Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kristýna Třešňáková utrpěla popáleniny při kulinářské show
aktualizováno 29.09.
Turecko

Česká youtuberka v plamenech! Při nehodě utrpěl její hrudník

S popáleninami druhého stupně skončila dvojice Čechů, kteří v Turecku navštívili oblíbenou restauraci. Nejhůře popálená je dvaadvacetiletá česká youtuberka Kristýna Třešňáková známá jako Týnuš Třešničková. Druhým popáleným Čechem je její partner Viktor Hajíček.

Znásilněná holčička
aktualizováno 18.05.
Otřesný případ

Muž se přiznal ke znásilnění tří dcer! Trest se mu ale nelíbil

Muž ze západního Slovenska se u soudu přiznal, že dlouhé roky znásilňoval tři nevlastní dcery. Soudce ho poslal za mříže, jenže muž si zřejmě představoval, že za přiznání dostane nižší trest. Proti verdiktu se ihned odvolal.

Týranou ženu odsoudili za zabití
aktualizováno 10.05.
rodinná tragédie

Žena ubodala partnera, který ji týral. U soudu dostala 6 let vězení!

Se šestiletým trestem vězení odešla od krajského soudu v Pardubicích Marie Kramaříková. Žena měla v říjnu v Krasíkově na Orlickoústecku nožem smrtelně zranit svého druha. Senát uznal, že ji dlouhodobě týral, a tak nakonec nejde o vraždu, ale o zabití.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá a Radek Filipi - 1
čtěte o tématu partner na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Pokus o vraždu
aktualizováno 12.03.
prokletí Suchdolu nad Odrou

Druhá vražda v jedné vsi během dvou týdnů. Ženu (24) našli mrtvou

Vraždou čtyřiadvacetileté ženy se od pondělního rána zabývají policisté v Suchdolu nad Odrou na Novojičínsku. Podle prvních informací měl ženu ze žárlivosti usmrtit její bývalý partner, který se následně neúspěšně pokusil o sebevraždu. Jedná se již o druhou násilnou smrt v této vesnici během dvou týdnů.

Zabití muže sledovaly děti
03.03.
hrozí jí 12 let

Ženu obvinili ze zabití partnera, jeho smrt sledovaly tři malé děti!

Chtěla zastrašit svého partnera, a tak vzala do ruky nůž. Jenže čtyřiadvacetiletá žena z Ožďan se nakonec neudržela a muže bodla do hrudi. Její partner zemřel, tragédii navíc měly přihlížet tři malé děti.

Karlovarský stalker
aktualizováno 02.03.
hrozí mu tři roky

Stalker pronásledoval přítelkyni. Hrozil, že má pro ni rakev

Karlovarský soud dopoledne rozhodoval o uvalení vazby na 24letého muže, který s nožem v ruce vyhrožoval své bývalé partnerce. Jak se ukázalo, v ohrožení života se mladá žena ocitla už před třemi lety. Soud mu za to tehdy dal podmínku.

VÍKEND: Proč je v dnešní době tak těžké najít si partnera
aktualizováno 15.01.
SINGLES

VÍKEND: Proč je v dnešní době tak těžké si najít partnera

Velký podíl na tom mají sociální sítě a doba ve které žijeme. Počet jednočlených domácností stále roste a podle evropského statistického úřadu žije v Česku více než jeden milión lidí v bytě sami. V produktivním věku je to téměř každý páty Čech, v celkových číslech každý třetí. Mnoho z nich si dalo předsevzetí najít si letos partnera, kde ale na něj narazit a jak ho poznat?

Střelba z okna v ulici Poděbradská
14.12.
násilná smrt

V pražském bytě našli mrtvého muže, ženu a střelnou zbraň

Středeční podvečer se v pražské Jeřabinové ulici proměnil v horor. Policie našla v jednom z bytů dvě mrtvá těla. Případem se nyní zabývají krajští kriminalisté, vše totiž nasvědčuje tomu, že šlo o vraždu a následnou sebevraždu.

Moniku měl ubít její přítel
14.12.
Brutální vražda

Monika předpověděla vlastní smrt! Poslala vzkaz, pak ji přítel ubil

Mladou Slovenku podle policie brutálně zavraždil její přítel. Moničino bezvládné tělo našli záchranáři v kaluži krve a už jí nedokázali pomoci. Žena přitom si přitom jen týden před smrtí konec předpověděla.

Německá policie
aktualizováno 30.11.
Pomozte s pátráním

Lisa zmizela v Praze po hádce s přítelem. Objevili ji v Rakousku

Pražští policisté pátrali po pětadvacetileté Lise K. Žena původem z Rakouska se v úterý v Praze po hádce s přítelem sbalila a odešla neznámo kam. Od té doby o ní nikdo nic nevěděl.