Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tom Price
aktualizováno 30.09.
Ministr zdravotnictví

První Trumpův ministr skončil! Nechal si proplácet soukromé lety

Americký ministr zdravotnictví Tom Price podal demisi. Ve funkci byl jen osm měsíců, čelil ale kritice za využívání vládních letů k soukromým účelům. Svou nespokojenost s Pricem vyslovil i prezident Donald Trump.

Miloslav Ludvík
02.08.
Boj o peníze

Jednání o rozpočtu nekončí, zdravotnictví chce miliardy navíc!

Pokračuje vyjednávání o rozpočtu na příští rok. Dnes na ministerstvo financí přišel šéf rezortu zdravotnictví Miloslav Ludvík z ČSSD. Ten chce pro svůj rezort o 3,7 miliardy korun více.

Zdravotní sestra
25.07.
Sliby chyby

Ministr slíbil víc peněz zdravotním sestrám, někde ale ostrouhají!

Není to dlouho, co ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík oznámil, že sehnal dost peněz na to, aby zdravotní sestry pracující na směny dostaly od července plošně přidáno. Jenže realita je jiná.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Ministr kontroloval hospody, od kuřáků to schytal
aktualizováno 08.06.
Týden od zákazu

Ministr kontroloval hospody, od kuřáků to schytal! VIDEO

Už týden si lidé nemohou v restauracích a barech zapálit cigaretu ani doutník. Podle protikuřáckého zákona je povoleno kouřit jen venku. Jestli se novela dodržuje v pražských restauracích, se večer chtěl na vlastní kůži přesvědčit ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Od některých hostů se dočkal nadávek, od jiných pochval.

IKEM
aktualizováno 27.01.
mrazy a technické problémy

IKEM má vážné problémy, stovku pacientů musí evakuovat

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík nařídil evakuaci nemocnice IKEM! Důvodem jsou problémy s vytápěním a hrozba, že bude nemocnice v těchto mrazivých dnech zcela bez teplé vody a vytápění.

Lůžko
aktualizováno 05.01.
Prezident a ministr

Co je vlastně hospic? I s tím má pomoct nový zákon!

Prezident Miloš Zeman se na Hradě sešel s nedávno jmenovaným ministrem zdravotnictví Miloslavem Ludvíkem. Mluvili spolu o zákonu o hospicích, na kterém prezidentovi velmi záleží.

JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA
01.12.
co bude dál?

Ministr Ludvík má za sebou první den v práci! Rozdával padáky

Nový ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík má za sebou první den v nové funkci a hned rozdával padáky - vyhodil dva náměstky. Přestože ve funkci bude maximálně 11 měsíců, všechny úkoly od premiéra by prý měl stihnout.

Miloslav Ludvík, Jan Chvojka
aktualizováno 30.11.
výměna šéfů

Noví ministři: Ludvík už chystá změny, chce ministerstvo pacientů!

Prezident Zeman dnes jmenoval nové ministry. Poté, co premiér Bohuslav Sobotka odvolal ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka a ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera, nastupují na jejich místa Miloslav Ludvík a Jan Chvojka. Nový ministr zdravotnictví už řekl, jaké změny v nejbližší době chystá.

Svatopluk Němeček - 3
aktualizováno 29.11.
odchod z politiky

Jako ministr končí: Co Němeček dělal poslední den ve funkci? VIDEO

Svatopluk Němeček končí v čele ministerstva zdravotnictví. Odchází poté, co ho po krajských volbách odvolal premiér Bohuslav Sobotka. Němeček nastupuje už ve čtvrtek zpátky na post ředitele Fakultní nemocnice v Ostravě. Štáb Televize Nova s ním strávil celý poslední den v ministerské funkci.

Bohuslav Sobotka, Andrej Babiš
aktualizováno 11.11.
vyhození ministři

Sobotka odvolal dva ministry, plně vyhověl Babišovým přáním

Avizované personální změny ve vládě jsou nakonec jen dvě - končí ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček a ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier. Oznámil to premiér Bohuslav Sobotka i se jmény náhradníků.