Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na dálnici D46 u Prostějova - 4
aktualizováno 14.11.
vyšetřování policie

Hromadná nehoda uzavřela D46, doprava kolabovala i v objížďkách

Krátce před půlnocí se na dálnici D46 u Prostějova srazily dva kamiony a dodávka. Jeden z řidičů byl zraněn. Z kamionu se vysypal náklad, kvůli úklidovým pracím a policejnímu vyšetřování byla dálnice ve směru z Olomouce na Vyškov uzavřena až do dopoledne, kolem půl jedenácté se začala dlouhá kolona rozjíždět.

Na D1 uzavřela silnici hromadná smrtelná nehoda - 1
aktualizováno 07.11.
Tragická nehoda

Hromadná nehoda na D1! Kamion narazil do aut před sebou, 1 mrtvý

Na D1 se v úterý stala vážná dopravní nehoda s tragickými následky. Při srážce náklaďáku s vozidly před tím zemřel jeden člověk. Dálnice byla přes 11 hodin uzavřená, provoz se vrátil k normálu až před půlnocí.

2205154
aktualizováno 05.11.
Vážná nehoda

Na D5 se srazily čtyři kamiony! Auta z korby zasypala dálnici!

V pondělí odpoledne se na dálnici D5 ve směru na Plzeň stala vážná dopravní nehoda, při které se srazily čtyři kamiony. Úsek je zcela neprůjezdný a tvoří se zde dlouhé kolony.

Prásk.tv píše:

Utýraná žirafa - 3
čtěte o tématu kamiony na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tahle žena ví, jak zajistit podnikatelům úspěch

Networkerka Gabriela Mrkvicová se podělila o své zkušenosti z podnikatelského světa.

Kamion Ilustrační snímek
18.10.

VIDEO: Gang měl vozit do Česka kradené kamiony

Středočeští policisté dopadli gang, který do Česka vozil kradené kamiony z Německa. V Hořovicích na Berounsku je potom upravoval, aby je mohl dál prodávat. Nákladní automobily kradli i s nákladem. Teď jim hrozí až 8 let ve vězení. Více informací má Jan Mareš.

Kontroly na D1
18.10.
Rozsáhlá akce

V pořádku nejsou auta ani řidiči, ukázaly kontroly "cizích" kamionů

Rozsáhlé mimořádné kontroly zaměřené hlavně na zahraniční kamiony rozjeli policisté a celníci na Vysočině - a to na dálnici D1 i dalších hlavních tazích, které vedou na jih Evropy.

Zákaz vjezdu kamionů - ilustrační foto
aktualizováno 20.08.
Hustý provoz

Centrum Rakovníka je plné kamionů. Místním došla trpělivost

Obyvatelé Rakovníka si stěžují na těžkou kamionovou dopravu. Přímo v centru se totiž opravuje most, přes který vede hlavní tah na Plzeň. A tak musejí i kamiony, které míří do průmyslové zóny, jezdit přes město. Podle radnice potrvají problémy nejméně do listopadu, kdy by se měl zprovoznit další vjezd do oblasti.

Prostitutka - ilustrační foto
aktualizováno 06.08.
Chystá vyhlášku

Ústí zakáže prostituci. Radnice: "Rozmáhá se kvůli kamioňákům!"

Ústí nad Labem chystá vyhlášku, která na území města zakáže prostituci. Jako jedno z posledních měst na severu Čech ji dosud nemělo, protože tam problém nebyl tak akutní. To se ale změnilo kvůli narůstajícímu provozu kamionové přepravy.

Nehoda kamionu na Pražském okruhu - 3
aktualizováno 12.07.
nehoda tří kamionů

Pohroma pro milovníky zlatavého moku! Havaroval kamion s pivem

Neštěstí pro všechny milovníky piva se ve čtvrtek dopoledne událo na Pražském okruhu. Při nárazu se z kamionu vysypaly sudy s pivem.

Nehoda na Pražském okruhu - 4
aktualizováno 04.06.
galerie tragická nehoda

Řidičku oživovali dlouhé desítky minut, svým zraněním podlehla!

V pondělí před polednem vyjížděly záchranné složky k velmi vážné nehodě kamionu a dodávky, která narazila zezadu do návěsu. Řidička utrpěla velmi vážná zranění a zůstala zaklíněná v kabině. Po vyproštění začal boj o její život, ten se ani přes intenzivní snahu záchranářů bohužel nepodařilo vyhrát, žena podlehla svým zraněním na místě.

2134241
25.04.
Nečekaná barikáda

Originální záchrana sebevraha: Skočit mohl, ale bylo by to marné!

Když začne sebevrah vyhrožovat skokem, standardním postupem je, že na místo přijede policejní vyjednavač a snaží se dotyčného přemluvit, aby svůj život nezahazoval. Záchrana ovšem může vypadat úplně jinak a originálněji.