: Gang měl vozit do Česka kradené kamiony

Středočeští policisté dopadli gang, který do Česka vozil kradené kamiony z Německa. V Hořovicích na Berounsku je potom upravoval, aby je mohl dál prodávat. Nákladní automobily kradli i s nákladem. Teď jim hrozí až 8 let ve vězení. Více informací má Jan Mareš.

Kontroly na D1
18.10.
Rozsáhlá akce

V pořádku nejsou auta ani řidiči, ukázaly kontroly "cizích" kamionů

Rozsáhlé mimořádné kontroly zaměřené hlavně na zahraniční kamiony rozjeli policisté a celníci na Vysočině - a to na dálnici D1 i dalších hlavních tazích, které vedou na jih Evropy.

Zákaz vjezdu kamionů - ilustrační foto
aktualizováno 20.08.
Hustý provoz

Centrum Rakovníka je plné kamionů. Místním došla trpělivost

Obyvatelé Rakovníka si stěžují na těžkou kamionovou dopravu. Přímo v centru se totiž opravuje most, přes který vede hlavní tah na Plzeň. A tak musejí i kamiony, které míří do průmyslové zóny, jezdit přes město. Podle radnice potrvají problémy nejméně do listopadu, kdy by se měl zprovoznit další vjezd do oblasti.