Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útočník pobodal muže a pořezal dítě
aktualizováno 12.07.
Zasahoval vrtulník

Útočník pobodal muže a pořezal dítě! Má jít o synovce Kajínka

V obci Prachovice na Chrudimsku ve středu před půl osmou večer zasahovali policie i záchranáři. Přivolaní byli k pobodanému, zhruba 30letému muži, s malým dítětem, které mělo být lehce pořezáno. Podle místních by měl být pachatelem synovec Jiřího Kajínka.

Řidič v Hradci srazil a pořezal muže, ujel i s dětmi 2
aktualizováno 04.07.
Policisté vyšetřují

Drama v Hradci: Řidič srazil a pořezal muže, ujel i s dětmi!

V Hradci Králové došlo včera kolem půl sedmé večer k dramatické události, při které muž autem, ve kterém byly dvě malé děti, srazil dalšího muže a následně ho pořezal. Řidič z místa i s dětmi ujel, policie ho chytila až ve 20 kilometrů vzdálené Jaroměři. Ve hře je ještě druhá varianta případu - že chodec na auto naskočil schválně.

Hádka skončila pobodáním
aktualizováno 03.04.
napadení

Hádka se nebezpečně vyhrotila, žena napadla svého druha nožem!

Bodnutím nožem skončila ranní hádka dvou obyvatel jednoho domu v centru Liberce. Žena tam pořezala svého druha, se kterým má půlroční dítě. Podle příbuzných byly hádky mezi partnery na denním pořádku. Muže se středně těžkým zraněním odvezla záchranka a případ si převzali kriminalisté.

Prásk.tv píše:

Avicii - 11
čtěte o tématu pořezání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Revizor - ilustrační foto
aktualizováno 19.01.
nechtěl zaplatit

Krvavá kontrola jízdenek: Černý pasažér v Brně pořezal revizora!

Revizora pořezal v Brně černý pasažér, který mu nechtěl předložit jízdenku ani osobní doklady. Při útěku z autobusové zastávky se oháněl nožem a poranil revizorovi ruku. Strážníci ho dopadli poblíž supermarketu a našli i nůž, který agresor zahodil na louce do sněhu. Útočníka si pak převzala policie.

Muž, který napadl revizory
aktualizováno 19.09.
Nepochopitelný útok

Šílenec, který v Plzni pořezal revizory, už sedí ve vazbě

Soud poslal do vazby jednašedesátiletého cizince, který v pátek napadl v Plzni nožem dva revizory a jednu revizorku. Nejvážněji poraněný je stále v pracovní neschopnosti.

Kevin Dahlgren
aktualizováno 19.07.
Čtyřnásobná vražda

Dahlgren se ve vězení pořezal, žalobkyně chce výjimečný trest!

Obžalovaný Kevin Dahlgren se ve vazební věznici pokusil pořezat břitem, poté se strážci pokusil vytrhnout obušek, vyplývá to ze zprávy věznice dnes čtené u soudu. Dahlgrenovi strážci dali pouta a Dahlgren poté skončil na psychiatrickém oddělení vazební nemocnice.

Skok do zářivek
16.02.
Tohle bolelo

VIDEO: To je cvok. Skočil do zářivek a pořezal si záda

Staré zářivkové trubice nejsou tím nejlepším doskočištěm. Než si o ně pořezat záda, to je raději odneste do sběrného dvora.

Motorová pila
25.09.
Fatální nehoda

Děsivé! Muž se v Přerově pořezal motorovou pilou tak, že zemřel!

Záchranáři z Přerova byli v pátek dopoledne zavoláni k případu muže, který se sám zranil při práci s motorovou pilou. Devětapadesátiletému kutilovi už však nebylo pomoci.

Neznámý násilník z pražského metra
aktualizováno 13.03.
Útok v metru

STRACH V PRAZE! Podřezávač uniká, zbavil se bundy i batohu

Policisté už druhý den pátrají po dosud neznámém šílenci, který ve čtvrtek ráno ve stanici metra Invalidovna nožem napadl jiného cestujícího a vážně ho zranil. Útočník se evidentn pokouší zametat stopy.

Neznámý násilník z pražského metra
aktualizováno 12.03.
Útok nožem

POZOR NA NĚJ! Jezdí metrem po Praze, oběť skoro podřezal! VIDEO

Pražští policisté od čtvrtečního rána intenzivně pátrají po dosud neznámém útočníkovi, který bez varování nožem zaútočil ve stanici Invalidovna na jiného cestujícího. Vážně ho zranil.