Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dívka, která zemřela na Orlíku - 4
aktualizováno 16.10.
smutný osud

Další rána pro mámu Simonky. Přijde o svou největší oporu

Šárčinu jedinou dceru Simonu zabil loni na Orlické přehradě mladík. S vodním skútrem narazil do pramice, na které jela se svým přítelem. Devatenáctiletý Christoph Steinert odešel od soudu s podmínkou, s čímž se pozůstalí nemohou smířit. Zvláště nyní, když Simonin otec musí nastoupit do vězení.

Dívka, která zemřela na Orlíku
aktualizováno 13.09.
Tragédie na Orlíku

Soud zamítl odvolání řidiče skútru z Orlíku. Nechtěl zaplatit odškodné

Ve středu ráno proběhl odvolací soud s Christophem Steinertem, který v červenci loňského roku narazil skútrem do pramice mladého páru. Nehodu nepřežila osmnáctiletá Simona. Mladík měl podle rozhodnutí soudu vyplatit odškodné. To se mu však zdálo moc vysoké. Soud odvolání zamítl.

Kontroly na Orlíku
22.07.
Omezení na přehradě

Už žádná smrt na Orlíku! Více se kontroluje, vznikly zóny pro plavce

Na Orlíku se začátkem prázdnin objevily opět bezpečné zóny pro plavce. Vymezují je žluté bójky, které mají zabránit střetu s vodními plavidly. A ministerstvo dopravy tam chystá i více kontrol. Reaguje tak na loňskou tragédii, kdy při střetu s vodním skútrem zemřela mladá dívka.

Prásk.tv píše:

Smrt dívky na Orlíku - 1
čtěte o tématu Orlík na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Smrt dívky na Orlíku
aktualizováno 20.07.
odvolal se!

Smrt Simony na Orlíku: Řidič skútru odmítl zaplatit odškodnění

Za tragédii na orlické přehradě uložil v červnu písecký soud mladíkovi podmíněný trest na tři roky. Svým vodním skútrem narazil do loďky, na které plula se svým přítelem osmnáctiletá Simona. Na následky střetu po převozu do nemocnice zemřela. Řidič skútru dostal podmínku a musí vyplatit odškodné. S jeho výší ale nesouhlasí a odvolal se.

Utopená dívenka na orlíku
aktualizováno 13.07.
tragédie nové informace

Noční můra vedoucích: Holčička na prázdninách se utopila v Orlíku!

Stačila chvilka nepozornosti a teprve šestiletá dívenka se utopila ve vodní nádrži Orlík. Tragédie se stala ve středu v rekreačním středisku Loužek. Jak se podařilo TN.cz zjistit, holčička byla v oblasti na prázdninách spolu s dalšími kamarády z dětského domova.

Záchrana
aktualizováno 12.07.
obří tragédie

Na Orlíku se utopila malá holčička! Záchranáři ji hledali dvě hodiny

Tragickou smrt šestileté holčičky vyšetřují středočeští policisté. Dívenka se utopila v přehradě na Orlíku, co neštěstí předcházelo, není jasné.

Dívka, která zemřela na Orlíku
10.07.
tragický osud

Rok od smrti Simony na Orlíku: Matku zasáhla další krutá rána

Simona zemřela při tragické nehodě na Orlíku 10. července 2016. Její máma Šárka se nemůže se smrtí milované dcery vyrovnat. Smutný den chtěla strávit u jejího hrobu. Po vážné dopravní nehodě ale nemůže téměř chodit.

Dívka, která zemřela na Orlíku
aktualizováno 07.06.
Tragédie na Orlíku

Za smrt Simony dostal podmínku. Takhle reagovala matka oběti

S podmínkou odešel v pondělí od soudu Christoph Steinert, který v loni na Orlické přehradě narazil vodním skútrem do pramice. Při nehodě zemřela 18letá Simona. Její matka je z rozsudku nešťastná, nemyslí si, že je spravedlivý.

Simona s přítelem - 3
aktualizováno 05.06.
nehoda na Orlíku

Muž, který srazil Simonu na Orlíku, už ví trest. Do vězení nepůjde

Tři roky s odkladem na pět let, finanční odškodění pro rodiče a zákaz řízení plavidel na osm let - takový trest dostal Christoph Steinert, který v loni na Orlické přehradě narazil vodním skútrem do pramice. Při nehodě zemřela 18letá Simona.

Simona s přítelem - 3
aktualizováno 16.05.
soudní jednání

Tragédie na Orlíku: Podle experta zavinil smrt Simony řidič skútru

V úterý pokračoval soud s Christophem Steinertem, který v loni na Orlické přehradě narazil vodním skútrem do pramice. Při nehodě zemřela 18letá Simona. Podle odborníka nehodu zavinil Steinert, který je obžalován z usmrcení z nedbalosti. Jednání bylo odročeno.