Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda kamionu na Pražském okruhu - 3
aktualizováno 12.07.
nehoda tří kamionů

Pohroma pro milovníky zlatavého moku! Havaroval kamion s pivem

Neštěstí pro všechny milovníky piva se ve čtvrtek dopoledne událo na Pražském okruhu. Při nárazu se z kamionu vysypaly sudy s pivem.

Nehoda na Pražském okruhu - 4
aktualizováno 04.06.
galerie tragická nehoda

Řidičku oživovali dlouhé desítky minut, svým zraněním podlehla!

V pondělí před polednem vyjížděly záchranné složky k velmi vážné nehodě kamionu a dodávky, která narazila zezadu do návěsu. Řidička utrpěla velmi vážná zranění a zůstala zaklíněná v kabině. Po vyproštění začal boj o její život, ten se ani přes intenzivní snahu záchranářů bohužel nepodařilo vyhrát, žena podlehla svým zraněním na místě.

2134241
25.04.
Nečekaná barikáda

Originální záchrana sebevraha: Skočit mohl, ale bylo by to marné!

Když začne sebevrah vyhrožovat skokem, standardním postupem je, že na místo přijede policejní vyjednavač a snaží se dotyčného přemluvit, aby svůj život nezahazoval. Záchrana ovšem může vypadat úplně jinak a originálněji.

Prásk.tv píše:

Utýraná žirafa - 3
čtěte o tématu kamiony na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Řidič při předjíždění ohrozil několik aut
23.03.
trest lidi pobuřuje

Chyběly centimetry! Řidič cestou při předjíždění ohrozil několik aut

Velmi riskantní manévr předvedl řidič, který při předjíždění kamionu ohrozil hned tři vozidla jedoucí v protisměru. Jedno dokonce muselo zastavit, protože od střetu je dělilo jen pár centimetrů. Případ se stal na silnici u Nové Paky, kudy za lyžováním do Krkonoš jezdí tisíce turistů. I podle odborníků by za tento velmi nebezpečný přestupek měly padat mnohem vyšší tresty.

Zátah policie na kamioňáky
aktualizováno 21.03.
Rozdávali pokuty

Stojí, kde nemají. Policie trestala kamioňáky, ti se zlobí!

Dálniční policisté na Vysočině rozjeli ještě v noci rozsáhlou kontrolní akci, při které na odstavných parkovištích kolem dálnice D1 odchytávali, pokutovali a také vykazovali desítky špatně parkujících šoférů kamionů.

Přetížený kamion
aktualizováno 23.02.
nebezpečí na dálnici

Přetížený kamion ohrožoval řidiče na D1. Takových jsou stovky

Přetížené kamiony, řidiči nedodržující bezpečnostní přestávky a často za volantem bez potřebných dokladů - s tím se policie čím dál častěji setkává na našich silnicích a hlavně dálnicích. Velmi často přitom předpisy porušují cizinci.

Uprchlíci u Plzně
aktualizováno 19.02.
Pašování lidí

V kamionech vezli řidiči 35 uprchlíků. Soudy rozhodly o vazbě

Soudy v Plzni a Tachově uvalily vazbu na čtyři cizince, kteří přes naše území převáželi do Německa ilegální migranty. Ve dvou kamionech bylo 35 lidí včetně 11 dětí. Policisté je zadrželi v noci z pátku na sobotu na dálnici D5.

Uprchlíci u Plzně
aktualizováno 17.02.
nelegální migranti

V kamionech se tísnily desítky uprchlíků! Chytili je u Plzně

Desítky nelegálních migrantů objevili plzeňští policisté v pátek večer v návěsech dvou kamionů. Skrývali se mezi zbožím.

Hromadná nehoda v Oldříši u Poličky
aktualizováno 04.01.
hromadná nehoda

Silnici v Oldříši blokovaly převrácené kamiony a čtyři auta

Po hromadné nehodě byla silnice v Oldříši na Svitavsku zcela uzavřená. Komunikaci blokovaly dva převrácené kamiony, v příkopu skončily osobní auto a dodávka. Na místě zasahovali hasiči, policisté i záchranná služba. Nehoda se bohužel neobešla bez zranění.

Nehoda tří kamionů v Cínovecké ulici
aktualizováno 27.11.
komplikace v dopravě

Tři nabourané kamiony zablokovaly E55 z Prahy

Tři nabourané kamiony a osobní auto blokují ve směru z centra Prahy hlavní tah E55. Auta se srazila za nájezdem z Kbelské. V hustém provozu se okamžitě začala tvořit kolona. Při nehodě byl jeden z řidičů kamionu zraněn.