Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Trojnásobná vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 17.08.
zahájila výslech

Masakr v Lázních Bělohrad: Policie obvinila přítele zavražděné

Policie obvinila devětadvacetiletého muže z trojnásobné vraždy v Lázních Bělohrad. Je jím partner jedné z obětí. Právě probíhá jeho výslech.

Vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 14.08.
Vražda v Lázních Bělohrad

Podezřelý z vyvraždění rodiny rozbil dvě cely, skončil v blázinci

Policistům ještě nepodařilo vyslechnout muže, který je podezřelý, že v neděli zavraždil dvě ženy a tříleté dítě v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Policisté muže převezli na služebnu v Jičíně, kde jim ale muž za noc stihl zdemolovat dvě cely.

Sousedské spory skončily útokem
11.08.
pokus o vraždu

Sousedské spory přerostly v útok, jeden muž druhého málem zabil!

Sousedské spory skončily v Lázních Bělohrad na Jičínsku pokusem o vraždu. Muž (68) tam svého známého bodnul nožem do hrudníku. Další rány zraněný muž, který zrovna na louce sušil seno, vykryl vidlemi. Agresor napadl i sousedovu manželku a v ulici povalil pomník.

Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Žena šlana houby a našla ruční granát
08.08.
nebezpečný nález

Šla na houby a našla nevybuchlý granát! Les obsadili pyrotechnici

Velké překvapení čekalo tento týden ženu (47) na Jičínsku, která vyrazila do lesa na houby. Našla sice opravdu pořádný úlovek, ale také velmi nebezpečný - nevybuchlý granát. Zachovala se přesně tak, jak v podobných případech doporučují experti. Přivolala policii.

Hasiči
01.08.
Požár na Jičínsku

Žhář napáchal škodu za miliony, hrozí mu až 15 let vězení!

Požár, který o víkendu na Jičínsku zasáhl pole a skladovací haly, napáchal podle policie škodu přesahující 6 milionů korun. Kriminalisté žháře, který měl oheň založit, obvinili z obecného ohrožení a hrozí mu až patnáctileté vězení.

Stovka hasičů dokázala zabránit rozšíření ohně na další budovy
aktualizováno 31.07.
Milionová škoda

U Jičína hořely statek a pole, zapálil je žhář! Hasilo i letadlo

Jičínští hasiči bojují s rozsáhlým požárem statku a přilehlého pole na Jičínsku. Vyhlásili 2. stupeň požárního poplachu a k hašení povolali dokonce i letadlo. Požár má zřejmě na svědomí žhář, policisté už podezřelého muže zadrželi.

Uškrcení vodítkem
14.07.
Démon alkohol

Opilec se snažil oběsit na vodítku, pak se sápal po policistech

K hodně vyhrocené domácí hádce vyjížděli ve středu večer policisté do jedné obce na Jičínsku. A to ještě netušili, že agresorovi nejprve zachrání život, aby se vzápětí bránili jeho zuřivému útoku.

Dopravní nehoda pod vlivem alkoholu - 1
22.06.
Pil a řídil

Namol opilý řidič zdemoloval, co mohl. Pak nadýchal přes 3 promile

Jako jednočlenná demoliční četa si v úterý večer počínal opilý cizinec za volantem červeného peugeotu. Ve Staré Pace na Jičínsku bezohlednou jízdou poničil, co mohl. A pak policistům skoro strhnul alkoholtester.

Smrt v sauně
aktualizováno 08.06.
Tragédie na Jičínsku

Hororová smrt matky s dcerou v sauně: Policie hledá, koho obvinit!

V případu dvou žen, které zemřely v sauně na Jičínsku, stále není jasno. Tragédie se stala o Velikonocích, 65letou matku s o 20 let mladší dcerou našla mrtvé majitelka sauny. Policie zatím nikoho neobvinila, další informace sdělovat nechce.

O smrti matky a dcery v sauně píší i zahraniční média
18.04.
Zahraniční ohlasy

Tragédie v sauně zaujala i za hranicemi, píší o ní napříč Evropou

Příběh matky (65) s dcerou (45), které o víkendu tragicky zahynuly v Robousích u Jičína, zaujal nejen v domovských Čechách. O smutné události už informují i zahraniční média.